Program TV

CZWARTEK 1.08
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (538)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Mapa powstańczej Warszawy (5)
17:25cykl felietonów
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
TVP 2
Marzę o Tobie (33)
od 13:15serial obyczajowy
Postaw na milion
14:10teleturniej
Koło fortuny (509)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Powstanie zwykłych ludzi
17:00film dokumentalny
Polsat
Sekrety rodziny (97)
od 13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (427)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Gliniarze (274)
16:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (98)
17:40serial paradokumentalny
TVN
W-11 - Wydział Śledczy: Ukochana córeczka (1167)
od 13:30serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Śrubokręt (1168)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Szkoła (451)
16:00serial paradokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (43)
17:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieTelezakupy
od 6:00
Heheszki na całego
16:00program rozrywkowy
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:55program rozrywkowy
TV 4
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (537)
15:00serial obyczajowy
Gliniarz i prokurator (29)
16:00serial kryminalny
Przeklęta (16)
17:00telenowela
TV 6
Jaś Fasola (9)
od 13:40serial komediowy
MacGyver (129)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (62)
15:15serial kryminalny
Detektyw Monk (2)
16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (37)
17:15serial przygodowy
TV Puls
Łowcy skarbów 2 (7)
14:00serial przygodowy
zdjęcieW potrzasku
16:00thriller
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (165)
od 13:55serial fabularno-dokumentalny
Szpital (326)
14:55serial paradokumentalny
Kości (8/21)
15:55serial kryminalny
Dr House (19/22)
16:55serial obyczajowy
Kryminalni: Modelki (5/14)
17:55serial kryminalny
TVP Kultura
Kamień na kamieniu
od 13:55dramat psychologiczny
Zejść na ziemię
15:45film dokumentalny
Prymas. Trzy lata z tysiąca
16:45dramat obyczajowy
TVP Polonia
Miłość nad rozlewiskiem (2/13)
od 13:45serial obyczajowy
Mapa powstańczej Warszawy (2)
14:30cykl felietonów
Zaginiona: Matka (3/7)
14:40serial obyczajowy
Pod Tatrami
15:30magazyn
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Mapa powstańczej Warszawy (3)
16:20cykl felietonów
Wschód
16:25magazyn
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Mapa powstańczej Warszawy (4)
17:20cykl felietonów
WP
Mistrz remontu (11)
15:00serial dokumentalny
Zjawiska nadprzyrodzone (6)
17:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Bon voyage
16:00film krótkometrażowy
Ale krótkie po polsku: Przemijanie
16:40blok filmów krótkometrażowych
Niepamięć
17:55thriller
AXN
Stuart Malutki 3: Trochę natury
od 13:45film animowany
Designated Survivor (21-ost.)
15:20serial kryminalny
Designated Survivor (21)
16:10serial kryminalny
Nocna zmiana (1)
17:05serial obyczajowy
CANAL+
Łapu-capu extra
od 13:45chochliki telewizyjne
Szpieg
14:15dramat sensacyjny
Zimna wojna
16:35dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Prawdziwa historia
od 13:05thriller
Łapu-capu extra
14:45chochliki telewizyjne
Szpieg
15:15dramat sensacyjny
Zimna wojna
17:35dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Za linią wroga
15:35film sensacyjny
Łapu-capu
17:20chochliki telewizyjne
Lato
17:25dramat biograficzny
CANAL+ Film
Zieleńsza nie będzie
od 12:25komediodramat
Wywiad z Bogiem
14:20dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
16:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
16:30magazyn informacyjny
The Quake. Trzęsienie ziemi
16:40film katastroficzny
CANAL+ Seriale
Jeźdźcy burzy 2 (7)
14:00serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (8)
15:00serial kryminalny
Instynkt (9)
16:00serial kryminalny
Motylek (1)
16:40dramat obyczajowy
Motylek (2)
17:25dramat obyczajowy
CBS Europa
Dirty Dancing 2
15:45film muzyczny
Dreamgirls
17:30musical
HBO 2
Footloose
od 13:30film muzyczny
Spacer po linie
15:25dramat biograficzny
Pazury 3 (2)
17:40serial komediowy
HBO 3
Jumanji: Przygoda w dżungli
od 13:10film przygodowy
Wielka szóstka
15:05film animowany
CHiPs: Motopatrol
16:45komedia
Kino Polska
Kabaretowy rejs Deluxe (18)
od 13:10program rozrywkowy
Puszcza Białowieska
14:15film dokumentalny
Powrót
14:40film obyczajowy
Komediantka
15:50film obyczajowy
Kino TV
Bella i Bell
od 12:50komedia romantyczna
Panna Julia
14:40dramat obyczajowy
TV okazje
17:15magazyn reklamowy
TNT
Maska
od 12:35komedia
Reggae na lodzie
14:40komedia
Zakazane królestwo
16:40film przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+ Extra
od 13:50magazyn ligi polskiej
O co biega?
16:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:00mistrzowie sezonu 2018/2019
Eurosport 2
Snooker: Turniej Riga Masters
od 13:00mecz finałowy
Flaga i Rodzina
17:00magazyn igrzysk olimpijskich
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Waszyngtonie
od 13:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga czeska
16:00mecz: SK Slavia Praga - SK Sigma Ołomuniec
Polsat Sport News
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
14:00mecz: Stal Mielec - Warta Poznań
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
16:30mecz: Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!