Program TV

PIĄTEK 31.01
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Archiwista (4)
21:30serial kryminalny
TVP 2
Rodzinka.pl: Na dwa fronty (188)
od 18:55serial komediowy
Barwy szczęścia (2184)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2185)
20:10serial obyczajowy
Muzyka na weekend (6)
22:55magazyn muzyczny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (35)
19:30serial komediowy
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
zdjęcieGodzilla
20:00film SF

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kabaretowy Szał
od 18:15program rozrywkowy
Kabaretowy Szał
19:15program rozrywkowy
Skradziona córka
20:05dramat obyczajowy
Zbrodnie namiętności
22:35dramat sensacyjny
TV 6
Galileo (549)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Liberator
20:00film sensacyjny
TVN 7
zdjęcieListy do M. 2
20:00komedia romantyczna
Dziedzictwo Bourne'a
22:15film sensacyjny
TVP Kultura
Czarna skrzynka
od 17:45film dokumentalny
Tygodnik kulturalny
19:15magazyn kulturalny
zdjęcieKino mistrzów: Sobowtór
20:30dramat historyczny
TVP Polonia
Wszystko przed nami (56)
od 18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Halo Polonia
22:05magazyn
Wolny Ekran (182)
22:45magazyn

FILMOWE

ale kino+
Szalone serce
od 18:10dramat obyczajowy
Gangster
20:10dramat kryminalny
Aga
22:15dramat obyczajowy
AXN
Jack i Jill
od 18:05komedia
Sekstaśma
20:00komedia
Obsesja zazdrości
22:00thriller
CANAL+
Ocalić i zginąć
19:05dramat obyczajowy
zdjęciePremiera: To my
21:00horror
Deadpool 2
22:55film SF
CANAL+ 1
Planeta singli 2
od 17:50komedia romantyczna
Łapu-capu
19:50chochliki telewizyjne
Nie przegap
19:55magazyn informacyjny
Ocalić i zginąć
20:05dramat obyczajowy
Premiera: To my
22:00horror
CANAL+ Family
Dolina Muminków (10)
19:05serial animowany
Kręcisz mnie
19:30komedia romantyczna
Dorwać Gunthera
22:55komedia sensacyjna
CANAL+ Film
Twój Simon
od 18:10komediodramat
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Zwyczajna przysługa
20:00komedia kryminalna
Szpieg, który mnie rzucił
21:55komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
Nie przegap
19:00magazyn informacyjny
Dziki Bill (4)
19:10serial kryminalny
Dlaczego kobiety zabijają (9)
20:00serial kryminalny
Dlaczego kobiety zabijają (10)
20:55serial kryminalny
Mr. Robot 4 (9)
21:50serial kryminalny
Mr. Robot 4 (10)
22:35serial kryminalny
CBS Europa
Robin Hood: Książę złodziei
od 18:15film przygodowy
zdjęcieKształt rzeczy
21:00komediodramat
Dwa w jednym
22:55komedia
HBO
Gentleman z rewolwerem
od 18:35komediodramat
Premiera: Brytania 2 (3/10)
20:10serial historyczny
Premiera: Babylon Berlin 2 (3/12)
21:00serial kryminalny
Premiera: Babylon Berlin 2 (4/12)
21:45serial kryminalny
Boski żigolo
22:35komedia
HBO 2
Kapitan Marvel
od 17:05film SF
Zwierzogród
19:10film animowany
Wiatr. Thriller dokumentalny
22:50film dokumentalny
Kino Polska
zdjęcieKabaretowy rejs Deluxe (6)
19:00program rozrywkowy
Wojna polsko-ruska
20:00dramat obyczajowy
Dublerzy
22:25komedia sensacyjna
Kino TV
Mój słodki skarb
od 18:00komedia romantyczna
Poirot: Król trefl
19:55serial kryminalny
Polsat Film
Auta
od 18:30film animowany
Stopklatka
Układ idealny
od 18:20komedia
Prawo ojca
20:00dramat sensacyjny
TNT
Wyspa
od 18:15thriller SF
Gdzie jesteś, Amando?
21:00dramat kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: LaLiga Show
od 18:30magazyn piłkarski
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
19:15magazyn siatkarski
Piłka nożna: Liga niemiecka
20:20mecz: Hertha BSC - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
Basket+
22:30newsy sportowe
Premiera: Sport News+
22:45magazyn sportowy
Eurosport 1
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
od 18:15mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
19:10mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
Wiadomości Eurosportu
20:05magazyn informacyjny
Wiadomości Eurosportu
22:00magazyn informacyjny
Game Schett and Mats
22:10magazyn tenisowy
nSport+
LaLiga Highlights Show
19:00magazyn piłkarski
NBA Action
19:55magazyn koszykarski
LaLiga Show
20:25magazyn piłkarski
zdjęciePiłka nożna: Liga hiszpańska
20:55mecz: Villarreal CF - CA Osasuna
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
22:30mecz: Allianz Milano - Sir Safety Conad Perugia
TVP Sport
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet
od 17:30mecz: Metraco Zagłębie Lubin - Eurobud JKS Jarosław
Boks: Walka o pas WBO World w Providence
20:05waga średnia: Maciej Sulęcki - Demetrius Andrade
Ring TVP Sport
21:00magazyn bokserski
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!