Program TV

NIEDZIELA 8.12
6:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Barwy szczęścia (2151)
od 5:50serial obyczajowy
M jak miłość (1475)
6:20serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Kraina lodu: przygoda Olafa
7:35film animowany
Wędrówki z dinozaurami
8:10film animowany
TVN
Mango
od 5:15telezakupy
Dzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
101 dalmatyńczyków (46)
6:55serial animowany
101 dalmatyńczyków (47)
7:25serial animowany
101 dalmatyńczyków (48)
7:55serial animowany
101 dalmatyńczyków (49)
8:25serial animowany
TV 6
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Columbo: Wróbel w garści
7:00film kryminalny
Galileo (253)
9:00program popularnonaukowy
TVN 7
Mango
6:00telezakupy
Big Brother 2 (72/80)
8:05reality show
Big Brother 2 (73/80)
9:05reality show
TVP Polonia
The Extra Mile (25)
6:25program informacyjny
Lajk!
6:50magazyn kulturalny

FILMOWE

ale kino+
zdjęcieAga
8:00dramat obyczajowy
Ale krótkie: Zauroczenie
9:50blok filmów krótkometrażowych
AXN
Seal Team (19)
8:05serial akcji
Seal Team (20)
9:00serial akcji
CANAL+
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Okna, okna
6:05komedia
Pisarze. Serial na krótko (1)
7:10serial komediowy
Hindenburg
7:20dramat sensacyjny
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Okna, okna
7:05komedia
Pisarze. Serial na krótko (1)
8:10serial komediowy
Hindenburg
8:20dramat sensacyjny
CANAL+ Family
Anioły w akcji (5)
6:00serial familijny
Anioły w akcji (6)
6:25serial familijny
Anioły w akcji (7)
6:50serial familijny
Anioły w akcji (8)
7:15serial familijny
Marc, zielony pluszak 2 (10)
7:40serial dla młodzieży
Co w trawie piszczy
8:25film animowany
Nie przegap
9:50magazyn informacyjny
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Historie miłosne
6:45film obyczajowy
Aktualności filmowe+
8:10magazyn filmowy
Hollywood Buzz
8:40magazyn filmowy
Łapu-capu
9:10chochliki telewizyjne
A więc wojna
9:25komedia romantyczna
CBS Europa
Doktor Becker (11/22)
6:00serial komediowy
zdjęcieEleni
6:35dramat obyczajowy
Powrót do Edenu (4/6)
8:45serial obyczajowy
Powrót do Edenu (5/6)
9:45serial obyczajowy
HBO
Piorun
7:55film animowany
HBO 2
Masza i Niedźwiedź (9-12)
6:00serial animowany
Bajeczki Maszy (19-22)
6:30serial animowany
Angry Birds (3)
6:55serial animowany
Angry Birds (4)
7:05serial animowany
Wiek niewinności
9:10dramat obyczajowy
HBO 3
Piękny umysł
6:00dramat psychologiczny
Stan i Ollie
8:15komediodramat
Stuart Malutki 2
9:50film przygodowy
Kino Polska
Awans
6:35komedia obyczajowa
Piąte: Nie odchodź!
8:50dramat obyczajowy
Kino TV
Przesyłka specjalna
od 5:50komedia obyczajowa
Klątwa Tutenchamona (1/2)
8:20film przygodowy
Polsat Film
Stołeczna drogówka (70)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (41)
6:30serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (42)
7:00serial dokumentalny
Przyjaciółki (149)
7:30serial obyczajowy
Na fali
8:30film animowany
Stopklatka TV
Porozmawiajmy
6:00film krótkometrażowy
Wygrać, przegrać albo polec (5)
6:10program rozrywkowy
Scena śmiechu (31)
6:40program rozrywkowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Witaj w klubie: Lech Poznań
6:15serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga angielska
6:50mecz: Manchester City FC - Manchester United FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:00mecz: FC Barcelona - RCD Mallorca
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
8:30mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki
Polsat Sport Extra
Trans World Sport
6:00magazyn sportowy
Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju
7:00biegi ćwierćfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m
Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju
7:25biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m
Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju
8:10biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m
Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju
8:25biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m
Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju
9:00biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 500 m
Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju
9:30biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
6:00mecz: PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
Sport flesz
7:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
7:07mecz: PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
Sport flesz
8:00program informacyjny
KOTV Weekly
8:07magazyn bokserski
TVP Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
6:00mecz: Lech Poznań - ŁKS Łódź
Boks: Gala w Ad-Dirijji
8:00waga ciężka: Aleksandr Powietkin - Michael Hunter

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!