Program TV

CZWARTEK 24.09
6:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Elif (820)
6:00serial obyczajowy
Spisz się, rolniku (29)
6:50cykl felietonów
Coś dla ciebie
7:30magazyn
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (391)
8:40telenowela historyczna
Leśniczówka (251)
9:15telenowela
Ta jedyna (69)
9:40serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (691)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (692)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny (146)
9:40serial paradokumentalny
TVN
Mango
od 5:35telezakupy
Doradca smaku (14)
7:50magazyn kulinarny
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Mango
8:00telezakupy
TV 4
Strażnik Teksasu (9)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (10)
7:00serial sensacyjny
Nasz nowy dom (118)
8:00reality show
Sędzia Judy (34)
9:00reality show
Sędzia Judy (35)
9:30reality show
TV 6
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
MacGyver (69)
7:00serial sensacyjny
zdjęcieMacGyver (70)
8:00serial sensacyjny
Galileo (322)
9:00program popularnonaukowy
TVN 7
Mango
od 5:55telezakupy
Ukryta prawda (618)
8:25serial paradokumentalny
Ukryta prawda (619)
9:25serial paradokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
6:10magazyn informacyjny
Korona królów (228)
6:35telenowela historyczna
Rączka gotuje: Beskidion
7:25magazyn kulinarny
WP
Premiera: WP Raport (339)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (298)
6:20program publicystyczny
Scott i Bailey (8)
8:00serial kryminalny
Scott i Bailey (1)
9:00serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Wypadek (3)
8:00serial kryminalny
Wypadek (4)
9:00serial kryminalny
AXN
S.W.A.T. 3 (12)
6:05serial sensacyjny
S.W.A.T. 3 (13)
7:00serial sensacyjny
S.W.A.T. 3 (14)
7:55serial sensacyjny
Oficer Blart
8:50komedia sensacyjna
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Dzień jak co dzień
7:05film krótkometrażowy
Moja córcia
7:25komediodramat
Łapu-capu extra
8:55chochliki telewizyjne
Boris Becker
9:25film dokumentalny
CANAL+ Family
Księga dżungli 3 (43)
6:00serial animowany
Księga dżungli 3 (44)
6:10serial animowany
Marc, zielony pluszak 2 (5)
7:20serial dla młodzieży
Marc, zielony pluszak 2 (6)
7:25serial dla młodzieży
Anioły w akcji (9)
7:40serial familijny
Garfield
8:20film familijny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie ma jak rozwód!
6:30komedia obyczajowa
Łapu-capu
8:05chochliki telewizyjne
Królowa chmur
8:10film obyczajowy
Powrót Bena
9:30dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Dzień jak co dzień
6:05film krótkometrażowy
Moja córcia
6:25komediodramat
Łapu-capu extra
7:55chochliki telewizyjne
Boris Becker
8:25film dokumentalny
Naoczny świadek
9:55thriller
CANAL+ Seriale
Pamiętnik kierowcy Ubera (5)
6:00serial komediowy
Pamiętnik kierowcy Ubera (6)
6:25serial komediowy
Łapu-capu extra
6:55chochliki telewizyjne
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
7:25serial komediowy
Materiał nieemisyjny (1)
8:20film krótkometrażowy
Wojowniczka
8:35film krótkometrażowy
Piekarz i piękna (9)
9:05serial komediowy
Rodzina
9:50film krótkometrażowy
CBS Europa
zdjęcieMelodie miłości
6:00komedia romantyczna
Szczęśliwy dzień
8:00film kryminalny
HBO
Praziomek
6:00film animowany
HBO 2
W domu (Polska)
6:00filmy krótkometrażowe
zdjęcieAngry Birds 2: Film
8:15film animowany
Na ringu z rodziną
9:50komediodramat
HBO 3
zdjęcieBuntownik z wyboru
6:00dramat psychologiczny
Kino Polska
Nad Niemnem (1/2)
8:00film obyczajowy
Nad Niemnem (2-ost.)
9:45film obyczajowy
Polsat Film
Nasz nowy dom (84)
7:00reality show
Zawsze warto (20)
8:00serial obyczajowy
Salto
9:00dramat psychologiczny
Stopklatka
Stulatek
6:00film krótkometrażowy
Scena śmiechu (28)
6:05program rozrywkowy
Złotopolscy (314)
7:00telenowela
Złotopolscy (315)
7:35telenowela
Plebania (131)
8:05serial obyczajowy
Plebania (132)
8:35serial obyczajowy
Klara i wszystko jasne 4 (6)
9:05serial kryminalny
TNT
Płonące siodła
7:15western komediowy
Przyjemniaczek
9:15komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
6:20mecz: Arsenal FC - West Ham United FC
Premier League Netbusters
8:30magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Miami Heat - Boston Celtics
nSport+
Koszykówka mężczyzn: NBA
6:00mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Miami Heat - Boston Celtics
Sport News+
9:35magazyn sportowy
LaLiga World
9:50magazyn piłkarski
Polsat Sport
Sporty walki: KSW
6:00sporty walki
Siatkówka mężczyzn: Eliminacje Ligi Mistrzów
8:30mecz: Draisma Dynamo Apeldoorn - Stroitel Mińsk
Polsat Sport News
KOTV Classics
6:00magazyn bokserski
Sport flesz
7:00program informacyjny
KOTV Weekly
7:07magazyn bokserski
Sport flesz
8:00program informacyjny
Sport flesz
9:00program informacyjny
Atleci
9:07magazyn sportowy
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 5:35program informacyjny
Hokej: NHL
8:10przed finałem Pucharu Stanleya

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!