Program TV

CZWARTEK 18.07
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
To się opłaca
12:35magazyn
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 9:40magazyn
Pogoda
10:20magazyn informacyjny
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2061)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (468)
12:30teleturniej
Marzę o Tobie (23)
13:15serial obyczajowy
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (31)
od 9:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (664)
10:45serial paradokumentalny
Gliniarze (225)
11:45serial paradokumentalny
Trudne sprawy (546)
12:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (87)
13:40serial paradokumentalny
TVN
W-11 - Wydział Śledczy: Zaginięcie Marysi (1145)
10:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Dziewczyny (1146)
10:45serial fabularno-dokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (32)
11:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (697)
12:30serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Nałóg (1147)
13:30serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Anatomia głupoty (18)
10:00serial dokumentalny
Anatomia głupoty (19)
10:30serial dokumentalny
Sekrety sąsiadów (59)
11:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (60)
11:30serial obyczajowy
9. miesiąc (15)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (79)
13:00serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Galileo (570)
10:00program popularnonaukowy
Pękniesz ze śmiechu (3)
11:00program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów (78)
13:40serial obyczajowy
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (154)
od 9:10serial fabularno-dokumentalny
Mango
10:15telezakupy
Ukryta prawda (379)
11:55serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (118)
12:55serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (155)
13:55serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Klucznik
od 9:55dramat społeczny
Popielec: Półpanek (2)
11:30serial obyczajowy
Popielec: Dziczyzna (3)
12:35serial obyczajowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Halo Polonia
11:25magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2011)
13:10serial obyczajowy
Dom nad rozlewiskiem (11/13)
13:45serial obyczajowy
WP
Lekarz potrzebny od zaraz (1)
od 9:55program rozrywkowy
Lekarz potrzebny od zaraz (2)
10:30program rozrywkowy
Królowie kiczu (7)
11:00reality show

FILMOWE

ale kino+
Wielkie zimno
od 8:50komedia
Ale krótkie po polsku: Trudne relacje
10:30blok filmów krótkometrażowych
Mystery Road (3)
12:00serial kryminalny
Mystery Road (4)
13:05serial kryminalny
AXN
Poza czasem 2 (1)
od 9:35serial SF
Premiera: Telemaniak
10:25czarna komedia
Seal Team (9)
12:20serial akcji
Seal Team (10)
13:10serial akcji
CANAL+
Cena sukcesu
od 9:55komediodramat
Ciemność rusza do boju
13:00film fantasy
CANAL+ 1
Wino truskawkowe
od 9:05dramat obyczajowy
Cena sukcesu
10:55komediodramat
CANAL+ Family
Supernatura (4)
10:00serial dokumentalny
Dzikie Karaiby
10:55film dokumentalny
Letnia szkoła życia
11:45dramat obyczajowy
Potwory to tacy interesujący ludzie
13:35film krótkometrażowy
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Rodzinka z przypadku
od 8:50komedia
Pianista
10:15dramat wojenny
Nie przegap
12:40magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:50chochliki telewizyjne
Z pasją
12:55komediodramat
CANAL+ Seriale
Zrobione na czysto (1)
10:00serial obyczajowy
Zrobione na czysto (2)
10:50serial obyczajowy
Łapu-capu extra
11:35chochliki telewizyjne
Granice wytrzymałości
12:05film krótkometrażowy
Tam i z powrotem
12:20film obyczajowy
CBS Europa
Jessica (1/2)
od 8:50dramat obyczajowy
Jessica (2-ost.)
10:45dramat obyczajowy
HBO
Ant-Man i Osa
od 9:55film sensacyjny
zdjęcieHotel Transylwania 3
11:55film animowany
Proza życia
13:35komedia
HBO 2
Odlot
od 9:50film animowany
Bujdy na resorach
11:25serial animowany
Newsroom 3 (2)
12:05serial obyczajowy
Biuro 3 (1)
13:05serial komediowy
Książę Persji: Piaski czasu
13:55film przygodowy
HBO 3
Searching
od 9:20thriller
Syrena 2 (6)
11:05serial obyczajowy
Seks w wielkim mieście 6 (1)
11:50serial komediowy
Seks w wielkim mieście 6 (2)
12:20serial komediowy
Kino Polska
Przemytnicy
od 8:55film obyczajowy
Kabaretowy rejs Deluxe (12)
13:15program rozrywkowy
TNT
Nieustraszeni bracia Grimm
od 8:45film fantasy
Robinson Crusoe
11:10dramat przygodowy
Małolaty u taty
13:00komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Premier League Asia Trophy
od 9:00mecz półfinałowy: Newcastle United FC - Wolverhampton Wanderers FC
Piłka nożna: Premier League Asia Trophy
11:00mecz półfinałowy: Manchester City FC - West Ham United FC
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
13:30mecz: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Eurosport 1
Tour de France dziś
10:30magazyn kolarski
Kolarstwo: Tour de France
11:2012. etap: Tuluza - Bagneres-de-Bigorre
nSport+
Motogamia
od 9:35magazyn sportowy
Czarny charakter: Matej Zagar
10:20cykl reportaży
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
10:50mecz: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:10naj,naj... 2018/2019 - parady
Polsat Sport News
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: MLS
12:07mecz: Montreal Impact - Toronto FC
TVP Sport
Opowieści o mundialu
od 9:35film dokumentalny
Lech TV (1)
11:20magazyn piłkarski
Legia TV (1)
11:45magazyn piłkarski
Skoki do wody: Mistrzostwa Świata w Gwangju
13:35trampolina 3 m mężczyźni

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!