Lombard. Życie pod zastaw 5 (253)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (253)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Błażej Wolny
W skrócie:Jenny przyjeżdża z Ameryki, aby studiować w Polsce. W wyniku nieporozumienia przesadza z korzystaniem z usług operatora telefonii komórkowej. Ma do zapłacenia rachunek na osiem tysięcy złotych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Miśka i Inga są ofiarami prześladowań ze względu na orientację seksualną. Kiedy ktoś wybija szybę w ich mieszkaniu, Inga musi sprzedać w lombardzie parę przedmiotów, aby wstawić nową. Co gorsza - Miśka traci posadę w przedszkolu. To jednak dopiero początek ich problemów. Jenny przyjeżdża z Ameryki, aby studiować w Polsce. W wyniku nieporozumienia przesadza z korzystaniem z usług operatora telefonii komórkowej i ostatecznie ma do zapłacenia rachunek na osiem tysięcy złotych. Brakuje jej pieniędzy, by go spłacić. Benia i Beton cieszą się swoją obecnością podczas romantycznego spotkania. Następnego dnia Benia źle się czuje i ma mdłości. Zosia namawia ją do zrobienia testu ciążowego.

Twórcy (pokaż wszystkich)