Przyjaciele 6: The One Where Chandler Can't Cry (14)

Przyjaciele 6: The One Where Chandler Can't Cry (14)

(Friends: The One Where Chandler Can't Cry)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Rachel zmusza Rossa, by odwołał kolację, na którą zaprosił Jill. Monica, Phoebe i Joey odkrywają, że Chandler nie potrafi płakać...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 30 października
za 7 dni
20:00 Comedy Central
czwartek, 31 października
za 8 dni
14:00 Comedy Central
niedziela, 3 listopada
za 11 dni
7:00 Comedy Central
niedziela, 3 listopada
za 11 dni
22:00 Comedy Central Family

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Zazdrosna Rachel zmusza Rossa, by odwołał kolację, na którą zaprosił jej siostrę, Jill. Monica, Phoebe i Joey zauważają, że Chandler w ogóle nie potrafi płakać. Przyjaciele zarzucają mu, że jest jak robot, który nie ulega żadnym emocjom. W tym samym czasie Phoebe odkrywa, że jej siostra Ursula została gwiazdą filmów porno i używa jako pseudonimu jej imienia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także