Program TV

PIĄTEK 19.07
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
Elif (529)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Barwy szczęścia (2062)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (471)
12:30teleturniej
Marzę o Tobie (24)
13:15serial obyczajowy
Coś dla ciebie
14:05magazyn
Polsat
Dlaczego ja? (665)
od 10:45serial paradokumentalny
Gliniarze (226)
11:45serial paradokumentalny
Trudne sprawy (547)
12:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (88)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (418)
14:40serial paradokumentalny
TVN
W-11 - Wydział Śledczy: Ostatnie tchnienie (1148)
od 10:45serial fabularno-dokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (33)
11:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (698)
12:30serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Okno życia (1150)
14:15serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Sekrety sąsiadów (60)
11:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (61)
11:30serial obyczajowy
9. miesiąc (16)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (80)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
Pękniesz ze śmiechu (4)
11:00program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów (79)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (120)
14:15serial sensacyjny
TVN 7
Mango
od 10:15telezakupy
Ukryta prawda (380)
11:55serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (119)
12:55serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (156)
13:55serial fabularno-dokumentalny
Szpital (317)
14:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Łagodna
od 9:40dramat psychologiczny
Popielec: Dymy (4)
11:30serial obyczajowy
Popielec: Herod (5)
12:30serial obyczajowy
TVP Polonia
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Halo Polonia
11:25magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Na sygnale: To się jeszcze okaże... (217)
13:10serial fabularno-dokumentalny
Dom nad rozlewiskiem (12/13)
13:45serial obyczajowy
Pawlik/Moniuszko: Polish Jazz
14:40koncert Włodka Pawlika

FILMOWE

ale kino+
Wybór króla
od 9:35dramat historyczny
Mystery Road (5)
12:00serial kryminalny
Mystery Road (6)
13:05serial kryminalny
AXN
Aniołki Charliego
od 10:00film sensacyjny
Seal Team (11)
12:00serial akcji
Seal Team (12)
12:55serial akcji
CANAL+
Party
od 10:20komediodramat
W blasku nocy
12:55melodramat
Czarne bractwo. BlacKkKlansman
14:25film biograficzny
CANAL+ 1
Łapu-capu extra
od 10:50chochliki telewizyjne
Party
11:20komediodramat
W blasku nocy
13:55melodramat
CANAL+ Family
Na ratunek zwierzętom Afryki
od 10:55film dokumentalny
Maria Magdalena
11:45dramat historyczny
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Bazary Europy: Ateny (5)
14:00serial dokumentalny
Bazary Europy: Berlin (6)
14:45serial dokumentalny
CANAL+ Film
Hitchcock
od 10:25dramat biograficzny
Nie przegap
12:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Cannes 1968. Przerwany festiwal
12:15film dokumentalny
Spitsbergen
13:25film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
13:50chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Łapu-capu extra
11:10chochliki telewizyjne
Pisarze. Serial na krótko (3)
11:40serial komediowy
Bull (11)
11:45serial kryminalny
Bull (12)
12:25serial kryminalny
60 kilo niczego
14:50film krótkometrażowy
CBS Europa
Dłonie obcego (2-ost.)
od 10:45dramat sensacyjny
zdjęcieKlasa pana Tourette'a
12:40film obyczajowy
HBO 2
Nie ma jak u siostry
od 10:55komedia
Newsroom 3 (3)
12:45serial obyczajowy
Biuro 3 (2)
13:45serial komediowy
HBO 3
Syrena 2 (7)
11:00serial obyczajowy
Seks w wielkim mieście 6 (3)
11:45serial komediowy
Seks w wielkim mieście 6 (4)
12:10serial komediowy
zdjęcieKrypton 2 (1)
13:25serial SF
Mój tata pisał pornografię
14:05program rozrywkowy
Kino TV
Przesyłka specjalna
13:35komedia obyczajowa
Polsat Film
Nikodem Dyzma
od 10:45komedia obyczajowa
Na fali
13:10film animowany
TNT
Zwierzak
od 10:35komedia
Więzień Brubaker
12:15dramat sensacyjny
Armageddon
14:55film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
13:50mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
Eurosport 1
Trasa Tour de France
od 10:00magazyn sportowy
Tour de France dziś
12:45magazyn kolarski
Kolarstwo: Tour de France
13:5013. etap: Pau - Pau - jazda indywidualna na czas
nSport+
Witaj w klubie: Korona Kielce
od 10:50serial dokumentalny
Witaj w klubie: Miedź Legnica
11:25serial dokumentalny
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
12:00mecz finałowy: Zenit Kazań - Cucine Lube Civitanova
Mali Mistrzowie
14:45reportaż
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn
od 9:00mecz towarzyski: Gortat Team - Reprezentacja Wojska Polskiego
zdjęciePiłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
12:15rewanżowy mecz 1. rundy: Piast Gliwice - BATE Borysów
Polsat Sport News
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: MLS
12:07mecz: Montreal Impact - Toronto FC
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje Ligi Europy
od 10:00rewanżowy mecz 1. rundy: Legia Warszawa - College Europa FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!