Program TV

PONIEDZIAŁEK 27.01
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (653)
14:00serial obyczajowy
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
TVP 2
Coś dla ciebie
14:05magazyn
Zainwestuj w marzenia 2 (16)
15:50serial obyczajowy
Koło fortuny (681)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Polsat
Pierwsza miłość (2999)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (936)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (279)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (209)
17:00serial paradokumentalny
TVN
Detektywi: Morfina (348)
14:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: Mężczyzna w kapturze (349)
14:30serial fabularno-dokumentalny
Szpital (308)
15:00serial paradokumentalny
Szkoła (379)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 9:45
Niesamowite tajemnice
14:20serial grozy
Kabaretowy Szał
15:15program rozrywkowy
zdjęcieNiesamowite tajemnice
16:15serial grozy
Kabaretowy Szał
17:10program rozrywkowy
TV 4
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (598)
15:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (23)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (26)
16:30serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (31)
17:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (32)
17:30serial obyczajowy
TV 6
Bumerang (10)
od 13:40serial komediowy
Żona dla milionera (8)
14:15reality show
Żona dla milionera (9)
15:15reality show
Gliniarz i prokurator (102)
16:15serial kryminalny
Gliniarz i prokurator (103)
17:15serial kryminalny
TVN 7
Szpital (415)
od 13:20serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (343)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (468)
15:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (34/52)
16:20serial fabularno-dokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (25/60)
17:20serial paradokumentalny
TVP Kultura
The Beatles - Historia nieznana
od 13:40film dokumentalny
Ślepa Vaysha
15:40film krótkometrażowy
Wichry Kołymy
15:55dramat biograficzny
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (19)
15:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (23)
16:00serial dokumentalny
Wariaci za kierownicą 2 (3)
17:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Steve McQueen, King of Cool
od 13:25film dokumentalny
Flashdance
15:10film muzyczny
Ale krótkie po polsku: W nowych okolicznościach
16:55blok filmów krótkometrażowych
CANAL+
Królowa balu
od 13:40thriller
Dowłatow
15:10dramat biograficzny
Polska z góry 2: Świnoujście (8)
17:15serial dokumentalny
CANAL+ 1
Kiler-ów 2-óch
od 12:15komedia
Łapu-capu extra
14:10chochliki telewizyjne
Królowa balu
14:40thriller
Dowłatow
16:10dramat biograficzny
CANAL+ Family
Odprawa
16:45film krótkometrażowy
Hotel Marigold
17:05komediodramat
CANAL+ Film
Wielki Kanion
od 12:15dramat kryminalny
Okna, okna
14:25komedia
Nie przegap
15:30magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
15:40chochliki telewizyjne
Taxi 5
16:10komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
Zaczęło się w środę 2 (2)
od 13:25serial sensacyjny
Dziki Bill (6)
14:20serial kryminalny
Odprawa
15:10film krótkometrażowy
Nie przegap
15:30magazyn informacyjny
Wyznanie (5)
15:40serial kryminalny
Obserwowani (3)
17:15serial kryminalny
CBS Europa
Doktor Quinn
od 13:20film obyczajowy
zdjęcieFutbol mama
15:10film familijny
Ogród czarownicy
17:00film familijny
HBO
Foodie Love (8-ost.)
14:05serial obyczajowy
zdjęcieAquaman
15:00film SF
Batwoman (6/22)
17:25serial przygodowy
HBO 2
Rodzina od zaraz
od 13:20komedia
Cud w Lake Placid
15:20dramat obyczajowy
Work in Progress (2/8)
17:35serial komediowy
HBO 3
Hook
od 13:05film przygodowy
Mary Poppins powraca
15:25film fantasy
Babylon Berlin 2 (1/12)
17:35serial kryminalny
Kino Polska
Kret
od 13:00dramat obyczajowy
Tydzień z życia mężczyzny
15:20dramat obyczajowy
Kabaretowy rejs Deluxe (14)
17:00program rozrywkowy
Kino TV
Delfin Plum
od 13:50film animowany
Stopklatka
Chicago Fire: Pod nożem (12)
15:05serial obyczajowy
Castle 2: Śmiertelna gra (24)
16:00serial kryminalny
Nowa Scena Śmiechu (3)
16:55program rozrywkowy
Wojny kontenerowe (3)
17:50serial dokumentalny
TNT
Maska
od 13:35komedia
Madeline
17:20komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 13:15mecz: Borussia Dortmund - 1. FC Köln
1 na 1 Extra: Christo Stoiczkow
16:15magazyn sportowy
Sport+
16:55magazyn sportowy
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Eurosport 2
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
14:35bieg ze startu wspólnego kobiet
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
15:00bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie
17:00biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 12:00mecz: BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz
Żużel: PGE Ekstraliga
15:20mecz: Stelmet Falubaz Zielona Góra - truly.work Stal Gorzów
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 12:30mecz: Asseco Resovia - Rzeszów - Cuprum Lubin
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:00mecz: PGE Skra Bełchatów - BKS Visła Bydgoszcz
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: MKS Będzin - Cerrad Enea Czarni Radom
TVP Sport
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie
od 13:35biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
16:45podsumowanie meczów 1/16 finału

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!