Program TV

ŚRODA 29.01
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

Polsat
Sami swoi
od 20:10komedia
zdjęciePiksele
21:55komedia
Zupełnie jak miłość
0:15komedia romantyczna
TVN
Milionerzy (215)
od 20:55teleturniej
zdjęcieJohn Q.
21:30dramat sensacyjny
Frankie i Alice
0:00dramat biograficzny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Nowy Kabaretowy Szał
21:00program rozrywkowy
Wieczór kawalerski
23:55film erotyczny
TV 4
Impas
21:05dramat kryminalny
zdjęcieŁzy słońca
22:55dramat wojenny
TV 6
Wakacyjny seks
0:00film erotyczny
TV Puls
13. dzielnica: Ultimatum
od 20:00film sensacyjny
Pod przykryciem
22:00film sensacyjny
TVN 7
Dobre kino: Uśpieni
od 20:00dramat sensacyjny
Szczęki 2
23:10thriller
TVP Polonia
Echo serca (7)
od 20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (270)
23:10program informacyjny
Korona królów (307)
0:30telenowela historyczna

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Wisting (4)
od 20:10serial kryminalny
zdjęcieCardinal 2 (1)
21:55serial kryminalny
Cardinal 2 (2)
22:50serial kryminalny
Ale krótkie: Narastająca frustracja
23:45blok filmów krótkometrażowych
Alex. Brudny glina 2 (1)
0:30serial kryminalny
AXN
Premiera: Carter 2 (9)
21:05serial kryminalny
Premiera: Rekrut 2 (2)
22:00serial kryminalny
Carter 2 (9)
0:50serial kryminalny
CANAL+
Polityka (3)
21:00serial obyczajowy
Polityka (4-ost.)
21:40serial obyczajowy
Johnny English: Nokaut
22:25komedia sensacyjna
Piękna para
23:50melodramat
CANAL+ 1
Arizona Junior
od 20:25komedia kryminalna
Polityka (3)
22:00serial obyczajowy
Polityka (4-ost.)
22:40serial obyczajowy
Johnny English: Nokaut
23:25komedia sensacyjna
Piękna para
0:50melodramat
CANAL+ Family
Nasze najlepsze wesele
od 19:30komedia
Łapu-capu
21:25chochliki telewizyjne
Żmijowisko (2)
21:30serial kryminalny
Papierowe gody
22:20melodramat
Siła wyższa
23:50film SF
CANAL+ Film
zdjęciePrzypływ wiary
21:40film biograficzny
Miłość i miłosierdzie
23:35film religijny
CANAL+ Seriale
Prezent pod choinkę
21:05film krótkometrażowy
Mr. Mercedes 3 (7)
21:30serial sensacyjny
Mr. Mercedes 3 (8)
22:25serial sensacyjny
Pisarze. Serial na krótko (7)
23:15serial komediowy
Prawie rodzina (3)
23:25serial obyczajowy
Moje miasto
0:25film obyczajowy
HBO
Aquaman
od 20:10film SF
zdjęcieOutsider (4/10)
22:35serial kryminalny
HBO 2
Westworld 2 (1/10)
21:00serial SF
Westworld 2 (2/10)
22:05serial SF
Babylon Berlin 2 (1/12)
23:05serial kryminalny
Babylon Berlin 2 (2/12)
23:55serial kryminalny
Batwoman (6/22)
0:45serial przygodowy
HBO 3
Premiera: All American 2 (4)
21:00serial obyczajowy
Premiera: Santos Dumont (4/6)
21:45serial biograficzny
zdjęcieNowy papież (3/9)
22:45serial obyczajowy
Escape room
23:45horror
Kino Polska
Sztuka kochania
od 20:00komedia erotyczna
Karuzela
22:05dramat obyczajowy
Siekierezada
23:50dramat obyczajowy
Kino TV
zdjęcieLargo Winch
21:00film przygodowy
Templariusze (5)
23:15serial historyczny
Jak ugryźć 10 milionów
0:15komedia kryminalna
Stopklatka
Świadek
od 20:00dramat sensacyjny
Przekręt
22:20komedia sensacyjna
Wymyk
0:35dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 18:30mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Benfica Lizbona
O co biega?
22:00magazyn sportowy
Basket+
22:45newsy sportowe
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
23:15mecz: West Ham United FC - Liverpool FC
Eurosport 1
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
od 20:25mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Turniej Wielkiego Szlema
21:30magazyn tenisowy
Wiadomości Eurosportu
22:05magazyn informacyjny
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
0:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
0:55mecz półfinałowy gry podwójnej mężczyzn
Eurosport 2
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
23:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Wiadomości Eurosportu
23:55magazyn informacyjny
nSport+
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 20:25mecz: Sir Sicoma Monini Perugia - Tours VB
LaLiga World
23:00magazyn piłkarski
Sport News+
0:30magazyn sportowy
Basket+
0:45newsy sportowe
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:30mecz: Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice
Piłka nożna: Liga włoska
23:00mecz: SSC Napoli - Juventus FC
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 20:00mecz: Legia Warszawa - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
22:30bieg ze startu wspólnego kobiet
Polsat Sport News
Piłka nożna: Puchar Francji
od 20:50mecz 1/8 finału: Olympique Marsylia - RC Strasbourg
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
od 20:55mecz 1/8 finału: Real Saragossa - Real Madryt CF
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Włoch
23:45mecz: Inter Mediolan - ACF Fiorentina

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!