Program TV

POPULARNE

TVP 1
Pełnosprawni (376)
od 8:40magazyn dla niepełnosprawnych
zdjęcieZachodni szlak
11:10western
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Spisz się, rolniku (59)
11:15cykl felietonów
Postaw na milion (237)
12:00teleturniej
Anything Goes. Ale jazda! (9)
12:55program rozrywkowy
Polsat
Scooby-Doo i miecz samuraja
od 8:40film animowany
Ewa gotuje (403)
10:10magazyn kulinarny
Nasz nowy dom (209)
10:40reality show
Rolnicy. Podlasie (9)
12:40serial dokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Brzydula 2 (16)
11:30serial komediowy
Brzydula 2 (17)
12:00serial komediowy
Na Wspólnej (3112)
12:30serial obyczajowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Mango
od 8:00telezakupy
Muzyka
11:45program muzyczny
Na osi (303)
12:00magazyn motoryzacyjny
Na osi (304)
12:40magazyn motoryzacyjny
TV 4
Galileo (836)
9:00program popularnonaukowy
Galileo (837)
10:00program popularnonaukowy
zdjęcieMój przyjaciel robot
11:00film familijny
TV 6
STOP Drogówka
9:00magazyn policyjny
zdjęcieMagiczny kamień
10:05baśń filmowa
Hawaje 5-0 (9)
12:00serial kryminalny
TVN 7
Ukryta prawda (684)
9:40serial paradokumentalny
Ukryta prawda (686)
10:40serial paradokumentalny
Ukryta prawda (688)
11:40serial paradokumentalny
Ukryta prawda (689)
12:40serial paradokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Borsalino i spółka
od 8:45film sensacyjny
zdjęcieFlic Story
10:45dramat sensacyjny
Gang
12:55dramat kryminalny
AXN
Bracia przyrodni
od 8:20komedia
zdjęcieSupersamiec
10:25komedia
Jack i Jill
12:50komedia
CANAL+ Family
Chłopiec z burzy
od 8:10film przygodowy
Dlaczego psy nas kochają
10:00film dokumentalny
Ekspedycje Steve'a Backshalla (1)
10:55serial dokumentalny
CANAL+ Film
Siostry
od 8:30thriller
Rykoszety
10:00film krótkometrażowy
Nie tak miało być
10:35dramat obyczajowy
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Moda na "Króla" (1)
12:15cykl felietonów
Moda na "Króla" (2)
12:25cykl felietonów
Moda na "Króla" (3)
12:35cykl felietonów
Moda na "Króla" (4)
12:45cykl felietonów
Mistrzowie muzyki filmowej (5)
12:55serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Manu. Bądź sobą!
od 8:20film animowany
Tajna broń
11:35film sensacyjny
CANAL+ Seriale
W matni (1)
od 8:55serial kryminalny
W matni (2)
9:45serial kryminalny
W matni (3)
10:30serial kryminalny
W matni (4)
11:15serial kryminalny
W matni (5)
11:55serial kryminalny
Strefa mroku (1)
12:40serial grozy
CBS Europa
Morderstwo w Orient Expressie
od 8:25film kryminalny
zdjęcieŚmierć na Nilu
10:55film kryminalny
HBO
Julie i Julia
od 8:50film biograficzny
Czarownica 2
10:55film fantasy
Kraina cudów
12:55film animowany
HBO 2
Marsz weselny: Powrót mojego chłopaka
od 8:10komedia romantyczna
zdjęcieNaprzód
9:40film animowany
Podwodne życie ze Steve'em Zissou
11:25komedia przygodowa
HBO 3
Guru miłości
od 7:45komedia romantyczna
Pollywood
9:10film dokumentalny
Tacy właśnie jesteśmy (7/8)
10:35serial obyczajowy
Syrena 3 (3/10)
11:45serial obyczajowy
Doom Patrol 2 (4/9)
12:25serial przygodowy
Kino Polska
Nikt nie woła
od 7:55dramat psychologiczny
Polski Gdańsk
9:30film krótkometrażowy
Facet (nie)potrzebny od zaraz
9:50komedia romantyczna
Warszawskie gołębie
12:45film obyczajowy
Kino TV
Miłość w Laponii
od 8:00komediodramat
Zemsta futrzaków
12:00komedia
Polsat Film
zdjęcieBella i Sebastian
9:00film familijny
Piotruś Pan
11:10film familijny
TNT
Doktor Quinn 3 (20)
9:00serial obyczajowy
Doktor Quinn 3 (21)
10:00serial obyczajowy
zdjęcieBill
11:00komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekscentryczny Dennis Rodman
od 8:55film dokumentalny
Premier League MatchPack
11:00magazyn piłkarski
Premiera: Premier League Preview
11:30magazyn piłkarski
Jej Wysokość Premier League
12:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 8:3010. etap: Castro Urdiales - Suances
Snooker: Turniej English Open
10:00mecz półfinałowy
Kolarstwo: Vuelta a Espana
11:3010. etap: Castro Urdiales - Suances
Kolarstwo: Vuelta a Espana
12:1511. etap: Villaviciosa - Alto de La Farrapona
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
9:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Novak Djoković - Rafael Nadal
Kolarstwo: Vuelta a Espana
10:0010. etap: Castro Urdiales - Suances
nSport+
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
9:00mecz: Iberostar Tenerife - Herbalife Gran Canaria
LaLiga Show
11:00magazyn piłkarski
Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa
11:55mecz: GI Malepszy Futsal Leszno - Gatta Active Zduńska Wola
Polsat Sport
7. strefa
od 8:30magazyn siatkarski
Boks: Gala w Indio
10:00waga średnia: Jaime Munguia - Tureano Johnson
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
12:20mecz 1/16 finału: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa
Polsat Sport Extra
Sporty walki: Gala Babilon MMA 17
od 8:30walka: Dawid Żółtaszek - Toni Valtonen
7. strefa
11:00magazyn siatkarski
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 7:45mecz 3. rundy: Torino FC - US Lecce
Stan futbolu
9:55magazyn piłkarski
Piłka nożna kobiet: Ekstraliga
10:55mecz: Medyk Konin - AZS Uniwersytet Jagielloński

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!