Program TV

CZWARTEK 25.07
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 19: Filmowcy (242)
od 20:35serial kryminalny
Sprawa dla reportera
21:30magazyn interwencyjny
Ocaleni
22:50reality show
TVP 2
Uśmiech Mony Lizy
od 20:10komediodramat
E=mc2
22:20komedia sensacyjna
Tata do pary
0:10komedia obyczajowa
Polsat
Chirurdzy (177)
0:50serial obyczajowy
TVN
Milionerzy (183)
od 20:55teleturniej
Showtime
22:30komedia sensacyjna
Top Model (7)
0:30reality show

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Ostatni Janczar (5)
21:00serial obyczajowy
Corleone (12-ost.)
22:05serial sensacyjny
Bieguny śmierci
23:05film katastroficzny
Wieczór kawalerski
0:50film erotyczny
TV 6
CSI: Cyber (23)
21:00serial kryminalny
CSI: Cyber (24)
21:55serial kryminalny
Kruk
22:50horror
TV Puls
Wieczny student
od 20:00komedia romantyczna
Wiosła w dłoń
21:55komedia przygodowa
Skok na kasę
23:55komedia kryminalna
TVN 7
Komediowy czwartek: Nauka jazdy
od 20:00komediodramat
zdjęcieWyrolowani
21:55komedia
Zagubieni 2 (12/24)
0:00serial przygodowy
TVP Polonia
PitBull (5)
od 20:45serial sensacyjny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Halo Polonia
22:10magazyn
Focus on Poland (144)
23:10program informacyjny
Cafe piosenka
0:00magazyn
BarON24: Hot-dog (19)
0:30serial komediowy

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Na oczach wszystkich
od 20:10komediodramat
Martha Marcy May Marlene
22:05dramat psychologiczny
Łagodna
0:00dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS 12 (20)
21:55serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (21)
22:50serial sensacyjny
Zabójcze umysły 14 (4)
23:50serial kryminalny
Okup 3 (6)
0:40serial sensacyjny
CANAL+
zdjęciePierwszy człowiek
21:50dramat biograficzny
Gniew
0:05dramat psychologiczny
CANAL+ 1
Łapu-capu
21:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
21:05magazyn informacyjny
Nieznajomi (8-ost.)
21:15serial sensacyjny
zdjęciePierwszy człowiek
22:50dramat biograficzny
CANAL+ Family
Księgarnia z marzeniami
od 19:30dramat obyczajowy
Przysięga
21:20dramat kryminalny
Oskarżona
23:00thriller
Angelus
0:55komedia obyczajowa
CANAL+ Film
Babcia w zamrażarce
od 20:00komedia
zdjęciePredator
21:40film SF
Studniówk@
23:30komedia
Fantastyczna kobieta
0:50dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Belfer 2 (1)
21:00serial kryminalny
Sanktuarium Zła (6)
21:50serial sensacyjny
Złoto Gujany 2 (7)
22:40serial sensacyjny
M - miasto szuka mordercy (3)
23:25serial kryminalny
Imię róży (1)
0:10serial kryminalny
CBS Europa
zdjęcieAż poleje się krew
21:00dramat obyczajowy
Dziewczyny z farmy
0:05dramat obyczajowy
HBO 3
Wielkie kłamstewka 2 (7)
21:00serial obyczajowy
Premiera: Ogród z brązu 2 (3)
22:00serial kryminalny
Doom Patrol (2)
23:00serial przygodowy
Roman J. Israel
0:00dramat kryminalny
Kino Polska
Kroll
od 20:00film sensacyjny
Miłość
22:05film obyczajowy
Gejsza
0:30dramat sensacyjny
Polsat Film
Zapłata
23:20thriller SF
Stopklatka TV
Sanctum
od 20:00dramat przygodowy
Burza
22:10dramat katastroficzny
Sztuka kochania
0:10komedia erotyczna
TNT
Stygmaty
21:00thriller
Krzyk 3
23:00horror

SPORTOWE

nSport+
Motogamia
21:00magazyn sportowy
Liga gra
22:00zapowiedź 2. kolejki
Motocross: AMA Motocross
22:35podsumowanie połowy sezonu
Speedway+
23:40magazyn sportowy
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
0:10mecz: ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk
Polsat Sport
Siatkówka kobiet
od 20:00mecz towarzyski: Polska - Czechy
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet
od 20:00mecz towarzyski: Polska - Białoruś
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
22:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje Ligi Europy
od 20:55mecz 2. rundy: Legia Warszawa - KuPS
Sportowy wieczór
23:15program informacyjny
Piłka nożna: Eliminacje Ligi Europy
0:55mecz 2. rundy: Lechia Gdańsk - Broendby IF

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!