Program TV

POPULARNE

TVP 1
Młody Piłsudski (8)
od 20:15serial historyczny
zdjęcieZakochana Jedynka: Znów cię kocham
22:15komedia romantyczna
Herkules
23:55film przygodowy
Polsat
zdjęcieW rytmie serca (65-ost.)
22:10serial obyczajowy
Ślad (98-ost.)
23:10serial kryminalny
Bogowie Egiptu
0:10film przygodowy
TVN
Godziny szczytu 3
od 20:00komedia sensacyjna
zdjęcieRaport Pelikana
22:00film sensacyjny
MasterChef (11)
0:55program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wschód czarnego księżyca
od 20:00film sensacyjny
Aleja Aligatorów
22:05film SF
Na osi (262)
23:55magazyn motoryzacyjny
Na osi (263)
0:30magazyn motoryzacyjny
TV 4
Opłacone krwią
od 20:00dramat obyczajowy
zdjęcieOsaczony
22:35thriller
TV Puls
zdjęcieZdrada
22:00thriller
Operacja Delta Force 5
0:15film sensacyjny
TVN 7
Superseans: Hulk
od 20:00dramat SF
zdjęcieOszukane
22:55dramat obyczajowy
TVP Kultura
Bannion
od 20:30dramat kryminalny
Trzeci punkt widzenia
22:35program publicystyczny
Dokument.pl: Ziggy Dust
23:15film dokumentalny
TVP Polonia
Zniewolona (11)
od 20:45serial kostiumowy
Zniewolona (12)
21:40serial kostiumowy
Mała Moskwa
22:40melodramat
M jak miłość (1477)
0:45serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Cardinal (5)
od 20:10serial kryminalny
Premiera: Cardinal (6)
21:10serial kryminalny
AXN
Kolekcjoner kości
od 20:00thriller
S.W.A.T.: Miasto w ogniu
22:30film sensacyjny
7 sekund
0:20film sensacyjny
CANAL+
Wymazać siebie
22:40dramat biograficzny
Fighter
0:30film sensacyjny
CANAL+ Family
Robin Hood: Początek
od 19:40film przygodowy
Naga Normandia
21:35komedia
Śmierć Stalina
23:20czarna komedia
CANAL+ Seriale
Hierro (4)
od 20:50serial kryminalny
Materiał nieemisyjny (2)
21:45film krótkometrażowy
Polityka (3)
22:00serial obyczajowy
Dwunastu (8)
22:45serial kryminalny
Dwunastu (9)
23:35serial kryminalny
Mr. Mercedes 3 (5)
0:20serial sensacyjny
HBO
Outsider (1/10)
22:20serial kryminalny
Outsider (2/10)
23:20serial kryminalny
Wzgórze nadziei
0:20melodramat
HBO 2
Zakonnica
21:00horror
zdjęciePrestiż
22:40dramat kostiumowy
Slender Man
0:50horror
HBO 3
Premiera: Batwoman (5/22)
21:00serial przygodowy
zdjęciePremiera: Potwór z bagien (1/10)
21:45serial sensacyjny
Escape room
22:45horror
Straszny film 2
0:25horror komediowy
Kino Polska
Obywatel
od 20:00komediodramat
Dublerzy
0:35komedia sensacyjna
Kino TV
Szkoła stewardes
21:00komedia
Cop Land
22:55film sensacyjny
Stopklatka
Sherlock 4: Zakłamany detektyw (2)
od 20:00serial kryminalny
Twarda sztuka
22:00komediodramat
Zabójcze kłamstwa
0:25film sensacyjny
TNT
Wąż i cień orła
21:00komedia karate
Frankenstein
22:45horror

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
21:00mecz: San Antonio Spurs - Miami Heat
Sport News+
23:45magazyn sportowy
Sport+
0:00magazyn sportowy
Eurosport 1
Wiadomości Eurosportu
23:30magazyn informacyjny
Tenis: Turniej ATP w Adelajdzie
23:40mecz finałowy gry pojedynczej
nSport+
Boks: Walka o pasy WBC World i WBO World w Atlantic City
21:00waga superpółśrednia: Claressa Shields - Ivana Habazin
Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:00mecz: Athletic Bilbao - Celta Vigo
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
od 20:30mecz: DPD Legionovia Legionowo - BKS Stal Bielsko-Biała
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
22:30bieg na dochodzenie kobiet
Polsat Sport Extra
Sporty walki: UFC 246: McGregor vs. Cowboy
od 20:00waga półśrednia: Conor McGregor - Donald Cerrone
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
23:00mecz: Top Volley Cisterna - Cucine Lube Civitanova
Polsat Sport News
Piłka nożna: Puchar Francji
od 20:50mecz 1/16 finału: FC Lorient - Paris Saint-Germain
Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku
23:001. przejazd czwórek mężczyzn
Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku
0:302. przejazd czwórek mężczyzn
TVP Sport
Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2019
22:50mecz finałowy: Peter Wright - Michael van Gerwen
Snooker: Champion of Champions
0:35mecz finałowy: Neil Robertson - Judd Trump

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!