Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

7.1/10 7.4/10

(Fantastic Beasts and Where to Find Them)

FILM FANTASY Wielka Brytania/USA 2016   od 12 lat
Występują:Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Colin Farrell
Reżyseria:David Yates
W skrócie:Rok 1926. Newt Scamander powraca z wyprawy badawczej, podczas której musiał odnaleźć i opisać jak najwięcej gatunków fantastycznych zwierząt. Po drodze mężczyzna zatrzymuje się w Nowym Jorku.
J.K.Rowling poszerza uniwersum Harry'ego Pottera. Po wyprawie badawczej Newt Scamander zatrzymuje się w Nowym Jorku.jego pobyt mógłby przejść niezauważony, gdyby nie pewien mugol oraz kilka nieprzewidzianych zdarzeń.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 19 października
za 4 dni
15:30 HBO 2
poniedziałek, 22 października
za 7 dni
21:00 HBO 2
wtorek, 23 października
za 8 dni
14:10 HBO 2
niedziela, 28 października
za 13 dni
18:45 HBO 2

Opis

Rok 1926. Newt Scamander (Eddie Redmayne) powraca właśnie z wielkiej, międzynarodowej wyprawy badawczej, podczas której musiał odnaleźć i opisać jak najwięcej gatunków fantastycznych zwierząt. Po drodze mężczyzna zatrzymuje się w Nowym Jorku. Ta krótka wizyta w metropolii mogłaby pozostać niezauważona, gdyby nie Jakub (Dan Fogler) - pewien amerykański mugol. Kolejna podróż do świata stworzonego przez J.K. Rowling. Za reżyserię odpowiada laureat BAFTY David Yates, twórca czterech filmów o przygodach Harry'ego Pottera. Na ekranie m.in. nagrodzony w 2015 roku Oscarem Eddie Redmayne oraz Colin Farrell, zdobywca Złotego Globu. Obraz, który wyróżniono Nagrodą Akademii w kategorii "najlepsze kostiumy", zarobił na całym świecie blisko 815 milionów dolarów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)