Rodzinny interes: Aż na koniec świata (31)

Rodzinny interes: Aż na koniec świata (31)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Hanna Bielska
W skrócie:Ela jedzie na domową wizytę do 30-letniej Moniki. W trakcie zabiegu mąż klientki dziwnie się zachowuje. Fryzjerka chce wyjaśnić tę sprawę. W warsztacie pojawia się Andrzej, który jest podróżnikiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

Ela jedzie na domową wizytę do 30-letniej Moniki. W trakcie zabiegu mąż klientki zachowuje się dziwnie, wzbudzając tym niepokój fryzjerki. Ela chce koniecznie wyjaśnić tę sprawę. W warsztacie samochodowym pojawia się 35-letni podróżnik Andrzej, który z pewnego powodu potrzebuje skorzystać z usług mechaników. Bronek odkrywa sekret Dawida i oferuje chłopakowi swoją pomoc.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)