Program TV

PONIEDZIAŁEK 3.02
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
M jak miłość (1490)
od 20:55serial obyczajowy
Lepsza połowa (9/16)
21:50serial komediowy
Młodzi lekarze 3 (9/10)
22:30telenowela dokumentalna
Lato 1993
23:30dramat psychologiczny
Polsat
Megahit: xXx: Reaktywacja
od 20:10film sensacyjny
Ballistic
22:35film sensacyjny
Pamięć absolutna
0:15dramat SF
TVN
Milionerzy (217)
od 20:55teleturniej
Klinika bez tajemnic (10-ost.)
21:30program medyczny
W jak wendeta
22:35dramat sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Nowy Kabaretowy Szał
21:00program rozrywkowy
Świąteczna wyprawa
22:00komediodramat
Gwiazda miłości
23:45film erotyczny
TV 4
Gwiazdy Kabaretu (34)
21:00program rozrywkowy
Śmierć na 1000 sposobów (6)
22:10serial dokumentalny
Śmierć na 1000 sposobów (7)
22:40serial dokumentalny
Istnienie
23:00horror
Galileo (770)
0:50program popularnonaukowy
TV 6
Sekretarka
0:00film erotyczny
TV Puls
Telekamery "Tele Tygodnia" 2020
od 20:00widowisko rozrywkowe
zdjęcieOchroniarz
22:45film sensacyjny
Hanna
0:25thriller
TVN 7
Chyłka - zaginięcie (2/7)
21:00serial kryminalny
Mumia
22:00film przygodowy
Kości 11 (3/22)
0:30serial kryminalny
TVP Kultura
Powidoki: Św. Paweł
22:15program publicystyczny
Antyfonie: Za Siódmą Górą
22:30serial dokumentalny
Żelazna klasyka: Nostalgia
0:40dramat psychologiczny
TVP Polonia
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland
23:10program informacyjny
O zwierzętach i ludziach
23:30film dokumentalny
Korona królów (309)
0:30telenowela historyczna
WP
Zabójczy kochankowie (2)
21:00serial dokumentalny
Kabaret na żądanie (16)
0:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Wielkie nadzieje
od 20:10melodramat
zdjęcieWisting (4)
22:10serial kryminalny
Tess
23:55dramat obyczajowy
AXN
Premiera: Ciężar prawdy (1)
22:00serial sensacyjny
zdjęcieArena
23:00thriller
Designated Survivor 2 (5)
0:55serial kryminalny
CANAL+
Szalona odwaga
od 19:35film wojenny
Premiera: Złombol (5/6)
21:30serial dokumentalny
zdjęcieTo my
22:15horror
Czarna rzeka
0:10thriller
CANAL+ 1
Szalona odwaga
od 20:35film wojenny
Premiera: Złombol (5/6)
22:30serial dokumentalny
zdjęcieTo my
23:15horror
CANAL+ Family
Wymazać siebie
21:00dramat biograficzny
W domu innego
22:55melodramat
53 wojny
0:40melodramat
CANAL+ Seriale
Strefa mroku (8)
od 20:40serial grozy
Łapu-capu
21:25chochliki telewizyjne
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
21:30serial komediowy
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
21:45serial komediowy
Żmijowisko (3)
0:05serial kryminalny
Żmijowisko (4)
0:55serial kryminalny
CBS Europa
Małolaty u taty
21:00komedia
Burzliwy czas
22:50dramat obyczajowy
HBO
Outsider (5/10)
od 20:10serial kryminalny
Premiera: Avenue 5 (3/8)
21:10serial komediowy
Disaster Artist
22:25dramat biograficzny
Druga szansa
0:10dramat obyczajowy
HBO 2
Dwunasty człowiek
21:00dramat historyczny
Słowo na L: Generacja Q (4/8)
23:15serial obyczajowy
Ray Donovan 7 (3/10)
0:10serial obyczajowy
HBO 3
Outsider (5/10)
21:00serial kryminalny
Avenue 5 (3/8)
22:00serial komediowy
Pohamuj entuzjazm 10 (3/10)
22:30serial komediowy
zdjęcieZakonnica
23:15horror
Outsider (5/10)
0:55serial kryminalny
Kino Polska
Dzień świra
od 20:00komediodramat
Diabelska edukacja
21:55film erotyczny
Dziewczyna z szafy
0:55film obyczajowy
Stopklatka
Mściciel z Wall Street
od 20:00film sensacyjny
zdjęcieŁowcy głów
22:00thriller
Fotograf
0:05film kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Rugby: Puchar Sześciu Narodów
od 20:00mecz: Francja - Anglia
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
22:30serial dokumentalny
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Piłka nożna: Liga angielska
23:30mecz: Burnley FC - Arsenal FC
nSport+
LaLiga Highlights Show
21:00magazyn piłkarski
Premiera: Czarny charakter
22:00cykl reportaży
Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:30mecz: Real Madryt CF - Atletico Madryt
Sport News+
0:30magazyn sportowy
Basket+
0:45newsy sportowe
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:30mecz: BKS Visła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
22:30mecz: Sir Safety Conad Perugia - Kioene Padwa
Polsat Sport Extra
ATP World Tour Uncovered
22:00magazyn tenisowy
Piłka nożna: Liga holenderska
22:30mecz: Feyenoord - FC Emmen
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 20:00mecz: AFC Ajax - PSV Eindhoven
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
22:30mecz: Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław
TVP Sport
Gol Ekstra
od 20:35magazyn piłkarski
GOL
22:30magazyn archiwalny
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
23:10podsumowanie meczów 1/8 finału

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!