Ranczo 5: Wielki powrót (55)

Ranczo

sezon 5 odc. 55: Wielki powrót

7.3/10
serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Paweł Kozioł uruchamia w Wilkowyjach aptekę. Rozdaje bony rabatowe i wszyscy głosują na niego w wyborach uzupełniających do rady gminy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 30 października
za 8 dni
22:20 TVP Seriale
czwartek, 31 października
za 9 dni
21:25 TVP Seriale
piątek, 1 listopada
za 10 dni
17:55 TVP Seriale
niedziela, 3 listopada
za 12 dni
22:30 TVP Seriale
poniedziałek, 4 listopada
za 13 dni
16:50 TVP Seriale

Opis

Dalsze losy Lucy Wilskiej, która zamieszkała we wsi Wilkowyje. Jej 'amerykańskie' poglądy często zderzają się z mentalnością polskich sąsiadów.

W tym odcinku

Kandydatem na zwolnione stanowisko radnego jest były wójt. Wkrótce w Wilkowyjach otwarta zostaje apteka, której właścicielem jest Paweł Kozioł. Czerepach docenia sprytne posunięcie swojego byłego szefa. Ten zaś rozdaje mieszkańcom bony rabatowe na zakup leków. Wszyscy uznają, że dostaną obniżkę, jeśli zagłosują na Kozioła. Wójt oczywiście wygrywa wybory. Co więcej, na pierwszym posiedzeniu rady udaje mu się uzyskać niemal tyle samo władzy, co kiedyś. Tymczasem parafia popada w kłopoty finansowe z powodu nadmiernej hojności wikarego Roberta. Poważne problemy ma też spółka handlowa Solejukowej, Hadziukowej i Więcławskiej, która paradoksalnie odniosła sukces. Rozbieżne ambicje pań prowadzą do kłótni i nagłego zakończenia współpracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także