Rodzinny interes: Fałszywy przyjaciel (15)

Rodzinny interes: Fałszywy przyjaciel (15)

5.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Kamila Fidler
W skrócie:Artur oddaje pożyczony od kolegi samochód w katastrofalnym stanie. Ich przyjaźń staje pod znakiem zapytania. Salon odwiedza Hanna z wnuczką. Fryzjerki próbują odgadnąć, czemu dziewczyna jest nadąsana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

Piotr i Artur przyjaźnią się od dziecka. Pewnego dnia Artur oddaje pożyczony od Piotra samochód w katastrofalnym stanie. Ich przyjaźń staje pod znakiem zapytania. Salon "Bella Ella" odwiedza pani Hanna z wnuczką Dominiką. Fryzjerki próbują odgadnąć, dlaczego dziewczyna jest nadąsana i niegrzeczna. Ryszard spróbuje spełnić swoje wielkie marzenie z dzieciństwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także