Venom

Venom

6.9/10 6.7/10
FILM SF Chiny/USA 2018   od 16 lat
Występują:Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze
Reżyseria:Ruben Fleischer
W skrócie:Dziennikarz wchodzi w symbiozę z obcą formą życia, którą poddawano eksperymentom w laboratorium Life Foundation. Traci kontrolę nad swoim ciałem.
Mody na ekranizacje komiksów ciąg dalszy. Dziennikarz na życiowym zakręcie zostaje scalony z obcym organizmem szerzącym zło, któremu próbuje się przeciwstawić. Intrygujący popis możliwości kina.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 11 kwietnia
pojutrze
15:30 HBO 2
poniedziałek, 20 kwietnia
za 11 dni
18:10 HBO 2
wtorek, 21 kwietnia
za 12 dni
6:00 HBO 2

Opis

Eddie Brock (Tom Hardy) jest ambitnym dziennikarzem śledczym, który dzięki determinacji zawsze osiąga swój cel. Kiedy jednak jedna z jego misji - demaskacja nieetycznych działań firmy Life Foundation - przeradza się w obsesję, Eddie traci pracę i rozstaje się z narzeczoną Anne (Michelle Williams). Osłabiony, przypadkowo wchodzi w symbiozę z obcym - owocem eksperymentów właściciela firmy, złowieszczego milionera Caltona Drake'a (Riz Ahmed). Dziennikarz i obcy wspólnie tworzą potężne i żądne krwi monstrum. Eddie musi znaleźć wyjście z sytuacji, zanim niebezpieczny potwór całkiem nim zawładnie. Tymczasem tropem reportera podąża Drake, który chce odzyskać swoją własność. Komiksowego Venoma przed laty stworzyli David Michelinie i Todd McFarlane.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)