x
Ukryta prawda (1216)

Ukryta prawda

sezon 19 odc. 1216

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Romek i Olga dzielą z mieszkanie z kolegami. Gdy okazuje się, że zostaną rodzicami, znajdują nowe lokum. Wkrótce dochodzi do poronienia. Romek nie może się z tym pogodzić. Postanawia się przebadać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.

W tym odcinku

Romek i Olga są parą. Wynajmują razem pokój w mieszkaniu, które dzielą z dwoma kolegami. Pewnego dnia młody mężczyzna dowiaduje się, że jego dziewczyna jest w ciąży. Przyszli rodzice postanawiają poszukać nowego lokum. Wkrótce się wyprowadzają, zaręczają i z niecierpliwością oczekują potomka. Niestety Olga traci dziecko wskutek poronienia. Romek nie może się z tym pogodzić. Postępująca depresja prowadzi do różnych zaniedbań. W końcu Romek wyznaje ukochanej, że w jego rodzinie bywały przypadki problemów z płodnością. Postanawia się przebadać i w razie czego - także leczyć. Prawda jednak okazuje się inna, niż myślał.

Zobacz także