Więzień labiryntu: Próby ognia

6.5/10 6.3/10

(Maze Runner: The Scorch Trials)

THRILLER USA 2015   od 12 lat
Występują:Dylan O'Brien, Ki Hong Lee, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster
Reżyseria:Wes Ball
W skrócie:Świat po kataklizmie. Ocalali z tragedii ludzie uczestniczą w grze, której zasady obmyślili członkowie tajnej organizacji. Thomas (Dylan O'Brien) i inni Streferzy są w niebezpieczeństwie.
Druga część trylogii. Nastolatek, który wyprowadził społeczność z tajemniczego labiryntu, dowiaduje się, że są inne podobne labirynty i wraca do jednego z nich z nowym wyzwaniem. Niekoniecznie.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Świat po wielkim kataklizmie. Ocalali z tragedii ludzie uczestniczą w perfidnej grze, której zasady obmyślili członkowie tajnej organizacji DRESZCZ. Thomas (Dylan O'Brien) i inni Streferzy nadal są w niebezpieczeństwie, mimo że szczęśliwie wydostali się z naszpikowanej pułapkami rzeczywistości labiryntu. Obecnie uczestniczą w Fazie Drugiej - muszą przejść przez pustynny teren zwany Pogorzeliskiem, w którym czyha na nich o wiele więcej zagrożeń niż w labiryncie. Pozbawieni dostępu do żywności i względnie bezpiecznych kryjówek, Streferzy walczą o wolność i przetrwanie. Wkrótce dowiadują się o istnieniu ruchu oporu, zwanego Prawą Ręką. Jego członkowie ukrywają się w górach. Ekranizacja drugiego tomu trylogii SF autorstwa Jamesa Dashnera. Podobnie jak w pierwszej części filmu, "Więzień labiryntu" z 2014 roku, główną rolę gra Dylan O'Brien, znany m.in. z "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)