Program TV

PIĄTEK 31.05
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
O mnie się nie martw 10 (13-ost.)
od 20:45serial komediowy
Rodzinka.pl (264)
21:45serial komediowy
La La Poland 2 (5)
22:20program rozrywkowy
Mój rower
22:55film obyczajowy
American Pie
0:45komedia
Polsat
Dzieciak rządzi
od 20:05film animowany
Osada
0:00thriller
TVN
Colombiana
od 20:00dramat sensacyjny
Snajper
22:25film wojenny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Ofiara amora
od 20:00film sensacyjny
Pająki
21:50horror SF
Stracona cnota
23:40film erotyczny
TV Puls
Mechanik: Prawo zemsty
od 20:00film sensacyjny
16 przecznic
21:50film sensacyjny
13. dzielnica
23:55film sensacyjny
TVN 7
Jump Street 21
21:00komedia sensacyjna
Podwójne ryzyko
23:20film sensacyjny
TVP Kultura
Wieczór kinomana: Wstręt
od 20:25dramat psychologiczny
Tygodnik kulturalny
23:15magazyn kulturalny
Teraz animacje!: Dom jeża
23:55film krótkometrażowy
Teraz animacje!: Kapitan
0:05film krótkometrażowy
Teraz animacje!: Nie trać głowy
0:10film krótkometrażowy
TVP Polonia
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Halo Polonia
22:05magazyn
Królewskie sekrety (12)
22:45cykl reportaży
Spis treści: Karolina Lanckorońska (23)
23:00rozmowy z Andrzejem Doboszem
Focus on Poland (107)
23:10program informacyjny
Laskowik & Malicki (13)
23:30program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Kurier
od 20:10film sensacyjny
W matni
21:55dramat obyczajowy
Koleje losu
23:50film krótkometrażowy
Psy gończe
0:20film krótkometrażowy
Chipsy o smaku bekonu
0:50film krótkometrażowy
AXN
Faceci w czerni
od 20:45komedia SF
Elizjum
22:45dramat SF
CANAL+ 1
Zanurzeni
od 19:40dramat obyczajowy
Premiera: Nowa Tonacja
21:30magazyn muzyczny
zdjęcieChiński łącznik
22:00film sensacyjny
CANAL+ Family
Pacific Rim: Rebelia
od 19:30film SF
Kobieta sukcesu
21:20komedia romantyczna
Kamerdyner
0:50dramat historyczny
CANAL+ Film
Kingsman: Złoty krąg
od 20:00komedia sensacyjna
Godzinki
22:15komedia romantyczna
Blok 99
23:45dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
Purpurowe rzeki (2)
od 20:00serial kryminalny
Moscow Noir (1)
21:35serial kryminalny
Moscow Noir (2)
22:20serial kryminalny
60 kilo niczego
23:05film krótkometrażowy
Granica zbrodni (6)
23:35serial kryminalny
Upadek królestwa 3 (10)
0:30serial historyczny
CBS Europa
Gwiazdy i włamywacze
21:00dramat obyczajowy
Dorwać Cartera
22:50film sensacyjny
Żona pastora
0:50dramat kryminalny
HBO
Premiera: Billions 4 (4)
od 20:10serial obyczajowy
Premiera: Templariusze 2 (2/8)
21:10serial historyczny
Niebo
22:00thriller
Szkolna imprezka 3
23:40komedia
HBO 2
Genialny klan
21:00dramat obyczajowy
Nazywam się: Muhammad Ali (1/2)
22:50film dokumentalny
HBO 3
Premiera: Cudotwórcy (6)
22:30serial komediowy
Premiera: Prawo Artura (6)
22:55serial komediowy
Billions 4 (4)
23:50serial obyczajowy
Templariusze 2 (2/8)
0:50serial historyczny
Kino Polska
Sprawa się rypła
od 20:00komedia
Demony wojny wg Goi
21:50dramat wojenny
Gracze
23:50film sensacyjny
Polsat Film
Gwiazdorski piątek: Lot
21:00dramat obyczajowy
Spider-Man: Homecoming
23:55film przygodowy
TNT
Człowiek Demolka
21:00film sensacyjny
zdjęcieZabójcza broń 3
23:15film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 20:00mecz finałowy fazy play-off
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
23:30mecz: Wisła Kraków - Miedź Legnica
Eurosport 1
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 19:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
21:15magazyn tenisowy
Wiadomości Eurosportu
21:40magazyn informacyjny
Pojedynek dnia
21:45magazyn tenisowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:4519. etap: Treviso - San Martino di Castrozza
Wiadomości Eurosportu
23:45magazyn informacyjny
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
0:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
21:0019. etap: Treviso - San Martino di Castrozza
Wiadomości Eurosportu
22:40magazyn informacyjny
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
22:45mecz 3. rundy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
0:00magazyn tenisowy
Wiadomości Eurosportu
0:25magazyn informacyjny
nSport+
Boks: Walka o pas WBC World w Inglewood
od 19:30waga superpiórkowa: Srisaket Sor Rungvisai - Juan Francisco Estrada
Droga do Final Four: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
22:45rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Paris Saint-Germain HB - PGE Vive Kielce
Sport News+
0:30magazyn sportowy
Basket+
0:45newsy sportowe
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Siatkarska Liga Narodów
od 20:15mecz: Polska - Australia
Boks: Gala MB Boxing Night: Ostatni Taniec
0:00waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Dmitrij Czudinow
Polsat Sport Extra
Sporty walki: Gala Babilon Fight Night 1
od 20:00walki: Michał Cieślak - Olanrewaju Durodola, Michał Kita - Łukasz Brzeski
TVP Sport
Sportowy wieczór
22:15program informacyjny
Ring TVP Sport
22:50magazyn bokserski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!