Program TV

PIĄTEK 24.05
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Zadanie specjalne
od 20:00film sensacyjny
Przełęcz Człowieka Śniegu
21:55film sensacyjny
Żądło namiętności
23:55film erotyczny
TV 4
Twister
23:00film katastroficzny
TV Puls
Nikita
od 20:00dramat sensacyjny
Protektor
22:15dramat sensacyjny
Trefny wóz
0:10film sensacyjny
TVN 7
zdjęcieMonachium
21:00dramat polityczny
Red 2
0:20film sensacyjny
TVP Kultura
Wieczór kinomana: Mustang
od 20:25dramat obyczajowy
Tygodnik kulturalny
23:10magazyn kulturalny
Teraz animacje!: Dokument
23:50film animowany
Teraz animacje!: Płoty
0:00film krótkometrażowy
Teraz animacje!: Wymiana poglądów
0:05film krótkometrażowy
Aż do piekła
0:20dramat obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Komórka
od 20:10film sensacyjny
Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
22:00komedia romantyczna
Suburra
23:55film kryminalny
AXN
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
od 20:15komedia sensacyjna
Ryzykanci
22:35dramat sensacyjny
CANAL+ 1
Porwany
od 19:55film sensacyjny
Premiera: Nowa Tonacja
21:30magazyn muzyczny
Szybki jak śmierć
23:40film sensacyjny
CANAL+ Family
Odnajdę cię
21:35film sensacyjny
Zazdrość
22:55dramat obyczajowy
Wtorek
0:45komedia
CANAL+ Film
Babskie wakacje
od 20:00komedia
zdjęcieKataklizm
21:30film SF
Nowe oblicze Greya
0:40melodramat
CANAL+ Seriale
Purpurowe rzeki (1)
od 20:00serial kryminalny
Spitsbergen
21:35film krótkometrażowy
Zło jest zaraźliwe (9)
22:00serial kryminalny
Zło jest zaraźliwe (10)
22:45serial kryminalny
Granica zbrodni (5)
23:35serial kryminalny
Upadek królestwa 3 (9)
0:30serial historyczny
CBS Europa
W uchu cisza
21:00dramat obyczajowy
Marzyciel
22:50dramat biograficzny
Oficer i dżentelmen
0:50melodramat
HBO
Premiera: Billions 4 (3)
od 20:10serial obyczajowy
Premiera: Templariusze 2 (1/8)
21:10serial historyczny
Zmiana pasa
22:00thriller
HBO 2
Dom wygranych
21:00komedia kryminalna
Wyspa
0:15thriller SF
HBO 3
Premiera: Cudotwórcy (5)
21:30serial komediowy
Premiera: Prawo Artura (5)
22:00serial komediowy
Billions 4 (3)
22:55serial obyczajowy
Templariusze 2 (1/8)
23:55serial historyczny
Bękarty
0:45komedia przygodowa
Kino Polska
Weekend
od 20:00komedia sensacyjna
Milioner
22:35film obyczajowy
Porno
0:35komedia
Kino TV
Mocne piątki: Bestia
21:00film sensacyjny
Londyński bulwar
22:55film kryminalny
Stopklatka TV
Francuski pocałunek
od 20:00komedia romantyczna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 20:00mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors
Piłka nożna: Liga angielska
22:00naj, naj... 2018/2019
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Kroniki La Liga
23:15magazyn piłkarski
Basket+
23:45newsy sportowe
Piłka nożna: Liga angielska
0:00podsumowanie sezonu 2018/2019
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 20:0013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
Tenis: Turniej ATP w Genewie
22:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Wiadomości Eurosportu
23:25magazyn informacyjny
Kolarstwo: Giro d'Italia
23:3013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
Tenis: Turniej WTA w Norymberdze
0:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej WTA w Norymberdze
21:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Wiadomości Eurosportu
21:55magazyn informacyjny
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:0013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
Tenis: Turniej ATP w Genewie
23:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Wiadomości Eurosportu
0:25magazyn informacyjny
Kolarstwo: Giro d'Italia
0:3013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 20:00rewanżowy mecz o 3. miejsce: KPR Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn
Koszykówka mężczyzn: NBA
22:15mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors
Sport News+
0:15magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
0:30mecz: SD Eibar - FC Barcelona
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 20:30mecz: Tajlandia - Polska
Boks
23:00boks
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 19:30mecz: Chiny - Dominikana
Sporty walki: Babilon MMA 7 w Żyrardowie
22:00walka: Michał Kita - Artur Głuchowski
Boks: MB Boxing Night w Radomiu
23:00waga półciężka: Dariusz Sęk - Robert Parzęczewski
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
od 20:00mecz fazy grupowej: Urugwaj - Norwegia
Sportowy wieczór
22:45program informacyjny
zdjęciePiłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
23:25mecz fazy grupowej: Ukraina - USA

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!