x
The Office PL 2: Parapetówka (1)

The Office PL 2: Parapetówka (1)

serial komediowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka
Reżyseria:Maciej Bochniak
W skrócie:Śmierć wujka Patrycji otwiera przed pracownikami Kropliczanki nowe perspektywy. Marzena zaprasza kolegów z biura na parapetówkę. Nie wie, że ingerencja szefa jest w stanie odmienić każdą imprezę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 30 września
dziś
9:00 CANAL+ Seriale (z napisami)
wtorek, 3 października
za 3 dni
14:50 CANAL+ Seriale (z napisami)
sobota, 7 października
za 7 dni
13:20 CANAL+ Seriale (z napisami)
poniedziałek, 9 października
za 9 dni
8:50 CANAL+ Seriale (z napisami)
wtorek, 10 października
za 10 dni
2:35 CANAL+ 4K Ultra HD (z napisami)

Opis

Gdy umiera wujek Patrycji (Vanessa Aleksander), pojawia się wakat na ważnym stanowisku w siedzibie Kropliczanki w Warszawie. Ambitna menadżerka stara się zaimponować centrali. Michał (Piotr Polak) natomiast uznaje, że wynik wyścigu jest już przesądzony i przygotowuje się do opuszczenia Siedlec. Tymczasem w firmie następują zmiany personalne. To szansa, nawet dla najbardziej opornych, by zakwitły nowe uczucia.

W tym odcinku

Śmierć wujka Patrycji otwiera przed pracownikami Kropliczanki nowe perspektywy - możliwość awansu i wyjazdu do Warszawy. Rywalem ambitnej menadżerki jest oczywiście Michał. Nowa zastępczyni Gosi, Marzena, zaprasza kolegów z biura na parapetówkę. Nie wie, że ingerencja szefa jest w stanie odmienić oblicze każdej imprezy. Pracę w firmie rozpoczyna także Adam. Szybko przekonuje się, że każdy dzień w Kropliczance oznacza życie na krawędzi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także