Program TV

CZWARTEK 30.01
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (656)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (98)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Polsat
Pierwsza miłość (3002)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (939)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (282)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (212)
17:00serial paradokumentalny
TVN
Detektywi: Nasza piosenka (354)
14:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: Kawalerka (355)
14:30serial fabularno-dokumentalny
Szpital (311)
15:00serial paradokumentalny
Szkoła (382)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 9:45
Niesamowite tajemnice
14:20serial grozy
Kabaretowy Szał
15:15program rozrywkowy
Niesamowite tajemnice
16:15serial grozy
Kabaretowy Szał
17:10program rozrywkowy
TV 4
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (601)
15:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (29)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (32)
16:30serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (37)
17:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (38)
17:30serial obyczajowy
TV 6
Bumerang (13)
od 13:40serial komediowy
Żona dla milionera (14)
14:15reality show
Żona dla milionera (15)
15:15reality show
Diagnoza: Morderstwo (4)
16:15serial kryminalny
Diagnoza: Morderstwo (5)
17:15serial kryminalny
TVN 7
Szpital (418)
od 13:20serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (346)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (471)
15:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (37/52)
16:20serial fabularno-dokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (28/60)
17:20serial paradokumentalny
TVP Polonia
Echo serca (7)
od 13:45serial obyczajowy
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (308)
15:55telenowela historyczna
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: W nowych okolicznościach
od 13:00blok filmów krótkometrażowych
7 dni, nie więcej
14:30komedia
Ale krótkie po polsku: W świecie emocji
16:15blok filmów krótkometrażowych
Fantastyczny Pan Bill Murray
17:20film dokumentalny
AXN
Supersamiec
od 13:30komedia
Sekstaśma
15:55komedia
Jumanji
17:55film przygodowy
CANAL+
Hollywood Buzz
14:00magazyn filmowy
Hitchcock
14:25dramat biograficzny
Pisarze. Serial na krótko (1)
16:00serial komediowy
Miłość i miłosierdzie
16:10film religijny
Łapu-capu
17:50chochliki telewizyjne
Nie przegap
17:55magazyn informacyjny
CANAL+ 1
Peter Handke - Las o zmroku
od 13:30film dokumentalny
Hollywood Buzz
15:00magazyn filmowy
Hitchcock
15:25dramat biograficzny
Pisarze. Serial na krótko (1)
17:00serial komediowy
Miłość i miłosierdzie
17:10film religijny
CANAL+ Family
Tropicielki rodzinnych historii (5)
14:00serial dokumentalny
Tropicielki rodzinnych historii (6)
14:45serial dokumentalny
Robin Hood
15:30film przygodowy
Łapu-capu
17:10chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Lincoln
od 12:00dramat biograficzny
Via Carpatia
14:25dramat obyczajowy
Nie przegap
15:40magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
15:50chochliki telewizyjne
zdjęcieZgubiłam Alberta
16:20komedia
CANAL+ Seriale
Zaczęło się w środę 2 (5)
od 13:20serial sensacyjny
Instynkt (5)
14:15serial kryminalny
Instynkt (6)
15:00serial kryminalny
Hashtag Olympics (5)
15:40magazyn sportowy
Hashtag Olympics (6)
15:55magazyn sportowy
Hashtag Olympics (7)
16:10magazyn sportowy
Hashtag Olympics (8)
16:25magazyn sportowy
Obserwowani (6)
17:25serial kryminalny
CBS Europa
Kochając Leah
od 13:30film obyczajowy
Stracone zachody miłości
15:25komedia muzyczna
Doktor Quinn
17:15film obyczajowy
HBO
Aquaman
od 13:10film SF
zdjęcieDumbo
15:35film familijny
HBO 2
Drużyna A
14:05komedia sensacyjna
Rampage: Dzika furia
16:05film przygodowy
Bumblebee
17:55film SF
HBO 3
Mała Stopa
od 12:45film animowany
Córka trenera
14:20dramat obyczajowy
Brytania 2 (2/10)
15:55serial historyczny
Brexit
16:45dramat biograficzny
Kino Polska
Człowiek z marmuru
od 12:25dramat obyczajowy
Warszawskie gołębie
15:35film obyczajowy
Kabaretowy rejs Deluxe (5)
17:00program rozrywkowy
Kino TV
W rodzinie
od 13:05komedia kryminalna
Czekolada
14:50komediodramat
Polsat Film
Inspekcja pana Anatola
od 12:15komedia
Paddington
14:15film familijny
Aeon Flux
16:15film SF
TNT
Podróż do wnętrza Ziemi
od 13:20film przygodowy
zdjęciePodróż na tajemniczą wyspę
15:15film przygodowy
Godziny szczytu
17:10komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 13:15mecz: Sir Colussi Sicoma Perugia - Tours VB
Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:45mecz: Real Valladolid - Real Madryt CF
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 13:20mecz: BETARD Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
15:55mecz: Fenerbahce HDI Sigorta Stambuł - Trentino Itas
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 13:30mecz: Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice
Piłka nożna: Liga włoska
15:00mecz: SSC Napoli - Juventus FC
Atleci
17:10magazyn sportowy
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 13:30mecz: Heracles Almelo - Feyenoord
Piłka nożna: Liga holenderska
15:30mecz: FC Groningen - AFC Ajax
KOTV Classics
17:30magazyn bokserski
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
14:30mecz: Legia Warszawa - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
17:00bieg indywidualny kobiet
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
od 12:45mecz 1/8 finału
Piłka nożna: Puchar Włoch
14:45mecz ćwierćfinałowy: AC Milan - Torino FC
Piłka nożna: Puchar Włoch
16:50mecz: Inter Mediolan - ACF Fiorentina

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!