Ogólnotematyczne

od 20:35serial kryminalny
21:30magazyn interwencyjny
22:30talk-show
23:35film dokumentalny
zdjęcie
22:00film sensacyjny
0:00film przygodowy
od 20:05komedia romantyczna
0:40film sensacyjny
od 20:55teleturniej
zdjęcie
22:30komedia
0:35komedia
od 20:00dramat obyczajowy
23:20film dokumentalny
zdjęcie
21:05film przygodowy
23:00thriller
0:50serial sensacyjny
od 20:00komedia sensacyjna
zdjęcie
21:50komedia
23:40thriller
od 20:45serial kryminalny
21:35magazyn kulinarny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
23:40talk-show
0:45telenowela historyczna
od 20:00film katastroficzny
21:50program rozrywkowy
22:30program rozrywkowy
23:05film erotyczny
0:40program rozrywkowy

Filmowe

zdjęcie
22:15dramat obyczajowy
0:15dramat kryminalny
22:00serial kryminalny
23:00serial kryminalny
0:00serial kryminalny
21:25komedia
23:45film krótkometrażowy
0:20thriller
od 20:00thriller
zdjęcie
22:00thriller
0:25film psychologiczny
od 20:45serial kryminalny
21:30film krótkometrażowy
21:55serial historyczny
22:45serial kryminalny
23:40serial kryminalny
0:30film krótkometrażowy
0:55dramat obyczajowy
zdjęcie
21:00musical
23:30komedia romantyczna
21:30film animowany
23:00serial SF
23:55serial kryminalny
21:00serial obyczajowy
22:00serial obyczajowy
22:55serial kryminalny
23:45komediodramat
od 20:00dramat obyczajowy
22:05dramat historyczny
0:10thriller
od 20:00thriller
0:25horror

Sportowe

21:00rewanżowy mecz 1/16 finału: Atalanta BC - Borussia Dortmund
23:05magazyn sportowy
23:15newsy sportowe
0:30magazyn ligi angielskiej
21:00rewanżowy mecz 1/16 finału: AC Milan - Łudogorec Razgrad
0:30magazyn sportowy
21:00rewanżowy mecz 1/16 finału: SC Braga - Olympique Marsylia
0:30magazyn sportowy
0:45newsy sportowe
od 20:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
22:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
0:05waga ciężka: Floyd Patterson - Ingemar Johansson
od 20:25mecz fazy grupowej: Igor Gorgonzola Novara - Fenerbahce SK Stambuł
23:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
od 19:07mecz: Feyenoord - Heracles Almelo
21:20mecz: Dynamo Kijów - Olimpik Donieck
23:30mecz fazy grupowej
21:00rewanżowy mecz 1/16 finału: Arsenal FC - Östersunds FK
23:00program sportowy
23:35mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!