Program TV

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Ocaleni
23:50reality show
TVP 2
Barwy szczęścia (2026)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2027)
20:10serial obyczajowy
zdjęcieDance Dance Dance: Część 1 (3)
20:45program rozrywkowy
Dance Dance Dance: Część 2 (3)
21:55program rozrywkowy
Big Music Quiz
22:50teleturniej muzyczny
Na sygnale: Dużo miłości (224)
23:45serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Nasz nowy dom (134)
20:05reality show
Przyjaciółki (150)
21:10serial obyczajowy
Ślad (44)
22:15serial kryminalny
Ktoś całkiem obcy
23:15thriller
TVN
Uwaga!
od 19:50magazyn reporterów
Doradca smaku (12)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (2845)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (243)
20:55teleturniej
Chłopaki nie płaczą
22:35komedia kryminalna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Królowa Południa (19)
od 19:30telenowela
Heheszki na całego (4)
20:30program rozrywkowy
Smak zdrady
22:50thriller
TV 4
zdjęcieAir America
21:00film sensacyjny
Kobiety i mafia (5)
23:30serial dokumentalny
TV 6
Galileo (150)
20:00program popularnonaukowy
CSI: Cyber (5)
21:00serial kryminalny
CSI: Cyber (6)
21:55serial kryminalny
Champion 2
22:55dramat sensacyjny
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (412)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (62)
23:10program informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Django
od 18:00dramat biograficzny
Pojedynek
22:35thriller
AXN
Agenci NCIS 12 (2)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (1/24)
23:00serial sensacyjny
CANAL+
Cudowny chłopak
od 18:25dramat obyczajowy
Mała doboszka (3)
20:15serial sensacyjny
Premiera: Granica zbrodni (5)
21:00serial kryminalny
Premiera: Granica zbrodni (6)
21:55serial kryminalny
Kłopotliwa żałoba
22:45komediodramat
CANAL+ 1
Cudowny chłopak
od 19:25dramat obyczajowy
Mała doboszka (3)
21:15serial sensacyjny
Premiera: Granica zbrodni (5)
22:00serial kryminalny
Premiera: Granica zbrodni (6)
22:55serial kryminalny
Kłopotliwa żałoba
23:45komediodramat
CANAL+ Family
Kobieta sukcesu
od 19:30komedia romantyczna
Laski na gigancie
21:15komedia
Młodzież bez Boga
23:15dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Zrobione na czysto (5)
od 19:50serial obyczajowy
Zrobione na czysto (6)
20:40serial obyczajowy
Nieznajomi (7)
21:30serial sensacyjny
Nieznajomi (8)
22:15serial sensacyjny
Zło jest zaraźliwe (5)
23:00serial kryminalny
Zło jest zaraźliwe (6)
23:50serial kryminalny
CBS Europa
Miesiąc nad jeziorem
od 19:10komedia obyczajowa
Romeo i Julia
21:00melodramat
Uśmiech Mony Lizy
23:40komediodramat
HBO
Fargo 3 (1)
od 19:00serial kryminalny
Spacer po linie
20:10dramat biograficzny
Arthur Miller: Pisarz
22:25film dokumentalny
HBO 2
All American (13)
od 19:40serial obyczajowy
Czarny poniedziałek (8)
20:25serial komediowy
Liga Sprawiedliwości
21:35film przygodowy
Osiem dni (1)
23:35serial katastroficzny
HBO 3
Gra o tron 5 (8/10)
20:00serial fantasy
I Am the Night (3)
21:00serial obyczajowy
Premiera: Snowfall 2 (1/10)
22:00serial kryminalny
Premiera: Snowfall 2 (2/10)
22:45serial kryminalny
Nocne życie
23:35film kryminalny
Kino Polska
zdjęcie80 milionów
20:00komedia sensacyjna
Yesterday
22:25film obyczajowy
Kino TV
Poirot: Podwójny grzech
od 19:55serial kryminalny
Jerry Maguire
22:55dramat obyczajowy
Stopklatka TV
zdjęcieKroll
20:00film sensacyjny
zdjęcieAmerykanin
22:05dramat kryminalny
TNT
Ocean's Twelve: Dogrywka
od 18:25komedia sensacyjna
Rybka zwana Wandą
21:00komedia
Jackie Brown
23:10film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: NBA Action
od 19:55magazyn koszykarski
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
20:25rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Cucine Lube Civitanova - Dinamo Moskwa
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
22:30magazyn siatkarski
Eurosport 1
Piłka nożna
od 18:18mecz towarzyski reprezentacji do lat 21: Niemcy - Francja
Curling kobiet: Mistrzostwa Świata w Silkeborgu
20:30mecz fazy grupowej: Japonia - Szwajcaria
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
22:00bieg sprinterski kobiet
Eurosport 2
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
od 19:41bieg sprinterski kobiet
Piłka nożna
22:17mecz towarzyski reprezentacji do lat 21: Niemcy - Francja
nSport+
Tenis stołowy: Liga Mistrzów
od 18:55rewanżowy mecz półfinałowy: Borussia Düsseldorf - TTSC UMMC
O co biega?
22:00magazyn sportowy
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
22:30magazyn siatkarski
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 19:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
20:35mecz: Holandia - Białoruś
Tenis: Turniej ATP w Miami
23:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
7. strefa
od 19:00magazyn siatkarski
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
23:00mecz: Macedonia Północna - Łotwa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!