Program TV

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Ojciec Mateusz 7: Ikona (95)
10:35serial kryminalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Barwy szczęścia (2067)
11:55serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (749)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (750)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (139)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (622)
11:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn
Ukryta prawda (1047)
11:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Nasz nowy dom (17)
8:00reality show
Septagon (45)
9:00serial kryminalny
Sekrety sąsiadów (21)
11:30serial obyczajowy
TV 6
Medicopter 117 (55)
8:00serial przygodowy
Policjantki i Policjanci (270)
9:00serial obyczajowy
Galileo (208)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (17)
11:00serial sensacyjny
TVN 7
Szpital (273)
od 7:55serial paradokumentalny
Przyjaciele (17/25)
9:55serial komediowy
Mango
10:35telezakupy
TVP Kultura
Stracona noc
8:20film obyczajowy
Zakochany anioł
9:15komedia romantyczna
Zaklęty dwór: Bracia (7-ost.)
11:00serial historyczny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Kulturalni PL
11:00magazyn
WP
Sześć sióstr (35)
od 7:50serial obyczajowy
WP Express (78)
9:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (11)
9:25program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (25)
10:05program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (26)
11:05program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Dom nad morzem
8:00dramat obyczajowy
Dzień (1)
10:00serial obyczajowy
Dzień (2)
10:55serial obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Granice
11:50blok filmów krótkometrażowych
AXN
MacGyver 2 (10)
8:05serial akcji
Agenci NCIS: Nowy Orlean 4 (21)
9:00serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 4 (22)
9:55serial kryminalny
Niebo Montany
10:50film obyczajowy
CANAL+
Persona non grata
od 6:25dramat obyczajowy
O co biega?
8:20magazyn sportowy
Druga połowa kadru
8:50film dokumentalny
Szukając misia
10:25komedia
CANAL+ 1
Persona non grata
od 7:25dramat obyczajowy
O co biega?
9:20magazyn sportowy
Druga połowa kadru
9:50film dokumentalny
Szukając misia
11:25komedia
CANAL+ Family
Twój Simon
8:05komediodramat
Tajemnice afrykańskich drzew (4)
10:00serial dokumentalny
Nie przegap
10:50magazyn informacyjny
Nocne zwierzęta
11:00film dokumentalny
Łapu-capu extra
11:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Po tamtej stronie
od 7:50komediodramat
Aktualności filmowe+
9:30magazyn filmowy
Łapu-capu
11:45chochliki telewizyjne
CBS Europa
Hans Christian Andersen (1/2)
8:05film biograficzny
Moja słodka Sunday
11:45dramat kryminalny
HBO
Terminal
od 6:00komedia romantyczna
Współczesna rodzina 10 (14)
8:10serial komediowy
Młody Sheldon 2 (18)
8:30serial komediowy
Walentynki
8:55komedia romantyczna
21
11:00film sensacyjny
HBO 2
Wyspa
9:30thriller SF
Stacja Berlin (7/10)
11:45serial szpiegowski
Kino Polska
Zazdrość i medycyna
od 7:45film psychologiczny
Złote Koło
9:50dramat kryminalny
Polsat Film
Przyjaciółki (73)
8:00serial obyczajowy
Przyjaciółki (74)
9:00serial obyczajowy
Don Gabriel
10:00komediodramat
TNT
Kokon: Powrót
od 6:00film SF
Rozbici 3: A Game of Chest (4)
8:25serial komediowy
Rozbici 3: Last Meal (5)
8:50serial komediowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 7:00mecz: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz finałowy Konferencji Wschodniej Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
11:00mecz: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
8:309. etap: Riccione - San Marino - jazda indywidualna na czas
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 7:309. etap: Riccione - San Marino - jazda indywidualna na czas
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
10:00mecz: Wisła Kraków - Miedź Legnica
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
9:30mecz: BETARD Sparta Wrocław - Get Well Toruń
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 6:00mecz GKS Katowice - Bytovia Bytów
Cafe Futbol
8:30magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
10:00mecz półfinałowy fazy play-off: Arka Gdynia - Anwil Włocławek
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: MLS
od 6:00mecz: San Jose Earthquakes - Chicago Fire
Piłka nożna: MLS
11:00mecz: FC Dallas - Los Angeles FC
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
8:05mecz: Elana Toruń - Olimpia Elbląg
Piłka nożna: Puchar Włoch
10:10mecz finałowy: SS Lazio - Atalanta BC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!