Przyjaciele 6: The One with The Unagi (17)

Przyjaciele 6: The One with The Unagi (17)

(Friends)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Phoebe i Rachel zapisują się na lekcje samoobrony. Joey angażuje sobowtóra, by uczestniczyć w eksperymencie medycznym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Phoebe i Rachel zapisują się na lekcje samoobrony. Ross, który kiedyś ćwiczył karate, postanawia przekazać im kilka wskazówek. Zwraca im uwagę na konieczności przewidywania zagrożeń. Chcąc zademonstrować przyjaciółkom tę umiejętność, kilkakrotnie próbuje je nastraszyć. Phoebe i Rachel postanawiają się na nim odegrać. Łapią go i praktykują na nim wyuczone chwyty. Tymczasem Joey angażuje aktora sobowtóra w nadziei, że jako bracia bliźniacy wezmą udział w eksperymencie medycznym i zainkasują dwa tysiące dolarów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także