Program TV

ŚRODA 29.05
8:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (230)
11:30telenowela historyczna
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Barwy szczęścia (2073)
11:55serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (761)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (762)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (146)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (629)
11:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn
Ukryta prawda (1054)
11:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Nasz nowy dom (26)
8:00reality show
Septagon (52)
9:00serial kryminalny
Sekrety sąsiadów (28)
11:30serial obyczajowy
TV 6
Medicopter 117 (62)
8:00serial przygodowy
Policjantki i Policjanci (275)
9:00serial obyczajowy
Galileo (217)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (2)
11:00serial sensacyjny
TVN 7
Szpital (280)
od 7:55serial paradokumentalny
Big Brother (58/74)
8:50reality show
Mango
10:35telezakupy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (448)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
WP
Sześć sióstr (42)
od 7:50serial obyczajowy
WP Express (80)
9:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (7)
9:30program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
zdjęcieKlient
8:00dramat obyczajowy
Zmowa milczenia (3)
10:00serial kryminalny
Zmowa milczenia (4)
11:00serial kryminalny
Siedmiu mężczyzn w różnym wieku
11:50film krótkometrażowy
AXN
MacGyver 2 (23-ost.)
od 7:25serial akcji
Skorpion 3 (1/25)
8:20serial sensacyjny
Bez śladu (11)
9:15serial kryminalny
Bez śladu (12)
10:10serial kryminalny
CANAL+
Łapu-capu extra
od 7:50chochliki telewizyjne
Z pasją
8:20komediodramat
zdjęcieTam i z powrotem
9:55film obyczajowy
Spitsbergen
11:35film krótkometrażowy
CANAL+ 1
Druga połowa kadru
od 7:15film dokumentalny
Łapu-capu extra
8:50chochliki telewizyjne
Z pasją
9:20komediodramat
Tam i z powrotem
10:55film obyczajowy
CANAL+ Family
Magiczne buty
od 6:30film familijny
My Little Pony. Film
8:10film animowany
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Świat w skali makro (1)
10:00film dokumentalny
Kumple z dżungli
10:50film animowany
CANAL+ Film
Łapu-capu
8:05chochliki telewizyjne
Po tamtej stronie
8:15komediodramat
Łapu-capu extra
9:55chochliki telewizyjne
Oko na Julię
10:25dramat obyczajowy
Janka
11:55film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Bulletproof (6)
od 7:35serial kryminalny
Biuro szpiegów 4 (1)
9:45serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (2)
10:40serial szpiegowski
Instynkt (1)
11:35serial kryminalny
CBS Europa
Na wschód od Edenu (1/2)
od 7:30dramat obyczajowy
Na wschód od Edenu (2-ost.)
9:45dramat obyczajowy
HBO
Obrońcy skarbów
od 7:45dramat wojenny
Tamte dni, tamte noce
9:45dramat obyczajowy
Sześć dni, siedem nocy
11:55komedia przygodowa
HBO 2
Piękny umysł
od 6:00dramat psychologiczny
Bujdy na resorach
8:10serial animowany
Miś Yogi
8:50film familijny
HBO 3
Arthur
od 7:20komedia
Bękarty
9:10komedia przygodowa
Bez zobowiązań 3 (6/13)
11:05serial komediowy
Bez zobowiązań 3 (7/13)
11:30serial komediowy
Kino Polska
Panny z Wilka
od 7:45dramat obyczajowy
Belcanto
10:05komediodramat
Polsat Film
Nasz nowy dom (92)
od 7:15reality show
Przyjaciółki (79)
8:10serial obyczajowy
W pustyni i w puszczy
11:20film przygodowy
Stopklatka TV
Plebania (221)
od 7:35serial obyczajowy
Plebania (222)
8:10serial obyczajowy
TNT
K-19
od 6:00dramat sensacyjny
Objazd 3: Ucieczka (1)
8:45serial komediowy
Richie milioner
9:15komedia przygodowa
Ocean's Twelve: Dogrywka
11:15komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
10:30naj, naj... 2018/2019
LaLiga Highlights Show
11:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
8:4516. etap: Lovere - Ponte di Legno
Pojedynek dnia
9:30magazyn tenisowy
Game Schett and Mats
10:25magazyn tenisowy
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
10:55mecz 2. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
9:4516. etap: Lovere - Ponte di Legno
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
10:55mecz 2. rundy gry pojedynczej
nSport+
zdjęcieŻużel: PGE Ekstraliga
9:30mecz: FOGO Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
10:15mecz: Korea Południowa - Tajlandia
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 6:00mecz: Włochy - Dominikana
zdjęciePiłka nożna: MLS
8:30mecz: Sporting Kansas City - Seattle Sounders FC
Polsat Sport News
Sport flesz
8:00program informacyjny
Cafe Futbol
8:07magazyn piłkarski
Sport flesz
9:00program informacyjny
Cafe Futbol
9:07magazyn piłkarski
Sport flesz
10:00program informacyjny
Magazyn żużlowy
10:07magazyn sportowy
Sport flesz
11:00program informacyjny
Piłka nożna: MLS
11:07mecz: Minnesota United FC - Houston Dynamo
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
8:20mecz fazy grupowej: Arabia Saudyjska - Mali
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
10:30podsumowanie 2. kolejki fazy grupowej
Pełnosprawni (302)
11:30magazyn dla niepełnosprawnych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!