Mała wielka miłość

Mała wielka miłość

6.1/10
KOMEDIA ROMANTYCZNA Polska 2008   od 12 lat
Występują:Joshua Leonard, Agnieszka Grochowska, Mikołaj Grabowski, Agnieszka Pilaszewska
Reżyseria:Łukasz Karwowski
W skrócie:Los Angeles. Zamożny prawnik ma romans z kelnerką - studentką z Warszawy. Na wieść o jej ciąży, jedzie do Warszawy, by uniknąć kłopotów...
Na wiadomość, że przelotny romans zakończył się ciążą, spryciarz z Kalifornii ląduje w Warszawie, by dogadać się z dziewczyną, ale w wyniku piętowego splotu okoliczności zostanie tu na zawsze. Sympatyczne.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Los Angeles. Ian (Joshua Leonard) jest wziętym i zamożnym prawnikiem. Jako typowy kalifornijski snob mieszka w ekskluzywnym domu z widokiem na ocean, nosi markowe ubrania, a w jego garażu stoi najnowszy model luksusowego kabrioletu. Młodzieniec jest też niepoprawnym uwodzicielem. Jego liczne miłosne podboje kończyły się zwykle bezproblemowymi, choć mało eleganckimi rozstaniami. Do czasu. Tego lata prawnik wdaje się bowiem w krótkotrwały romans ze studentką z Warszawy, Joanną (Agnieszka Grochowska). Pracuje ona podczas wakacji jako kelnerka w Mieście Aniołów. Znajomość od początku poważnie traktowana przez Polkę, dla Iana jest wyłącznie kolejną przygodą. Tymczasem Joanna po powrocie do ojczyzny orientuje się, że spodziewa się dziecka. Na wieść o ciąży i za namową swego przyjaciela Steve'a (Michael Dunn), Ian postanawia spotkać się z Joanną, by uniknąć jej ewentualnych pretensji w przyszłości. Wkrótce Amerykanin zjawia się w Warszawie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)