Program TV

SOBOTA 25.05
8:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Pełnosprawni (302)
8:00magazyn dla niepełnosprawnych
wojsko-polskie.pl (54)
8:30cykl reportaży
Studio Raban
8:55magazyn dla młodzieży
Rodzinny ekspres
9:20magazyn religijny
Korona królów (225)
10:15telenowela historyczna
Korona królów (226)
10:50telenowela historyczna
Korona królów (227)
11:20telenowela historyczna
Korona królów (228)
11:50telenowela historyczna
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Pogoda
11:15magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:20magazyn poradnikowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Studio Polsat SuperHit Festiwal 2019
9:00magazyn informacyjny
Ewa gotuje (364)
10:15magazyn kulinarny
Sekrety rodziny (31)
10:45serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (32)
11:45serial paradokumentalny
TVN
zdjęcieDzień Dobry TVN
8:00magazyn
Na Wspólnej (2877)
11:00serial obyczajowy
Na Wspólnej (2878)
11:25serial obyczajowy
Na Wspólnej (2879)
11:50serial obyczajowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Zagadkowa wyspa
9:30program interaktywny
Extra Mocne Light
10:40program rozrywkowy
Na osi (228)
11:40magazyn motoryzacyjny
TV 4
101 dalmatyńczyków (11)
od 7:55serial animowany
101 dalmatyńczyków (12)
8:25serial animowany
Flintstonowie (45)
8:55serial animowany
Policjantki i Policjanci (550)
10:55serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (551)
11:55serial obyczajowy
TV 6
Detektyw Monk (9)
od 7:55serial kryminalny
Dzielna Mysz Greenfinger (10)
9:55serial animowany
Klan urwisów
10:05film familijny
Gryf z krainy ciemności
11:55film fantasy
TVN 7
Mango
od 6:50telezakupy
zdjęcieBig Brother (51/74)
8:55reality show
Big Brother (52/74)
9:50reality show
Big Brother (53/74)
10:50reality show
Ukryta prawda (337)
11:50serial paradokumentalny
WP
Tydzień na dom (1)
8:40serial dokumentalny
Luksusowe rezydencje (8)
9:00serial dokumentalny
Kupmy sobie dom (8)
9:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Żegnaj, moja konkubino
8:00dramat obyczajowy
Plan Maggie
11:05komediodramat
AXN
Zagadki z przeszłości 3 (18)
od 7:10serial przygodowy
Castle 7 (15)
8:10serial kryminalny
Castle 7 (16)
9:10serial kryminalny
MacGyver 2 (2)
10:10serial akcji
MacGyver 2 (3)
11:05serial akcji
CANAL+
Szklany zamek
od 6:10dramat biograficzny
Chata
9:40dramat psychologiczny
Łapu-capu extra
11:50chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
Szklany zamek
od 7:10dramat biograficzny
Chata
10:40dramat psychologiczny
CANAL+ Family
Najfutbolniejsi
od 6:30komedia
Z pasją
8:15komediodramat
Nie przegap
9:50magazyn informacyjny
Supernatura (2)
10:00serial dokumentalny
Słoniowa pamięć
10:55film dokumentalny
Łapu-capu extra
11:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Nie przegap
8:20magazyn informacyjny
Łapu-capu
8:30chochliki telewizyjne
Tarapaty
8:35film przygodowy
Hollywood Buzz
10:00magazyn filmowy
Kontrola gniewu
10:25komedia
Nie przegap
11:50magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
Próba niewinności (3)
od 7:45serial kryminalny
Próba niewinności (4)
8:30serial kryminalny
Gwiazdy wesela (1)
9:30serial komediowy
Gwiazdy wesela (2)
10:15serial komediowy
HBO
Break
od 7:35komedia
Chicago
9:10musical
HBO 2
Alfie
od 7:40komediodramat
Przygoda na Antarktydzie
9:30film przygodowy
Pierwsza gwiazdka
11:30film animowany
Kino Polska
Sprawiedliwi: Mury (5)
od 7:50serial wojenny
zdjęcieKomedia małżeńska
8:50komedia obyczajowa
Zamknąć za sobą drzwi
10:50film sensacyjny
Polsat Film
Przyjaciółki (141)
od 7:15serial obyczajowy
Przyjaciółki (142)
8:15serial obyczajowy
Pszczółka Maja: Film
9:15film animowany
Hotel Transylvania 2
11:10film animowany
TNT
Malezyjska przygoda
od 7:35film przygodowy
Bardzo Dziki Zachód
11:30western komediowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
8:05naj, naj.. 2018/2019
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz finałowy Konferencji Zachodniej: Portland Trail Blazers - Golden State Warriors
O co biega?
11:00magazyn sportowy
Magazyn SGP: Grand Prix Polski
11:30magazyn żużlowy
Eurosport 1
Tenis: Turniej ATP w Genewie
od 7:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
10:0013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
Tenis: Turniej ATP w Genewie
11:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 7:3013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
Tenis: Turniej WTA w Norymberdze
8:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Genewie
9:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
11:3013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
9:00rewanżowy mecz o 3. miejsce: KPR Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn
Witaj w klubie: Wisła Płock
11:15serial dokumentalny
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
11:50serial dokumentalny
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 6:00mecz: Brazylia - Rosja
Tenis: Turniej ATP w Lyonie
8:303. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Porsche Supercup: Wyścig w Monako
10:25wyścigi samochodowe
Polsat Sport News
Sport flesz
8:00program informacyjny
Sport flesz
9:00program informacyjny
Cafe Futbol
9:07magazyn piłkarski
Sport flesz
10:00program informacyjny
Cafe Futbol
10:07magazyn piłkarski
Sport flesz
11:00program informacyjny
KOTV Weekly
11:07magazyn bokserski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!