Creed: Narodziny legendy

Creed: Narodziny legendy

8.9/10

(Creed)

DRAMAT OBYCZAJOWY USA 2015   od 16 lat
Występują:Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Phylicia Rashad
Reżyseria:Ryan Coogler
W skrócie:Adonis Johnson marzy o karierze zawodowego boksera. Chce pójść w ślady ojca, słynnego mistrza Apollo Creeda. Chłopak prosi legendarnego pięściarza Rocky'ego Balboę, aby został jego trenerem.
"Rocky" powraca. Sylvester Stallone jako trener wschodzącej gwiazdy boksu - Adonisa Johnsona, syna Apolla Creeda, byłego mistrza świata, dawnego rywala, ale i przyjaciela Rocky'ego.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Młody Adonis Johnson (Michael B. Jordan) marzy o karierze zawodowego boksera. Mimo że nigdy nie poznał swojego ojca, słynnego mistrza świata wagi ciężkiej Apollo Creeda, który zmarł tragicznie na ringu wskutek odniesionych ran, jest gotów na wiele wyrzeczeń, aby osiągnąć sukces. W tym celu Adonis opuszcza Los Angeles i przyjeżdża do Filadelfii. Spotyka tu dawnego rywala oraz późniejszego przyjaciela ojca, Rocky'ego Balboę (Sylvester Stallone). Wiedzie on teraz spokojne życie, prowadząc w włoską restaurację. Adonis prosi legendarnego pięściarza, aby zgodził się zostać jego trenerem. Rocky, początkowo sceptyczny, widząc niezwykłą siłę i determinację chłopaka, postanawia mu pomóc. Z czasem zaczyna dostrzegać w młodym zawodniku duży potencjał i rodzi się miedzy nimi specyficzna więź.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)