x
Vera 11 (2)

Vera 11 (2)

(Vera 11: Recovery)

serial kryminalny Wielka Brytania 2021-2022   od 12 lat
Występują:Brenda Blethyn, Jon Morrison, Riley Jones
Reżyseria:Christiana Ebohon-Green
W skrócie:Stanhope zostaje wezwana na miejsce zbrodni. W lesie na terenie Parku Narodowego Northumberland zostały znalezione zwłoki mężczyzny. Vera zastanawia się, czy była to zbrodnia w afekcie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W hrabstwie Northumberland dochodzi do kolejnych trudnych do wyjaśnienia zbrodni. Sprawy dotyczą m.in. śmierci znanej w okolicy postaci, ukrytych w lesie zwłok pracownika parku narodowego czy zabójstwa brygadzisty terminala kontenerowego. Wszystkie te i wiele innych trudnych śledztw prowadzi inspektor Vera Stanhope (Brenda Blethyn). Doświadczoną policjantkę wspierają kompetentni współpracownicy. Kolejna seria popularnego serialu stworzonego na kanwie powieści autorstwa Ann Cleeves.

W tym odcinku

Inspektor Stanhope zostaje wezwana na miejsce zbrodni. Dowiaduje się, że w lesie na terenie Parku Narodowego Northumberland zostały znalezione zwłoki mężczyzny. Po ustaleniu personaliów ofiary Vera zaczyna rozważać, czy to możliwe, by morderstwa dokonano w afekcie, czy było ono raczej wynikiem starannie zaplanowanej zasadzki, w którą denat dał się wciągnąć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)