Program TV

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (179)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Dla Ciebie, Mamo
17:55koncert
TVP 2
Koło fortuny (770)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Polsat
Dlaczego ja? (657)
od 14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:25magazyn informacyjny
Interwencja
16:30magazyn reporterów
Gliniarze (118)
16:45serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (27)
17:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Detektywi: Ulicznicy (521)
od 14:50serial fabularno-dokumentalny
Milionerzy (267)
15:25teleturniej
Fakty po południu
16:00program informacyjny
Ukryta prawda (809)
18:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 12:00
Coś śmiesznego
16:05program rozrywkowy
Kabaretowy Szał
17:00program rozrywkowy
Nowy Kabaretowy Szał
18:00program rozrywkowy
TV 4
Septagon (44)
15:00serial kryminalny
Słoneczny patrol (14)
16:00serial przygodowy
Pamiętniki z wakacji (30)
17:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (448)
18:00serial obyczajowy
TV 6
Buffy, postrach wampirów (9)
od 14:30serial przygodowy
Buffy, postrach wampirów (10)
15:25serial przygodowy
Medicopter 117 (82)
16:25serial przygodowy
Medicopter 117
17:25serial przygodowy
TVN 7
Ukryta prawda (568)
od 14:50serial paradokumentalny
19+ (216)
16:55serial paradokumentalny
19+ (217)
17:25serial paradokumentalny
Po pierwsze kino 3 (3/36)
17:57program rozrywkowy
Szpital (468)
18:00serial paradokumentalny
TVP Polonia
Wiadomości
15:15magazyn informacyjny
Pokolenia
15:30film dokumentalny
Korona królów (376)
16:30telenowela historyczna
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Koronawirus - poradnik
17:45magazyn medyczny
Dla Ciebie, Mamo
17:55koncert

FILMOWE

ale kino+
Blask
od 13:40dramat obyczajowy
Wolne pokoje
15:35film krótkometrażowy
zdjęcieCiemna strona Księżyca
16:15film dokumentalny
Córka
17:15etiuda filmowa
Norma Rae
18:05dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS 12 (18)
od 14:30serial sensacyjny
Rekrut (5)
15:20serial kryminalny
Rekrut (6)
16:05serial kryminalny
I kto to mówi 2
18:55komedia
CANAL+ Premium
zdjęcieLiga niezwykłych dżentelmenów
od 14:45film przygodowy
Polska z góry 2: Opolszczyzna (2)
16:30serial dokumentalny
Polska z góry 2: Dolina Bobru (3)
16:55serial dokumentalny
Święta Judy
17:20dramat biograficzny
CANAL+ 1
Nietykalny
od 14:05film dokumentalny
Polska z góry 2: Opolszczyzna (2)
17:30serial dokumentalny
Polska z góry 2: Dolina Bobru (3)
17:55serial dokumentalny
Święta Judy
18:20dramat biograficzny
CANAL+ Family
Ekstremalny czas wolny (2)
od 14:45serial dokumentalny
Ekstremalny czas wolny (3)
15:30serial dokumentalny
Klakson i spółka
18:00film animowany
CANAL+ Film
Dzięki Bogu
od 14:20dramat obyczajowy
W pułapce myśliwego
16:35dramat historyczny
Tajemnice Joan
18:15film biograficzny
CANAL+ Seriale
Bull (12)
15:05serial kryminalny
W matni (1)
15:45serial kryminalny
W matni (2)
16:35serial kryminalny
Najlepsza gra pod słońcem
17:20film krótkometrażowy
Dziki Bill (2)
17:40serial kryminalny
Hashtag Olympics (3)
18:30magazyn sportowy
Hashtag Olympics (4)
18:45magazyn sportowy
CBS Europa
Dziewczyny z farmy
od 13:45dramat obyczajowy
Amerykańska marzycielka
15:50komedia przygodowa
Dobry agent
17:50dramat sensacyjny
HBO 2
Opowieści na dobranoc
od 13:50film familijny
LEGO. Przygoda 2
15:30film animowany
Projekt Koliber
17:15thriller
HBO 3
Gdzie jest Nemo?
od 13:40film animowany
Frida
15:20dramat biograficzny
Rocketman
17:20film biograficzny
Kino Polska
Karolina
od 13:55film obyczajowy
Kabaretowy rejs (70)
18:05program rozrywkowy
Kino TV
Wakacje marzeń
od 13:55komedia
1941
17:40komedia
Polsat Film
Uroki życia
od 14:25komediodramat
Mamuśka
16:10dramat obyczajowy
Mama na obcasach
18:35komediodramat
TNT
Lepiej być nie może
od 13:45komedia
Dirty dancing
16:20film muzyczny
Troja
18:10dramat historyczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 14:00mecz: Norwich City FC - Chelsea FC
Dobry Wieczór. PREMIER LEAGUE
16:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga niemiecka
17:00mecz: Hertha BSC - 1. FC Union Berlin
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
15:00mecz: Słowenia - Polska 6.09.2019
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
17:30mecz: Polska - Austria 9.09.2019
Polsat Sport News
Sporty walki: Gala Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 w Pruszkowie
od 14:30walki: Michał Cieślak - Olanrewaju Durodola, Daniel Rutkowski - Damian Zorczykowski 31.05.2019
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
17:30mecz 2. rundy gry pojedynczej: Lucas Pouille - Hubert Hurkacz 08.05.2019

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!