Przyjaciele 6: The One Where Ross Dates a Student (18)

Przyjaciele 6: The One Where Ross Dates a Student (18)

(Friends: The One Where Ross Dates a Student)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:W mieszkaniu Rachel i Phoebe wybucha pożar. Rachel wymusza na przyjaciółce zamieszkanie u Joeya, a na nią czeka wygodne mieszkanko Moniki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 31 października
za 11 dni
19:00 Comedy Central
piątek, 1 listopada
za 12 dni
13:00 Comedy Central

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

W mieszkaniu Rachel i Phoebe wybucha pożar i cały apartament zostaje doszczętnie zniszczony. Dziewczyny są zmuszone zamieszkać na jakiś czas w innym miejscu. Pomoc oferują przyjaciółkom Monica i Joey. Proponują ulokować po jednej z nich u siebie. Jeden ze strażaków sugeruje, że pożar spowodowały świece używane przez Phoebe. Wówczas Rachel wymusza na przyjaciółce, by zamieszkała u Joeya, a ona zatrzyma się w wygodnym mieszkanku Moniki. Dochodzenie wykazuje jednak, że pożar wybuchł przez elektryczną prostownicę do włosów, której używa Rachel. W tej sytuacji jest ona zmuszona zamienić się z Phoebe na lokale. Po kilku dniach Phoebe, zmęczona pedantycznością Moniki, żałuje wyprowadzki od Joeya. Rachel nie zamierza jednak znów się zamieniać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także