Program TV

POPULARNE

TVP 1
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-21 - Włochy i San Marino 2019
od 20:50mecz fazy grupowej: Włochy - Polska
Bez tożsamości 2 (28)
23:15serial kryminalny
wojsko-polskie.pl (57)
1:05cykl reportaży
Terytorialsi (3)
1:30cykl reportaży
Luisa Spagnoli (1/2)
1:45film obyczajowy
Polsat
Tata kontra tata
od 22:10komedia
zdjęcieNie kłam, kochanie
0:10komedia romantyczna
Nasz nowy dom (83)
2:10reality show
TVN
Ultimatum Bourne'a
od 21:30film sensacyjny
zdjęcieIdealny facet dla mojej dziewczyny
23:55komedia romantyczna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Stracona cnota
23:05film erotyczny
Pikantne historie
1:10film erotyczny
TV 4
xXx
od 21:00film sensacyjny
zdjęcieOstatni rycerze
23:40film przygodowy
Interwencja
2:05magazyn reporterów
Interwencja
2:20magazyn reporterów
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
TV 6
Benny Hill (60)
1:55program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TV Puls
Skok życia
23:00film sensacyjny
TVN 7
Szkoła życia
od 22:45komediodramat
Zagubieni (3/25)
2:35serial przygodowy
WP
Nikczemne zbrodnie 3 (1)
23:00serial dokumentalny
Mój koszmarny tatuaż 3 (4)
2:50serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Nox. W śmiertelnej pułapce (1)
od 22:15serial kryminalny
Nox. W śmiertelnej pułapce (2)
23:20serial kryminalny
35 dni 2 (5)
0:55serial kryminalny
35 dni 2 (6)
1:55serial kryminalny
Matka
2:50dramat obyczajowy
AXN
Blindspot: Mapa zbrodni 3 (22)
od 22:50serial sensacyjny
Zabójcze umysły 13 (11)
23:45serial kryminalny
The Good Doctor (12)
0:40serial obyczajowy
Nocna zmiana (7)
1:35serial obyczajowy
Nocna zmiana (8)
2:15serial obyczajowy
Zabójcze umysły 13 (11)
2:55serial kryminalny
CANAL+
Zwierciadło
od 22:00thriller
zdjęcieOdnajdę cię
23:40film sensacyjny
Gracze
1:00dramat obyczajowy
Szamanka
2:50thriller erotyczny
CANAL+ 1
zdjęcieZwierciadło
23:00thriller
zdjęcieOdnajdę cię
0:40film sensacyjny
Gracze
2:00dramat obyczajowy
CANAL+ Family
W ułamku sekundy
od 22:20dramat kryminalny
Persona non grata
0:05dramat obyczajowy
O co biega?
2:00magazyn sportowy
Listy miłosne
2:30dramat psychologiczny
CANAL+ Film
Czerwona jaskółka
od 21:40thriller
zdjęcieNiepoczytalna
23:55thriller
Kłopotliwa żałoba
1:35komediodramat
CANAL+ Seriale
M - miasto szuka mordercy (2)
od 22:50serial kryminalny
Belfer 2 (4)
1:25serial kryminalny
Wolta
2:25film krótkometrażowy
Aktualności filmowe+
2:40magazyn filmowy
CBS Europa
Uśmiech Mony Lizy
od 21:00komediodramat
Hilary i Jackie
23:15dramat biograficzny
Moja słodka Audrino
1:30dramat sensacyjny
HBO
zdjęcieEuforia (1)
23:00serial obyczajowy
Sztuka dorastania
2:45dramat obyczajowy
HBO 2
Billions 4 (6)
od 22:50serial obyczajowy
Straszny film 2
23:55horror komediowy
HBO 3
Czarnobyl (3)
od 22:45serial obyczajowy
zdjęciePrawdziwy gangster
23:45dramat obyczajowy
Bracia przyrodni
1:35komedia
Kino Polska
Big Love
od 22:35dramat obyczajowy
Superprodukcja
0:35komedia
Mniejsze zło
2:50film obyczajowy
Kino TV
Dobry agent
od 21:00dramat sensacyjny
Bliski wróg
0:40film sensacyjny
Królowe ringu
2:20komedia
Polsat Film
Sensacyjna środa: Sara
od 21:00film sensacyjny
Gliniarze (120)
1:45serial paradokumentalny
Ślad (12)
2:45serial kryminalny
Stopklatka TV
Zgon na pogrzebie
od 22:45komedia
zdjęcieŚwięta czwórca
0:45komedia romantyczna
Obywatel
2:30komediodramat
TNT
Święci z Bostonu
od 21:00dramat sensacyjny
Wejście smoka
23:10film sensacyjny
Infiltracja
1:15dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Ekstrapaka: 15. kolejka
23:15magazyn piłkarski
nSport+
Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
23:30serial dokumentalny
Sport News+
0:00magazyn sportowy
FIM enduro: Grand Prix Hiszpanii
0:10magazyn sportów motorowych
Piłka nożna: Liga hiszpańska
0:45podsumowanie sezonu 2018/2019
Polsat Sport
Boks: Gala w Las Vegas
od 22:30waga ciężka: Tyson Fury - Tom Schwarz
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
23:15mecz fazy grupowej: Kolumbia - Katar
Sporty walki: KSW 48
1:30walka: Roman Szymański - Salahdine Parnasse
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
2:15mecz fazy grupowej: Argentyna - Paragwaj
Polsat Sport News
Sporty walki: Gala FEN 24 w Warszawie
1:00walka: Arkadiusz Wrzosek - Patrick Schmid
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-21 - Włochy i San Marino 2019
od 20:50mecz fazy grupowej: Włochy - Polska
Sportowy wieczór
23:10program informacyjny
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
23:55mecz fazy grupowej: Japonia - Anglia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!