Life

Life

6.3/10 6.6/10
HORROR SF USA 2017   dla dorosłych
Występują:Hiroyuki Sanada, Ryan Reynolds, Rebecca Ferguson, Jake Gyllenhaal
Reżyseria:Daniel Espinosa
W skrócie:Na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej trwają badania prowadzone przez sześcioosobowy zespół kosmonautów. Załodze udaje się zaobserwować pierwsze w historii dowody na istnienie życia na Marsie.
Badający kosmiczne próbki astronauci znajdują nieznaną formę życia, dowód na istnienie życia na Marsie czy też istnienie inteligentnej siły, która po zniszczeniu życia na Czerwonej Planecie zagraża Ziemi?
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej trwają badania prowadzone przez sześcioosobowy zespół kosmonautów. Załoga dokonuje przełomowego odkrycia - udaje się zaobserwować pierwsze w historii dowody na istnienie życia na Marsie. Astronauci przekonują się jednak, że odnaleziona przez nich forma życia jest nadspodziewanie inteligentna, a przy tym niebezpieczna. Za kamerą szwedzki reżyser Daniel Espinosa, a na ekranie m.in. kandydat do Oscara Jake Gyllenhaal, nominowani do Złotego Globu Rebecca Ferguson i Ryan Reynolds oraz Hiroyuki Sanada - zdobywca nagrody przyznawanej przez Japońską Akademię Filmową. Atutem produkcji są spektakularne efekty specjalne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)