Program TV

ŚRODA 26.06
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wielki test o lesie
21:00widowisko
Rolnik szuka żony 5 (5)
22:30telenowela dokumentalna
Lampedusa. Za horyzontem (1/4)
23:30serial obyczajowy
Byliśmy pierwsi. Poznań '56
0:30film dokumentalny
TVP 2
Kino relaks: Męska rzecz
od 20:10komedia romantyczna
Mocne kino: Żądza śmierci
22:00film sensacyjny
Prywatne śledztwo
23:45dramat sensacyjny
Polsat
A więc wojna
od 20:05komedia romantyczna
Nagi peryskop
22:20komedia
TVN
Milionerzy (166)
od 20:55teleturniej
Dziedzictwo Bourne'a
21:35film sensacyjny
Vinci
0:15komedia kryminalna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Mordercze pszczoły
od 20:00film katastroficzny
zdjęcie7 metrów pod ziemią
21:55talk-show
7 metrów pod ziemią
22:30talk-show
Smak zdrady
23:00thriller
Namiętne historie
0:50film erotyczny
TV 4
Hellboy
21:00horror SF
Maruderzy
23:35thriller
TV Puls
Wilk wojny
od 20:00film sensacyjny
zdjęcieKrwawa zemsta
21:50film sensacyjny
TVN 7
Chłopaki z Jersey
22:45film biograficzny
TVP Polonia
Londyńczycy 2 (15/16)
od 20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Halo Polonia
22:10magazyn
Focus on Poland (123)
23:10program informacyjny
Korona królów (229)
0:30telenowela historyczna

FILMOWE

AXN
Zabójcze umysły 14 (12)
21:00serial kryminalny
Okup 3 (3)
21:55serial sensacyjny
Zabójcze umysły 13 (12)
22:50serial kryminalny
Zabójcze umysły 13 (13)
23:45serial kryminalny
The Good Doctor (13)
0:45serial obyczajowy
CANAL+
zdjęcieZasada przyjemności (6)
21:00serial kryminalny
Sobibór
22:00dramat historyczny
Tropiciel
23:50film przygodowy
CANAL+ 1
zdjęcieZasada przyjemności (5)
21:00serial kryminalny
zdjęcieZasada przyjemności (6)
22:00serial kryminalny
Sobibór
23:00dramat historyczny
Tropiciel
0:50film przygodowy
CANAL+ Family
Łapu-capu extra
21:00chochliki telewizyjne
Zrobione na czysto (6)
21:30serial obyczajowy
The Quake. Trzęsienie ziemi
22:15film katastroficzny
Mój synek
0:00thriller
CANAL+ Film
W blasku nocy
od 20:00melodramat
zdjęciePodwodna pułapka
23:10thriller
Łapu-capu extra
0:40chochliki telewizyjne
CBS Europa
Szkolny chwyt
21:00film obyczajowy
Ostatni Mohikanin
23:05film przygodowy
HBO
Jak pies z kotem
od 20:10komedia
Wielkie kłamstewka 2 (3)
21:55serial obyczajowy
Euforia (2)
22:50serial obyczajowy
Syn swego kraju
23:55dramat obyczajowy
HBO 2
Odpowiednik 2 (1/10)
21:00serial SF
Odpowiednik 2 (2/10)
21:55serial SF
Billions 4 (7)
22:50serial obyczajowy
Straszny film 3
23:50horror komediowy
Kino Polska
Zgorszenie publiczne
od 20:00komedia romantyczna
Lincz
21:50dramat obyczajowy
Alabama
23:35dramat obyczajowy
Kino TV
Obrońca
21:00film sensacyjny
Twarda sztuka
22:55komediodramat
Stopklatka TV
Randka w ciemno
od 20:00komedia romantyczna
Missisipi w ogniu
22:00dramat kryminalny
Przesłuchanie
0:40dramat polityczny
TNT
Drive
23:00dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Ekstrapaka: 20. kolejka
23:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
0:10mecz: Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
nSport+
Magazyn PGE Ekstraliga
21:00magazyn żużlowy
Boks: Walka o pas WBA World w Veronie
23:00waga półciężka: Dmitry Bivol - Joe Smith Jr.
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Witaj w klubie: Wisła Kraków
0:10serial dokumentalny
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
0:45serial dokumentalny
TVP Sport
Piłka nożna
od 20:05podsumowanie fazy grupowej ME U-21 i 1/8 finału MŚ kobiet
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Boks: Gala w Filadelfii
22:40waga średnia: Gabriel Rosado - Maciej Sulęcki
Tenis: Turniej WTA w Eastbourne
23:45mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!