Program TV

CZWARTEK 23.05
4:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
5:05teleturniej
Jaka to melodia?
5:35teleturniej muzyczny
Elif (489)
7:05serial obyczajowy
Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
5:10magazyn reporterów
Mango
5:35telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Auto Fun
od 3:15magazyn motoryzacyjny
Na osi (227)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Dragon Ball Super (36)
7:35serial anime
TV 6
Disco Polo Life
od 3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Strażnik Teksasu (199)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Taki jest świat 4 (20)
4:05program informacyjny
Z archiwum policji (9)
5:25serial dokumentalny
TVN 7
Moc magii
od 2:40interaktywny program rozrywkowy
zdjęciePrawo Agaty 2 (13-ost.)
5:00serial obyczajowy
Ukryta prawda (579)
6:00serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (78)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (276)
7:55serial paradokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (445)
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Focus on Poland (100)
5:55program informacyjny
Korona królów (63)
6:10telenowela historyczna
Korona królów (64)
6:40telenowela historyczna
wojsko-polskie.pl (53)
7:10cykl reportaży
Zaczarowany świat (4)
7:35magazyn dla dzieci
WP
Most nad Sundem (10)
4:00serial kryminalny
Megafabryki 2: Michelin (5)
5:00serial dokumentalny
WP Raport (73)
6:00program informacyjny
Tłit (50)
6:20program publicystyczny
Kobiety w czerni (48)
6:50serial obyczajowy
Sześć sióstr (38)
7:50serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Rollercoaster
od 3:30film krótkometrażowy
Na drodze
4:15film krótkometrażowy
Niekoniecznie o Jędrzeju
4:45film krótkometrażowy
Misja Afganistan (12)
5:15serial wojenny
AXN
MacGyver 2 (15)
6:15serial akcji
MacGyver 2 (16)
7:15serial akcji
CANAL+
Noc poślubna w biały dzień
od 3:20film obyczajowy
Spitsbergen
4:35film krótkometrażowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
Słodko-gorzki
od 2:45dramat obyczajowy
Spitsbergen
5:35film krótkometrażowy
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Twarz
od 3:55dramat obyczajowy
O co biega?
5:25magazyn sportowy
Nowa Tonacja
6:00magazyn muzyczny
CANAL+ Film
Głośniej od bomb
od 3:10film obyczajowy
Aktualności filmowe+
4:40magazyn filmowy
Janka
5:10film dokumentalny
Wyspa psów
6:00film animowany
Volta
7:40komedia
CANAL+ Seriale
60 kilo niczego
4:00film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny (3)
4:30film krótkometrażowy
Aktualności filmowe+
5:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
6:15magazyn filmowy
CBS Europa
Halt and Catch Fire 2 (6/10)
od 3:40serial obyczajowy
Zbuntowana mama
4:35komedia
Szczodre serce
6:00film obyczajowy
Proch, zdrada i spisek (1/2)
7:50dramat historyczny
HBO
Totem
od 2:50horror
Slender Man
4:20horror
Piotruś Królik
6:00film familijny
Czarownica
7:35film fantasy
HBO 3
Fargo 3 (9)
od 3:35serial kryminalny
Rodzinka Robinsonów
4:25film animowany
Moje wakacje z Rudym
6:00film familijny
Piraci!
7:30film animowany
Kino Polska
Ajlawju
od 2:35komedia
Kup teraz
4:25komedia
Urodzona gwiazda (9)
6:00serial obyczajowy
TV okazje
7:00magazyn reklamowy
Dom wariatów
7:45dramat obyczajowy
Polsat Film
Ślad (44)
od 3:35serial kryminalny
Ślad (45)
4:30serial kryminalny
Malanowski i partnerzy (712)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (66)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (67)
6:30serial dokumentalny
Nasz nowy dom (88)
7:00reality show
Stopklatka TV
Ki
od 2:45dramat obyczajowy
Ojciec Adnana
6:00film krótkometrażowy
Złotopolscy (214)
6:25telenowela
Złotopolscy (215)
7:00telenowela
Plebania (213)
7:30serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 3:00mecz finałowy Konferencji Zachodniej: Golden State Warriors - Portland Trail Blazers
Basket+
5:45newsy sportowe
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
6:00mecz: Cracovia - Pogoń Szczecin
Eurosport 1
zdjęcieKolarstwo: Giro d'Italia
4:0011. etap: Carpi - Novi Ligure
zdjęcieTenis: Turniej ATP w Genewie
5:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
6:3011. etap: Carpi - Novi Ligure
Tenis: Turniej ATP w Genewie
7:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
zdjęcieTenis: Turniej ATP w Genewie
4:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
zdjęcieKolarstwo: Giro d'Italia
5:0011. etap: Carpi - Novi Ligure
Tenis: Turniej ATP w Genewie
6:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:3011. etap: Carpi - Novi Ligure
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: Celta Vigo - Rayo Vallecano
Polsat Sport News
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
6:00mecz: Serbia - Korea Południowa
Sport flesz
7:00program informacyjny
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
7:07mecz: Serbia - Korea Południowa
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:35program informacyjny
zdjęcieBoks: World Boxing Super Series
6:10walka półfinałowa w wadze superlekkiej: Josh Taylor - Iwan Baranczyk
Opowieści o mundialu
7:05film dokumentalny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!