Baby Driver

7.1/10 7.6/10
FILM SENSACYJNY Wielka Brytania/USA 2017   od 16 lat
Występują:Ansel Elgort, Jon Bernthal, Jon Hamm, Eiza González
Reżyseria:Edgar Wright
W skrócie:Kierowca Baby współpracuje z gangsterami. Gdy poznaje on Deborah, postanawia odciąć się od półświatka. Mafijny boss zmusza go do udziału w kolejnym skoku, który wpłynie na całą jego przyszłość.
Niedosłyszący młody kierowca, inspirujący się rytmem słuchanych piosenek, jest specjalistą id ucieczek z miejsca napadów. Ale każde złamanie może drogo kosztować.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 28 maja
jutro
20:00 AXN Black

Opis

Baby (Ansel Elgort) to zdolny kierowca, który uwikłał się we współpracę z gangsterami i od tego czasu pozostaje na ich usługach. Jego zadanie jest proste - ma jak najszybciej zabrać całą ekipę z miejsca napadu. Oprócz jazdy samochodem wielką pasją chłopaka jest muzyka. Pewnego dnia poznaje on wymarzoną dziewczynę - Deborah (Lily James). Postanawia zerwać z przestępczym półświatkiem i rozpocząć nowe, normalne życie. Okazuje się jednak, że nie będzie to wcale łatwe. Mafijny boss (Kevin Spacey) zmusza chłopaka do udziału w kolejnym skoku, który może wpłynąć na całą przyszłość młodego kierowcy. Dzieło Edgara Wrighta w niepowtarzalny sposób łączy cechy heist movie z filmem muzycznym. W tytułową postać wcielił się nominowany za ten występ do Złotego Globu Ansel Elgort. Na ekranie towarzyszą mu m.in. dwukrotny laureat Oscara Kevin Spacey oraz nagrodzony dwoma Złotymi Globami Jon Hamm. Niewątpliwym atutem obrazu jest starannie dobrana ścieżka dźwiękowa, która nadaje rytm całej historii. Produkcja otrzymała trzy nominacje do Nagrody Akademii - za dźwięk, montaż oraz montaż dźwięku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)