Program TV

POPULARNE

TVP 1
Elif (389)
od 5:35serial obyczajowy
Jaka to melodia?
7:25teleturniej muzyczny
Agropogoda
7:55program informacyjny
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Alarm!
8:30magazyn interwencyjny
Ranczo 9: Potęga mediów (109)
8:55serial obyczajowy
TVP 2
zdjęcieM jak miłość (1408)
6:05serial obyczajowy
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Polsat
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (767)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (768)
9:30serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Muzyczna pobudka
od 5:50program muzyczny
TV 4
Czysta chata (14)
6:00magazyn poradnikowy
Turbo Fast (12)
7:05serial animowany
Turbo Fast (13)
7:35serial animowany
Nasz nowy dom (113)
8:00reality show
Septagon (35)
9:00serial kryminalny
TV 6
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Strażnik Teksasu (141)
7:00serial sensacyjny
Medicopter 117 (35)
8:00serial przygodowy
Policjantki i Policjanci (199)
9:00serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda: Niepewność (421)
od 5:10serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Nie dotykaj mnie (186)
6:15serial fabularno-dokumentalny
Szpital (172)
7:15serial paradokumentalny
Diagnoza (10/13)
8:15serial obyczajowy
Gotowe na wszystko (11/23)
9:15serial obyczajowy
TVP Polonia
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
WP
Koniec defilady (3)
6:00serial wojenny
Koniec defilady (4)
7:00serial wojenny
Królowie kiczu (5)
8:00reality show
WP Express (57)
9:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (5)
9:30program rozrywkowy

FILMOWE

AXN
Hawaii Five-0 (20)
6:10serial kryminalny
Hawaii Five-0 (21)
7:05serial kryminalny
CANAL+
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Pewnego razu w listopadzie
6:15dramat obyczajowy
Pomocnik Kupidyna
7:45film familijny
Romantik
9:15film krótkometrażowy
Bye Bye Germany
9:40dramat kostiumowy
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Pewnego razu w listopadzie
7:15dramat obyczajowy
Pomocnik Kupidyna
8:45film familijny
CANAL+ Family
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Tajemniczy świat grzybów
6:30film dokumentalny
Vitello (5)
7:25serial animowany
Nowa Tonacja
7:35magazyn muzyczny
zdjęcieAntwone Fisher
8:05dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Nie przegap
9:15magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:25chochliki telewizyjne
Listy miłosne
9:30dramat psychologiczny
CANAL+ Seriale
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
6:15magazyn filmowy
Bulletproof (2)
7:15serial kryminalny
Lucyfer 3 (23)
8:00serial kryminalny
Lucyfer 3 (24)
8:45serial kryminalny
Materiał nieemisyjny
9:30film krótkometrażowy
Informator (3)
9:45serial sensacyjny
HBO
Lilo i Stich
6:00film animowany
Ralph Demolka
7:25film animowany
Jumanji: Przygoda w dżungli
9:05film przygodowy
HBO 2
Figurantka 6 (10-ost.)
6:00serial komediowy
zdjęciePrzygoda na Antarktydzie
6:30film przygodowy
HBO 3
Narzeczony mimo woli
6:00komedia romantyczna
zdjęcieWonder Woman
7:45film fantasy
Kino Polska
Urodzona gwiazda (11)
6:00serial obyczajowy
Urodzona gwiazda (12)
7:00serial obyczajowy
Miłość ci wszystko wybaczy
8:45dramat biograficzny
Kino TV
Pies prezydenta
od 5:25film familijny
zdjęcieLatarnicy
7:00komedia
Mikołajek
9:35komedia
Polsat Film
Ewa gotuje (332)
6:00magazyn kulinarny
Ewa gotuje (333)
6:30magazyn kulinarny
Stołeczna drogówka (55)
7:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (56)
7:30serial dokumentalny
Przyjaciółki (84)
8:00serial obyczajowy
Przyjaciółki (85)
9:00serial obyczajowy
Stopklatka TV
Złotopolscy (216)
6:00telenowela
Złotopolscy (209)
6:30telenowela
1000 sposobów na 2 (11)
7:00reality show
Pogodowe Top 10 2 (6)
8:25serial dokumentalny
Scena śmiechu (8)
9:20program rozrywkowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
6:00mecz fazy grupowej: United Volleys - Halkbank Ankara
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
9:00mecz fazy grupowej: Greenyard Maaseik - PGE Skra Bełchatów
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
9:30mecz fazy grupowej: Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - Dinamo Kazań
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
6:00mecz: FK Jablonec - SK Slavia Praga
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen
8:10bieg na dochodzenie mężczyzn
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
6:00mecz: Globo Banca Popolare del Frusinate Sora - Sir Safety Conad Perugia
Cafe Futbol
8:30magazyn piłkarski
TVP Sport
zdjęciePiłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata
6:00mecz półfinałowy: River Plate - Al Ain FC
Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy we Francji
8:05mecz o 3. miejsce: Rumunia - Holandia
Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy we Francji
9:40mecz finałowy: Rosja - Francja

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!