Komisarz Alex: Śmiertelnie dobry plan (7)

Komisarz Alex: Śmiertelnie dobry plan (7)

5.8/10
serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Monika Jóźwik, Ireneusz Czop
Reżyseria:Robert Wichrowski
W skrócie:Komisarz Bromski prowadzi śledztwo w sprawie śmierci kobiety, która pracowała jako pomoc domowa. Dowiaduje się, że niedawno groził jej narzeczony. Wkrótce wychodzą na jaw nowe fakty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy trojga pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Bromski (Kuba Wesołowski), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu policjanci, zasadnicza Lucyna (Magdalena Walach) i specjalista od wyszukiwania informacji, Puchała (Ireneusz Czop). Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

Po powrocie do domu Marta Lipska odkrywa zwłoki Uli Bednarz, która pracowała u niej jako pomoc domowa. Kobieta tłumaczy, że ostatnią noc spędziła u sąsiadów, z którymi oglądała mecz. Bromski dowiaduje się, że zamordowana niedawno pokłóciła się z narzeczonym, który jej groził. Marta podejrzewa, że kobieta wolała spędzić noc w ich domu, aby czuć się bezpieczniej. Komisarz postanawia porozmawiać z podejrzanym mężczyzną. W tym celu odwiedza sklep z motocyklami, w którym on pracuje. Tymczasem z Londynu wraca mąż Marty, Rafał. Podkomisarz Lucyna Szmidt sprawdza nagrania z miejskiego monitoringu i odkrywa, że w kamienicy był niezidentyfikowany mężczyzna. Udaje się ustalić numery rejestracyjne jego samochodu. Policjanci jadą do jego mieszkania i odkrywają, że i jego ktoś zamordował. Niedługo później aspirant Puchała ustala, że Lipski ma poważne problemy finansowe.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)