Program TV

WTOREK 28.05
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Głębia ostrości (17)
21:00cykl reportaży
Zaginiona (4/8)
21:40serial kryminalny
Zaginiona (5/8)
22:40serial kryminalny
Miasto gniewu 2: Dom (13)
23:50serial dokumentalny
Akta Odessy
0:30thriller
Polsat
Plan ucieczki
od 20:10thriller
Ślad (80)
22:35serial kryminalny
W imię zasad
23:40thriller

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Krym Powraca do Ojczyzny (2-ost.)
od 20:00film dokumentalny
Tylko dla dorosłych
21:10dramat obyczajowy
Pierwszy raz
23:40film erotyczny
TV 4
Selekcja: Odwrócony (2-ost.)
21:00film kryminalny
Zagadkowe zgony (6)
0:10serial dokumentalny
Zagadkowe zgony (1)
0:40serial dokumentalny
TV 6
zdjęcieBraven
23:00film sensacyjny
TV Puls
Naznaczony
od 20:00horror
Elektra
0:25film przygodowy
TVN 7
Big Brother Nocą (42/52)
23:15reality show
Sicario
23:50dramat kryminalny
TVP Polonia
Ojciec Mateusz 20: Ufo (253)
od 20:45serial kryminalny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (448)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (104)
23:10program informacyjny
Korona królów (212)
0:50telenowela historyczna
WP
Moje nieidealne dziecko (1/2)
22:00film dokumentalny
Dzieci, które zabijają (6)
23:00serial dokumentalny
Nikczemne zbrodnie 3 (9)
23:55serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Czerwony kapitan
22:10film kryminalny
Ślepy punkt
0:10film kryminalny
AXN
Premiera: The Good Doctor (9)
21:00serial obyczajowy
Premiera: Rekrut (19)
21:55serial kryminalny
Premiera: Nocna zmiana (3)
22:50serial obyczajowy
Zabójcze umysły 13 (1/22)
23:45serial kryminalny
Designated Survivor (20)
0:40serial kryminalny
CANAL+
zdjęcieZimna wojna
21:00dramat obyczajowy
Komando
22:25film sensacyjny
Tahitańska miłość Paula Gauguina
23:55dramat biograficzny
CANAL+ 1
zdjęcieZimna wojna
22:00dramat obyczajowy
Komando
23:25film sensacyjny
CANAL+ Family
Magiczne buty
od 19:30film familijny
Niezwyciężony
21:10dramat biograficzny
zdjęciePlan B
23:05komediodramat
Odciąć pępowinę
0:30film krótkometrażowy
Rozdroże Café
0:40dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Zły Samarytanin
od 20:00thriller
Obietnica poranka
21:50melodramat
Mięso
23:55horror
CANAL+ Seriale
Premiera: The Village (8)
od 20:45serial obyczajowy
Złoto Gujany 2 (4)
21:30serial sensacyjny
Purpurowe rzeki (1)
22:25serial kryminalny
Granica zbrodni (7)
0:00serial kryminalny
Granica zbrodni (8)
0:50serial kryminalny
CBS Europa
zdjęcieGdzie jesteś, Amando?
21:00dramat kryminalny
Zasady walki
23:10dramat sensacyjny
HBO
Premiera: Gentleman Jack (6)
od 20:10serial obyczajowy
Premiera: Czarnobyl (4)
21:10serial obyczajowy
Obsesja Eve 2 (4)
22:15serial sensacyjny
HBO 2
Pokot
21:00dramat kryminalny
Droga do szczęścia
23:10dramat obyczajowy
HBO 3
Gentleman Jack (6)
21:00serial obyczajowy
zdjęcieCzarnobyl (4)
22:00serial obyczajowy
Jumanji: Przygoda w dżungli
23:10film przygodowy
Kino Polska
Wściekły
od 20:00film kryminalny
zdjęcie80 milionów
22:00komedia sensacyjna
Dublerzy
0:10komedia sensacyjna
Kino TV
Ostatni Mohikanin
21:00film przygodowy
80 minut
23:30film sensacyjny
Stopklatka TV
Chciwość
od 20:00thriller
zdjęcieVI Batalion
22:10dramat wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 20:30mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors
O co biega?
22:30magazyn sportowy
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Eurosport 1
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 19:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
21:15magazyn tenisowy
Wiadomości Eurosportu
21:40magazyn informacyjny
Pojedynek dnia
21:50magazyn tenisowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:4516. etap: Lovere - Ponte di Legno
Wiadomości Eurosportu
23:15magazyn informacyjny
Rajdy samochodowe
0:45magazyn sportów motorowych
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
21:0016. etap: Lovere - Ponte di Legno
Wiadomości Eurosportu
22:35magazyn informacyjny
Kolarstwo: Giro d'Italia
23:4516. etap: Lovere - Ponte di Legno
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 19:45mecz: FOGO Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Droga do Final Four: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
22:30mecz fazy grupowej: PGE Vive Kielce - HC Vardar
Magazyn Velux EHF
0:25magazyn sportowy
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 19:15mecz: Holandia - Brazylia
zdjęcieBoks: Walka o pas WBO World Female w Jeleniej Górze
22:00waga superpiórkowa: Ewa Brodnicka - Janeth Perez
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 19:45mecz: Włochy - Dominikana
Magazyn MLS
22:30magazyn piłkarski
Magazyn koszykarski
23:00koszykówka
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
23:30mecz: Bułgaria - Polska
Polsat Sport News
Sporty walki: KSW 41
23:00walka: Borys Mańkowski - Roberto Soldić
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
od 20:10mecz fazy grupowej: RPA - Korea Południowa
Sportowy wieczór
22:45program informacyjny
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
23:25mecz fazy grupowej: Panama - Francja

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!