Program TV

ŚRODA 29.01
3:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Wilde Maus
od 2:15komedia kryminalna
Sekrety Katedry Notre Dame
4:05film dokumentalny
Pożyteczni.pl
6:10magazyn
Familiada
6:40teleturniej
Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
3:05magazyn reporterów
NOC Magii
3:30interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kabaretowy Szał
od 1:50program rozrywkowy
Heheszki na całego
3:50program rozrywkowy
Niesamowite tajemnice
4:50serial grozy
Na osi (264)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
Muzyczny relaks
5:55program muzyczny
TV 4
Atleci
3:00magazyn sportowy
Trans World Sport
3:40magazyn sportowy
SuperLudzie (5)
4:40serial dokumentalny
SuperLudzie (6)
5:10serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV 6
Top 10 - lista przebojów
od 2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TV Puls
Z archiwum policji (4)
4:35serial dokumentalny
Dyżur (8)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (40)
5:35serial dokumentalny
Nash Bridges: Wyrok (18)
6:00serial sensacyjny
TVN 7
NOC Magii
od 2:25interaktywny program rozrywkowy
Szkoła (165)
5:10serial paradokumentalny
Mango
6:10telezakupy
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2119)
3:30serial obyczajowy
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Koło pióra
5:25program kulturalny
Focus on Poland (269)
5:55program informacyjny
Korona królów (159)
6:10telenowela historyczna
Jedność
6:40reportaż
WP
Na skróty
od 2:00horror
Modus (6)
4:00serial kryminalny
Kabaret na żądanie (11)
5:00program rozrywkowy
Premiera: WP Raport (206)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (168)
6:30program publicystyczny

FILMOWE

ale kino+
Wieża. Jasny dzień
od 2:15thriller
Niewidzialne
4:20dramat obyczajowy
AXN
Ultraviolet 2 (9)
od 2:45serial kryminalny
Castle 8 (3)
3:50serial kryminalny
Castle 8 (4)
4:45serial kryminalny
Komisarz Rex 2 (2)
6:25serial kryminalny
CANAL+
Strefa nagości
od 2:05dramat obyczajowy
Biała sukienka
3:25film obyczajowy
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
4:30serial komediowy
Długi weekend
4:50film obyczajowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
Strefa nagości
3:05dramat obyczajowy
Biała sukienka
4:25film obyczajowy
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
5:30serial komediowy
Długi weekend
5:50film obyczajowy
CANAL+ Family
Głośniej od bomb
od 2:00film obyczajowy
Spitsbergen
3:30film krótkometrażowy
Księga wielkich życzeń
3:55dramat obyczajowy
Odprawa
5:30film krótkometrażowy
Dolina Muminków (7)
6:00serial animowany
CANAL+ Film
Autsajder
od 2:10dramat polityczny
Rodzina
3:40film krótkometrażowy
Egzekutor
4:05film sensacyjny
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Prezent pod choinkę
6:45film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
Ułaskawienie
od 2:20dramat obyczajowy
High Life
4:00horror
Pisarze. Serial na krótko (6)
5:50serial komediowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
6:10chochliki telewizyjne
Bull (4)
6:40serial kryminalny
CBS Europa
Dziewczyńskie porachunki
3:00dramat obyczajowy
Doktor Becker 2 (5/24)
4:50serial komediowy
Doktor Becker 2 (4/24)
5:25serial komediowy
HBO
Czas przemian
4:00dramat obyczajowy
HBO 2
Droga śmierci
od 2:45film kryminalny
Searching
4:15thriller
HBO 3
Ray Donovan 7 (3/10)
od 2:45serial obyczajowy
Rycerz króla Artura
3:40film przygodowy
Moja kolacja z Hervé
6:00dramat biograficzny
Kino Polska
Ogród Luizy
od 2:55dramat obyczajowy
Tak w każdym porcie
5:10film dokumentalny
Dzieciak
5:40etiuda filmowa
Polsat Film
Gliniarze (238)
3:05serial paradokumentalny
Gliniarze (239)
4:00serial paradokumentalny
Malanowski i partnerzy (806)
5:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (807)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Stopklatka
Wszyscy moi bliscy
od 2:55dramat obyczajowy
TV okazje
4:55magazyn reklamowy
Wojny kontenerowe (3)
6:00serial dokumentalny
Złotopolscy (295)
6:30telenowela
TNT
Zaginiony w akcji 3
od 2:40dramat sensacyjny
Święty w Londynie
4:20film kryminalny
Zero bezwzględne
6:00film katastroficzny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
O co biega?
od 2:55magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: NBA
4:00mecz: Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers
Sport News+
6:45magazyn sportowy
Eurosport 1
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
3:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
5:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
nSport+
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 0:30mecz: Cucine Lube Civitanova - Jihostroj Czeskie Budziejowice
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: Sevilla FC - Granada CF
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
6:00mecz: Vero Volley Monza - Top Volley Cisterna
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
6:00mecz: FC Groningen - AFC Ajax
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 1:35mecz ćwierćfinałowy: AC Milan - Torino FC
Boks: Walka o pas WBA Super World
3:40waga półśrednia: Keith Thurman - Manny Pacquiao
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Włoch
6:05mecz ćwierćfinałowy: AC Milan - Torino FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!