Program TV

ŚRODA 22.05
22:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Audycje komitetów wyborczych
22:25magazyn publicystyczny
Na własne oczy: Czerwona dusza
23:00film dokumentalny
Bez tożsamości 2 (24)
0:10serial kryminalny
Warto rozmawiać
0:55talk-show
wojsko-polskie.pl (53)
1:55cykl reportaży
Polsat
Duże dzieci
od 20:45komedia
Ślad (77)
23:00serial kryminalny
zdjęcieAdrenalina
0:05film sensacyjny
Nasz nowy dom (73)
1:55reality show
TVN
Agent - Gwiazdy (13-ost.)
od 21:30reality show
zdjęcie47 roninów
22:30film kostiumowy
Uwaga!
1:55magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Rodzinna sielanka
22:00komedia romantyczna
Seks w podróży
23:50film erotyczny
Pierwszy raz
1:15film erotyczny
TV 4
Na szlaku
od 21:00horror
Mściciel z Wall Street
22:55film sensacyjny
TV Puls
Patrol
od 20:00dramat sensacyjny
TVN 7
Dobre kino: Sicario
od 21:00dramat kryminalny
Big Brother Nocą (39/52)
23:30reality show
Czas na przyjaźń
0:05komediodramat
TVP Kultura
Na wschód od Hollywood: Cuda
od 20:20dramat obyczajowy
Pegaz
22:15magazyn kulturalny
WP
Wychowane na seksie
22:00film dokumentalny
Po urodę do raju (7)
23:00serial dokumentalny
Dzieci, które zabijają (5)
23:55serial dokumentalny
Nie oglądaj się
1:50thriller

FILMOWE

ale kino+
W pułapce 2 (3)
od 21:20serial kryminalny
W pułapce 2 (4)
22:25serial kryminalny
Ale krótkie: Świat dziecka
23:25blok filmów krótkometrażowych
Intruz 2 (7)
23:55serial kryminalny
Intruz 2 (8)
1:05serial kryminalny
AXN
Premiera: Absentia 2 (7)
22:00serial kryminalny
Zaginieni (11)
23:50serial kryminalny
The Good Doctor (8)
0:45serial obyczajowy
Rekrut (18)
1:40serial kryminalny
CANAL+
Hitchcock
od 21:00dramat biograficzny
Syberia
22:40film kryminalny
zdjęciePlan B
0:20komediodramat
Słodko-gorzki
1:45dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Hitchcock
22:00dramat biograficzny
Syberia
23:40film kryminalny
Plan B
1:20komediodramat
CANAL+ Family
Zrobione na czysto (1)
od 21:30serial obyczajowy
Taxi 5
22:20komedia sensacyjna
Anielska twarz
0:00dramat obyczajowy
Nowa Tonacja
1:55magazyn muzyczny
CANAL+ Film
Mój synek
od 21:40thriller
Katyń. Ostatni świadek
23:05film historyczny
Buntownicy z seminarium
0:45dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Granica zbrodni (1)
od 21:45serial kryminalny
Granica zbrodni (2)
22:30serial kryminalny
M - miasto szuka mordercy (5)
23:20serial kryminalny
M - miasto szuka mordercy (6)
0:10serial kryminalny
Aktualności filmowe+
1:10magazyn filmowy
Łapu-capu extra
1:40chochliki telewizyjne
CBS Europa
Od początku
22:45dramat obyczajowy
Wątpliwość
0:45dramat obyczajowy
HBO
Gra o tron 8 (6-ost.)
od 21:45serial fantasy
zdjęcieBrexit
23:10dramat biograficzny
Z krwi i kości
0:50melodramat
HBO 2
Odpowiednik (2/10)
od 21:55serial SF
Billions 4 (2)
22:55serial obyczajowy
zdjęcieObecność
23:55horror
Leaving Neverland (2-ost.)
1:50film dokumentalny
HBO 3
Premiera: Fargo 3 (9)
od 21:45serial kryminalny
Avengers: Wojna bez granic
22:35film przygodowy
Czarnobyl (3)
1:00serial obyczajowy
Kino Polska
Bejbi Blues
od 21:55dramat obyczajowy
Huśtawka
0:05komediodramat
Kino TV
Next
od 21:00thriller SF
Układ zamknięty
23:00dramat sensacyjny
Wkłucie
1:35dramat obyczajowy
Polsat Film
Sensacyjna środa: 7 sekund
od 21:00film sensacyjny
Gliniarze (105)
1:35serial paradokumentalny
Stopklatka TV
Nieustraszeni bracia Grimm
od 21:55film fantasy
Wygrany
0:15dramat obyczajowy
TNT
Sherlock Holmes: Gra cieni
od 21:00film kryminalny
Rambo 3
23:30film sensacyjny
Mad Max
1:30film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
zdjęcieLaLiga Highlights Show
22:00magazyn piłkarski
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:30mecz: SD Eibar - FC Barcelona
O co biega?
1:30magazyn sportowy
Eurosport 1
Tenis: Turniej ATP w Genewie
22:05mecz 2. rundy gry pojedynczej
Wiadomości Eurosportu
23:25magazyn informacyjny
Kolarstwo: Giro d'Italia
23:3011. etap: Carpi - Novi Ligure
Tenis: Turniej ATP w Genewie
0:35mecz 2. rundy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
1:3011. etap: Carpi - Novi Ligure
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:0011. etap: Carpi - Novi Ligure
Tenis: Turniej ATP w Genewie
23:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
0:3011. etap: Carpi - Novi Ligure
Wiadomości Eurosportu
1:20magazyn informacyjny
Tenis: Turniej ATP w Genewie
1:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 19:45mecz finałowy: Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce
Koszykówka mężczyzn: NBA
22:15mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
Basket+
0:15newsy sportowe
Sport News+
0:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Puchar Rosji
0:45mecz finałowy: Urał Jekaterynburg - Lokomotiw Moskwa
Polsat Sport News
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
22:00mecz: Bułgaria - Belgia
Cafe Futbol
0:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: MLS
1:30piłka nożna
TVP Sport
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 20:20mecz: Polska - Niemcy
Sportowy wieczór
22:45program informacyjny
E-sport: Pro Liga
23:30runda finałowa: Na`Vi - BIG
Hokej: Mistrzostwa Świata w Słowacji
1:25podsumowanie fazy grupowej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!