Program TV na dziś

POPULARNE

TVP 1
Piłka nożna: Mistrzostwa świata - Katar 2022
od 15:50mecz ćwierćfinałowy: Chorwacja - Brazylia
Jaka to melodia?
18:15teleturniej muzyczny
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Piłka nożna: Mistrzostwa świata - Katar 2022
19:50mecz ćwierćfinałowy: Holandia - Argentyna
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Va banque (219)
18:20teleturniej
Zranione ptaki (183)
18:45serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2710)
19:30serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2711)
20:10serial obyczajowy
Polsat
Pierwsza miłość (3514)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
Och, Karol 2
20:00komedia
TVN
Ukryta prawda (1128)
od 17:55serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:30magazyn sportowy
Pogoda
19:40magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
zdjęcieSzybcy i wściekli 5
20:00film sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Rozbitkowie (19)
18:05serial przygodowy
Wesoły ambulans (7)
18:55serial komediowy
To nie tak miało być (8)
19:30serial obyczajowy
zdjęcieGosford Park
20:15dramat kryminalny
TV 4
Policjantki i Policjanci (925)
19:00serial obyczajowy
Gwiazdy Kabaretu (104)
20:00program rozrywkowy
Gwiazdy Kabaretu (116)
21:00program rozrywkowy
TV 6
Galileo (773)
19:00program popularnonaukowy
Galileo (774)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Niebezpieczne związki (2/10)
od 17:55program obyczajowy
Młodość na zamówienie (4/7)
18:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1218)
19:00serial paradokumentalny
40 kontra 20 2 (15/40)
20:00reality show
Ta podstępna miłość
21:00komedia romantyczna
TVP Polonia
Przystanek Ameryka (66)
od 17:55cykl reportaży
Olá Polônia (107)
18:10magazyn polonijny z Ameryki Południowej
Czym żyje świat
18:45program publicystyczny
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Kabaretomaniacy (52)
20:40program rozrywkowy
Apetyt na miłość (12/13)
21:35serial obyczajowy
Zoom Polonii (886)
21:55cykl felietonów
WP
Mam talent Ameryka 17 (15)
18:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 9: Smile (2)
20:50program rozrywkowy
Kabaret na święta (1)
21:50program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Solar voyage
od 17:55film krótkometrażowy
Włoskie wakacje
18:25komedia
AXN
S.W.A.T. Jednostka specjalna
od 17:40film sensacyjny
Mroczna Wieża
20:05film fantasy
CANAL+ 1
Finding You
od 16:25dramat obyczajowy
Łapu-capu
18:25chochliki telewizyjne
Ze śmiercią jej do twarzy
18:30czarna komedia
Sami bez mamy 2
20:15komedia
CANAL+ Family
Potyczki naukowców (1)
18:15serial dokumentalny
Potyczki naukowców (2)
18:50serial dokumentalny
Potyczki naukowców (3)
19:15serial dokumentalny
Uzależnieni od ekranu
19:45film dokumentalny
Premiera: Kruk. Jak tu ciemno (1)
21:00serial kryminalny
Krewni
21:55horror
CANAL+ Film
Minari
od 16:20dramat obyczajowy
Siostry
18:15dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
zdjęcieKrólewska gra
20:00dramat wojenny
Biały Potok
21:50komedia
CANAL+ Premium
Ze śmiercią jej do twarzy
od 17:30czarna komedia
Sami bez mamy 2
19:15komedia
Premiera: Kruk. Jak tu ciemno (1)
21:00serial kryminalny
Windykator
21:50thriller
CANAL+ Seriale
Kometa
18:00film krótkometrażowy
The Office PL 2: Halloween (10)
19:35serial komediowy
The Office PL 2: Piknik (12)
20:35serial komediowy
Miasta rytm: Białystok
21:05serial dokumentalny
CBS Europa
Świąteczny przepis na romans
od 17:05komedia romantyczna
zdjęcieTwój na zawsze
18:55melodramat
Vanilla Sky
21:00dramat psychologiczny
HBO 2
Człowiek z bieguna
od 17:50komediodramat
Czarna owca
21:00komediodramat
Kino Polska
Kabaretowy rejs (124)
18:05program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (125)
19:05program rozrywkowy
Poniedziałek
20:00film sensacyjny
Kino TV
Potop (2-ost.)
od 17:00film historyczny
PitBull
21:00film kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Basket Office
18:00magazyn koszykarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
20:00mecz: Miami Heat - Los Angeles Clippers
CANAL+ Sport 5
Żużel: 2. liga
18:00mecz: Bedmet OK Kolejarz Opole - SpecHouse PSŻ Poznań
Żużel: PGE Ekstraliga
20:30mecz: Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
Eurosport 2
The Power of Sport
od 17:59magazyn sportowy
Wiadomości Eurosportu
18:11magazyn informacyjny
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Beitostolen
18:16biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
Tenis: Diriyah Cup
21:55mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
od 17:30mecz: OnlyBio Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
20:00waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 26.03.2022
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:20mecz: BM Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Zastal BC Zielona Góra
Polsat Sport News
Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix w Turynie
od 17:30program dowolny par sportowych
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
20:30mecz: BKS BOSTIK Bielsko-Biała - MOYA Radomka Lotnisko Radom

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!