Program TV

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
Elif (626)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Barwy szczęścia (2153)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (603)
12:30teleturniej
Gotowi do gotowania. Start! (10)
13:35magazyn kulinarny
M jak miłość (1477)
14:10serial obyczajowy
Polsat
Dlaczego ja? (775)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (326)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (822)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2971)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (908)
14:45serial paradokumentalny
TVN
zdjęcieUkryta prawda (716)
11:00serial paradokumentalny
Szkoła (461)
12:00serial paradokumentalny
19+ (404)
13:00serial paradokumentalny
19+ (405)
13:30serial paradokumentalny
Ugotowani (4)
14:00program kulinarno-rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Miłość na zakręcie (1)
11:00serial obyczajowy
Miłość na zakręcie (2)
11:30serial obyczajowy
Septagon (15)
12:00serial kryminalny
Septagon (16)
13:00serial kryminalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
Detektywi w akcji (57)
11:00serial fabularno-dokumentalny
Bumerang (27)
13:40serial komediowy
TVN 7
Sąd rodzinny (4/52)
od 10:40serial fabularno-dokumentalny
Big Brother 2 (76/80)
11:40reality show
Szpital (388)
13:10serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (314)
14:15serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Królowa Bona (2)
11:00serial historyczny
Legendy rocka: Earth, Wind & Fire
13:45cykl dokumentalny
Alter
14:15program kulturalny
Sprawa się rypła
14:55komedia
TVP Polonia
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2094)
13:10serial obyczajowy
Lot do wolności
14:35film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Tajny dziennik
od 9:40dramat obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Sztuka dokumentu
11:45blok filmów krótkometrażowych
zdjęcieBabcia w ciąży
13:20komedia
AXN
Premiera: Seal Team 2 (22)
od 10:10serial sensacyjny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (1)
11:10serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (9)
12:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (10)
13:00serial sensacyjny
Bracia przyrodni
13:55komedia
CANAL+
Pianista
od 9:10dramat wojenny
O co biega?
11:35magazyn sportowy
zdjęcieSzalona mamuśka
12:05thriller
Przyjaciółki
13:35film krótkometrażowy
CANAL+ 1
Pianista
od 10:10dramat wojenny
O co biega?
12:35magazyn sportowy
zdjęcieSzalona mamuśka
13:05thriller
Przyjaciółki
14:35film krótkometrażowy
CANAL+ Family
Małe zwierzaki i przyjaciele (10)
od 10:50serial dokumentalny
zdjęcieMarnie
11:40thriller
Nie przegap
13:50magazyn informacyjny
CANAL+ Film
Księga wielkich życzeń
od 9:35dramat obyczajowy
Czerwona obroża
11:10dramat obyczajowy
Nie przegap
12:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:45chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
12:50magazyn filmowy
Rydwany ognia
13:20dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Bull (12)
11:00serial kryminalny
Materiał nieemisyjny (3)
11:40film krótkometrażowy
The Village (1)
11:55serial obyczajowy
Aktualności filmowe+
12:40magazyn filmowy
Łapu-capu
13:10chochliki telewizyjne
Instynkt 2 (3)
14:10serial kryminalny
CBS Europa
Świąteczne życzenia
od 10:20komedia romantyczna
zdjęcieDobry agent
12:05dramat sensacyjny
HBO
Venom
od 9:20film SF
Meg
12:10film SF
Wyspa
14:05thriller SF
HBO 2
Syrena 2 (16)
12:15serial obyczajowy
Znajdź mnie w Paryżu 2 (1)
13:00serial familijny
Moulin Rouge!
13:30musical
Kino Polska
6 dni Strusia
od 10:10komedia
Fusy
13:20film krótkometrażowy
Piąta pora roku
13:50film obyczajowy
Kino TV
Tajna agentka
13:15komedia sensacyjna
Polsat Film
zdjęcieMocne uderzenie
11:00komedia muzyczna
Renifer Niko ratuje święta
12:45film animowany
Śnieżna akademia
14:25komedia
TNT
Roxanne
od 10:40komedia romantyczna
zdjęcieThe Social Network
12:50dramat biograficzny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00mecz: Real Valladolid - Real Sociedad
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
13:00mecz: Benfica Lizbona - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 10:20mecz: Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
12:30serial dokumentalny
Witaj w klubie: Piast Gliwice
13:05serial dokumentalny
Kącik klubowy (19)
13:40magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:55mecz: FC Barcelona - RCD Mallorca
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 9:30mecz: Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
12:00mecz: GKS Katowice - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
ATP World Tour Uncovered
14:30magazyn tenisowy
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
11:30mecz: SBV Vitesse - Feyenoord
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
14:00mecz: Leo Shoes Modena - Calzedonia Werona
Polsat Sport News
Sport flesz
11:00program informacyjny
Hokej: Liga Mistrzów
11:07rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: EHC Biel Bienne - Frolunda Indians
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
12:07mecz: FC Slovan Liberec - SK Slavia Praga
Sport flesz
13:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
13:07mecz: FC Slovan Liberec - SK Slavia Praga
Sport flesz
14:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
14:07mecz: FC Slovan Liberec - SK Slavia Praga
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
14:30mecz: PGE Spójnia Stargard - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TVP Sport
Pełnosprawni (330)
od 10:55magazyn dla niepełnosprawnych
Piłka nożna: Puchar Włoch
13:45podsumowanie 4. rundy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!