Program TV

ŚRODA 29.05
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (494)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Leśniczówka (125)
15:35telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Polsat
Pierwsza miłość (2892)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (382)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (359)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (349)
17:00serial paradokumentalny
TVN
19+ (407)
14:00serial paradokumentalny
zdjęcieSzkoła (707)
15:30serial paradokumentalny
19+ (408)
16:30serial paradokumentalny
Szpital (944)
17:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:00program rozrywkowy
Wojna z mafią (8/16)
16:55serial kryminalny
Wojna z mafią (9/16)
17:50serial kryminalny
TV 4
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (556)
15:00serial obyczajowy
Gliniarz i prokurator 5 (89)
16:00serial kryminalny
Joker (11)
17:00teleturniej
TV 6
Sekrety sąsiadów (42)
od 13:40serial obyczajowy
MacGyver (83)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza morderstwo (16)
15:15serial kryminalny
Drużyna A (1)
16:15serial sensacyjny
Paulina (94)
17:15telenowela
TVN 7
Ukryta prawda (344)
od 13:15serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (83)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (120)
15:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (281)
16:20serial paradokumentalny
Prawo Agaty 3 (5)
17:25serial obyczajowy
TVP Polonia
O mnie się nie martw 9 (10/13)
od 13:45serial komediowy
Okupacja 1968: Głosy w lesie
14:35serial dokumentalny
Okupacja 1968: Niepotrzebny bohater
15:10serial dokumentalny
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (213)
15:55telenowela historyczna
Baw się słowami: Enigma
16:55program edukacyjny
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
WP
Kabaret na żądanie (14)
16:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (15)
17:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Kino Mówi: Trauma: Okaleczone
od 13:55dramat obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Zaufanie
16:25blok filmów krótkometrażowych
Niesamowita Marguerite
17:50dramat obyczajowy
AXN
Skorpion 3 (3)
od 13:45serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (13)
14:40serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (14)
15:35serial sensacyjny
Seal Team (2)
16:30serial akcji
Seal Team (3)
17:25serial akcji
CANAL+
Cannes 1968. Przerwany festiwal
od 13:45film dokumentalny
Na karuzeli życia
14:45dramat obyczajowy
Odprawa
16:25film krótkometrażowy
Twój Simon
16:45komediodramat
CANAL+ 1
W stronę słońca
od 13:00film SF
Cannes 1968. Przerwany festiwal
14:45film dokumentalny
Na karuzeli życia
15:45dramat obyczajowy
Odprawa
17:25film krótkometrażowy
Twój Simon
17:45komediodramat
CANAL+ Family
Łapu-capu extra
od 13:50chochliki telewizyjne
Jak rozbić bank
14:20komedia kryminalna
Nie przegap
15:55magazyn informacyjny
Łapu-capu
16:00chochliki telewizyjne
Siostry przyrodnie
16:05komedia
Lady Bird
17:55komediodramat
CANAL+ Film
Babcia w zamrażarce
od 13:00komedia
Nie przegap
16:10magazyn informacyjny
Ucieczka
16:20dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Voodoo tata
od 13:35komedia
Jeźdźcy burzy 2 (7)
15:00serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (8)
16:00serial kryminalny
CBS Europa
Whiskey Business
od 13:50komediodramat
Moja słodka Sunday
15:25dramat kryminalny
Gra w serca
16:55film obyczajowy
HBO
Witamy w Trouilly!
od 13:40komedia
Lepsze życie 3 (1)
15:10serial obyczajowy
Gentleman Jack (6)
16:25serial obyczajowy
Troja
17:25dramat historyczny
HBO 2
Pokot
od 13:55dramat kryminalny
Ostrza chwały
16:05komedia
The Act (6)
17:40serial obyczajowy
HBO 3
Współczesna rodzina 10 (15)
od 13:50serial komediowy
Sprawa idealna 3 (4)
14:15serial obyczajowy
Ghost Rider
15:10thriller
Kino Polska
Dom wariatów
od 13:40dramat obyczajowy
Sam pośród swoich
15:45dramat obyczajowy
Kino TV
Żółte cytrynki
od 12:50komedia romantyczna
Wampirzyce
14:55horror komediowy
Stracone marzenia
17:40dramat obyczajowy
TNT
Ocean's 13
od 13:50komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 13:00mecz: Celta Vigo - Rayo Vallecano
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
15:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Wisła Kraków
15:35serial dokumentalny
Magazyn Velux EHF
16:10magazyn sportowy
Piłka z góry
16:40magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 13:0017. etap: Commezzadura - Antholz
Giro Extra
17:10magazyn kolarski
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
17:15mecz 2. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 13:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
17:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 13:20mecz: Wisła Kraków - Miedź Legnica
LaLiga Highlights Show
15:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:35mecz: SD Eibar - FC Barcelona
Polsat Sport
Atleci
15:30magazyn sportowy
Polsat Sport News
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
od 13:00mecz: Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - PGG ROW Rybnik

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!