Program TV

SOBOTA 1.06
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jak to działa?: Zmierz się (178)
14:05magazyn popularnonaukowy
zdjęcieTo był rok! (10)
15:40program rozrywkowy
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Polsat
Khumba
od 13:50film animowany
Kabaret na żywo (31)
15:45program rozrywkowy
Chłopaki do wzięcia (165)
17:45serial dokumentalny
TVN
MasterChef Junior (1/10)
od 12:50program rozrywkowy
Efekt Domina (3)
14:15serial dokumentalny
Rango
14:50film animowany
Dorota inspiruje (4)
17:00reality show

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wyspa zła
od 13:00horror komediowy
Rodzinna sielanka
15:00komedia romantyczna
Wakacje w domu
17:00komediodramat
TV 4
STOP Drogówka
od 13:35magazyn policyjny
Air America
16:35film sensacyjny
TV 6
zdjęcieColumbo (3)
14:00serial kryminalny
Wymarzony luzer
16:05komedia
TVN 7
Beethoven
od 13:55komedia
zdjęcieRodzinne rewolucje
15:45komedia
TVP Kultura
Yesterday
14:25film obyczajowy
One. Kobiety kultury: Anna Cieślak
16:00program publicystyczny
Słomiany wdowiec
16:40komedia
TVP Polonia
Królewskie sekrety (12)
15:20cykl reportaży
Wolny ekran (147)
15:40magazyn
Kulturalni PL
16:00magazyn
Słownik polsko@polski
17:00talk-show prof. Jana Miodka
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
M jak miłość (1440)
17:55serial obyczajowy
WP
Megafabryki: Frito Lay (19)
16:00serial dokumentalny
Kabaret na żądanie (18)
17:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Mama się myli
od 13:10dramat obyczajowy
Mężczyzna imieniem Ove
15:00komediodramat
Coincoin i nieludzie (4)
17:05serial komediowy
AXN
Hawaii Five-0 (16)
od 13:55serial kryminalny
Hawaii Five-0 (17)
14:55serial kryminalny
Faceci w czerni
15:55komedia SF
Turysta
17:55film sensacyjny
CANAL+
Czarownice z Salem
od 12:20dramat obyczajowy
Łapu-capu
14:20chochliki telewizyjne
Sieć podejrzeń
14:35thriller
Szklana pułapka 4.0
16:15film sensacyjny
CANAL+ 1
Czarownice z Salem
od 13:20dramat obyczajowy
Łapu-capu
15:20chochliki telewizyjne
Sieć podejrzeń
15:35thriller
Szklana pułapka 4.0
17:15film sensacyjny
CANAL+ Family
Roboty
od 13:20film animowany
Łapu-capu
14:50chochliki telewizyjne
Paddington 2
14:55film familijny
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
od 13:55chochliki telewizyjne
W blasku nocy
14:25melodramat
Nie przegap
15:55magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
Zaczęło się w środę (8-ost.)
od 13:30serial sensacyjny
Larp
14:25etiuda filmowa
Odprawa
14:55film krótkometrażowy
Nieznajomi (1/8)
15:15serial sensacyjny
Nieznajomi (2)
16:00serial sensacyjny
The Village (7)
16:45serial obyczajowy
The Village (8)
17:30serial obyczajowy
CBS Europa
Niesamowita podróż (2-ost.)
14:05film obyczajowy
zdjęcieOstatni Mohikanin
16:00film przygodowy
HBO
Kroniki Spiderwick
od 13:35film fantasy
LEGO Przygoda
15:10film animowany
Lego Ninjago: Film
16:50film animowany
HBO 2
Genialny klan
od 12:40dramat obyczajowy
Kacze opowieści: Łuu-u!
14:30film animowany
Ghost Rider
15:20thriller
Jack, pogromca olbrzymów
17:10film fantasy
HBO 3
Billions 4 (4)
15:20serial obyczajowy
Cudotwórcy (6)
16:20serial komediowy
Prawo Artura (6)
16:45serial komediowy
The Act (6)
17:40serial obyczajowy
Kino Polska
Człowiek z żelaza
od 13:00dramat społeczny
zdjęcieAmbassada
16:05komedia
Kino TV
Syn smoka (1/2)
od 12:50film przygodowy
Przygody Merlina 3 (3)
14:45serial fantasy
Przygody Merlina 3 (4)
15:45serial fantasy
Pies prezydenta
16:45film familijny
Polsat Film
Piotruś Pan
od 12:20film familijny
Księga dżungli
16:50film przygodowy
TNT
Rain Man
od 12:00dramat psychologiczny
Na fali
14:40film sensacyjny
Wyścig po życie
17:05film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów
od 12:15mecz finałowy: Vive Tauron Kielce - MVM Veszprém KC
Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów
15:00mecz półfinałowy: Telekom Veszprem - PGE Vive Kielce
Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów
17:45mecz półfinałowy: Barca Lassa - HC Vardar
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 13:0020. etap: Feltre - Croce d'Aune
Giro Extra
17:10magazyn kolarski
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
17:15mecz 3. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 13:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
15:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
17:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 13:00mecz: FOGO Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra
zdjęcieŻużel: PGE Ekstraliga
15:45mecz: Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń
Polsat Sport Extra
KOTV Classics
16:15magazyn bokserski
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz finałowy fazy play-off
Polsat Sport News
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch
od 13:304. sesja treningowa w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch
14:101. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch
14:352. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch
15:201. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
14:00podsumowanie 3. kolejki fazy grupowej
Siatkówka mężczyzn: Siatkarska Liga Narodów
14:50mecz fazy grupowej: Polska - Australia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!