Kraina Jane Austen

6.1/10 6.3/10

(Austenland)

KOMEDIA ROMANTYCZNA Wielka Brytania/USA 2013   od 12 lat
Występują:Keri Russell, JJ Feild, Bret McKenzie, Jennifer Coolidge
Reżyseria:Jerusha Hess
W skrócie:Jane Hayes (Keri Russell) uwielbia powieści Jane Austen. Kobieta postanawia wyruszyć do Wielkiej Brytanii, w podróż śladami pisarki.
Zafascynowana kreacją Colina Firtha w serialu "Duma i uprzedzenie" trzydziestolatka postanawia odwiedzić park tematyczny poświęcony Jane Austen w poszukiwaniu pana Darcy'ego.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jane Hayes (Keri Russell) ma trzydzieści lat, jest singielką i uwielbia powieści Jane Austen. W mężczyznach poszukuje podobieństwa do pana Darcy'ego, bohatera "Dumy i uprzedzenia", w którego rolę przed laty wcielił się Colin Firth. Pewnego dnia kobieta postanawia wydać wszystkie oszczędności, by wyruszyć do Wielkiej Brytanii, w podróż śladami swojej ukochanej pisarki. Tam trafia do rezydencji dla pasjonatów Jane Austen. Kobieta nie sądzi, że będzie to najpiękniejszy wyjazd w jej życiu. Ciepła komedia przeznaczona dla fanów twórczości Jane Austen. Film, nominowany do nagrody na festiwalu w Sundance, został wyreżyserowany przez Jerushy Hess. Scenariusz powstał w oparciu o powieść o tym samym tytule, autorstwa Shannon Hale. W główną bohaterkę wcieliła się laureatka Złotego Globu, Keri Russell (serial "Felicity", "Magia zwyczajnych dni").

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)