Szpital (894)

Szpital

sezon 13 odc. 894

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Rodzeństwo poparzyło się mieczami świetlnymi. Z kolei do doktora Szewczyka trafia 55-latka, która uszkodziła bark na siłowni. Mąż zjawia się w szpitalu, gdyż chce powiedzieć jej o rozwodzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 23 sierpnia
za 8 dni
11:55 TVN 7 (z napisami)

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Rodzeństwo poparzyło się mieczami świetlnymi podczas wspólnej zabawy. Dzieci są niegrzeczne i nikogo nie słuchają. Rodzice nie mają dla nich czasu, zajęci swoją firmą. Dziadek małych pacjentów doktora Wojciecha Jarosza próbuje uzmysłowić córce oraz zięciowi, że muszą przestać obarczać opiekunki odpowiedzialnością za wychowanie pociech. Do doktora Roberta Szewczyka trafia 55-latka, która uszkodziła sobie bark na siłowni. Mąż porzucił ją dla młodszej kochanki. Teraz zjawia się w szpitalu, ponieważ zamierza powiedzieć kobiecie o rozwodzie. Przyjaciółka próbuje namówić pacjentkę, by znalazła sobie nowego partnera.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także