Rodzinny interes: Dawna miłość (36)

Rodzinny interes: Dawna miłość (36)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Tomasz Średniawa
W skrócie:Do salonu przychodzi Jowita, która niedawno straciła męża. Wkrótce Tadeusz, wieloletni przyjaciel rodziny, wyznaje jej miłość. Kobieta zastanawia się, czy potrafiłaby odwzajemnić jego uczucie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

Do salonu "Bella Ella" przychodzi Jowita, która niedawno straciła męża. Wkrótce Tadeusz, wieloletni przyjaciel rodziny, wyznaje jej miłość. Kobieta zastanawia się, czy potrafiłaby odwzajemnić jego uczucie. Tymczasem Wojtek zamierza zorganizować w warsztacie imprezę integracyjną. W domu Majewskich ciotka Jadwiga wprowadza się do pokoju Sebastiana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także