x

Lombard. Życie pod zastaw 11 (576)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
Reżyseria:Anna Maciejowska
W skrócie:Wdowa Irma pracuje jako pielęgniarka i wychowuje córkę. Postanawia dorobić jako seksualna asystentka osób chorych i niepełnosprawnych. Proponuje usługę niepełnosprawnemu sąsiadowi i wpada w tarapaty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Klienci lombardu jak zawsze wprowadzają do firmy Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Beaty (Małgorzata Szeptycka) Barskich sporo nowej energii. Ich historie nierzadko są zabawne, romantyczne czy wzruszające, ale zdarzają się także dramatyczne sytuacje. W życiu prywatnym właścicieli lombardu także dużo się dzieje. Przyglądają się zawirowaniom w relacji swojej córki, Marty (Agata Szafrańska), i Lolka (Jerzy Górski). Benia (Rita Weinar), jak zawsze pełna entuzjazmu, wraca do pracy. Roman (Marcin Borchardt) ma na ten temat swoje zdanie. Andżela (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosinski) poznają uroki rodzicielstwa. W życiu Patrycji (Paulina Jeżewska) znów zamiesza Adam (Arkadiusz Tańcula), a zaprzyjaźniony z Kazimierzem policjant i zarazem mąż Beni, Beton (Dominik Dąbrowski), jak zawsze będzie miał ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Owdowiała Irma pracuje jako pielęgniarka w DPS-ie i wychowuje samotnie córkę Hanię. Postanawia dorobić jako seksualna asystentka osób chorych i niepełnosprawnych. Proponuję usługę niepełnosprawnemu sąsiadowi i wpada w tarapaty, gdyż nie podoba się to jego matce. Irma zostaje oskarżona o molestowanie, a sprawa zostaje zgłoszona policji. Teściowa wdowy postanawia odebrać jej prawa do opieki nad Hanią. Irma musi zdobyć pieniądze na adwokata. Zastawia pamiątki po mężu. Benia jest ofiarą hejtu po tym, jak reklamowała toksyczne gryzaczki. Jakby tego było mało, ktoś zostawia na jej wycieraczce martwego kota.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także