Program TV

NIEDZIELA 21.07
4:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wiatr w żagle
od 3:25serial dokumentalny
Na osi (236)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
101 dalmatyńczyków (55)
6:00serial animowany
101 dalmatyńczyków (56)
6:35serial animowany
101 dalmatyńczyków (57)
7:05serial animowany
101 dalmatyńczyków (58)
7:35serial animowany
101 dalmatyńczyków (59)
7:55serial animowany
TV 6
Disco Polo Life
od 3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Detektywi w akcji (66)
7:00serial fabularno-dokumentalny
TV Puls
Menu na miarę (7)
4:05program kulinarny
Z archiwum policji (10)
4:40serial dokumentalny
Dyżur 2 (15)
5:00serial dokumentalny
Z archiwum policji (4)
5:25serial dokumentalny
Flash 2 (20)
6:00serial akcji
Flash 2 (21)
7:00serial akcji
Łowcy skarbów (16)
7:55serial przygodowy
TVN 7
NOC Magii
od 3:00interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda (638)
5:50serial paradokumentalny
Mango
6:50telezakupy
TVP Kultura
Legendy rocka: Beach Boys
od 3:55cykl dokumentalny
Teledysk
4:30magazyn muzyczny
WP
Megafabryki 2: Campari (1)
4:05serial dokumentalny
Megafabryki 2: Illy Cafe (4)
5:00serial dokumentalny
Manor House (6)
6:00serial historyczny
Mój szczęśliwy słoń
7:05film przygodowy

FILMOWE

ale kino+
Matka
4:20dramat obyczajowy
Figury niemożliwe i inne historie 2
5:45film krótkometrażowy
AXN
Nowe przygody Tarzana (7)
6:00serial przygodowy
Nowe przygody Tarzana (8)
7:00serial przygodowy
MacGyver 2 (16)
7:55serial akcji
CANAL+
Nie ma zmiłuj
od 2:45film obyczajowy
Witaj w klubie: Piast Gliwice
4:30serial dokumentalny
Janka
5:00film dokumentalny
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Klejnot Nilu
6:10film przygodowy
CANAL+ 1
Nie ma zmiłuj
od 3:45film obyczajowy
Witaj w klubie: Piast Gliwice
5:30serial dokumentalny
Janka
6:00film dokumentalny
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Klejnot Nilu
7:10film przygodowy
CANAL+ Family
Pianista
od 1:45dramat wojenny
Odprawa
4:10film krótkometrażowy
Głośniej od bomb
4:30film obyczajowy
Lincoln
6:00dramat biograficzny
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
od 3:50chochliki telewizyjne
Ciemna strona Wenus
4:20dramat psychologiczny
Pisarze. Serial na krótko (3)
5:50serial komediowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Europa Filmowa 2: Austria (3)
6:30serial dokumentalny
Nie przegap
7:15magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:25chochliki telewizyjne
60 kilo niczego
7:40film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
Łapu-capu extra
od 3:50chochliki telewizyjne
Skazany na bluesa
4:20dramat biograficzny
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:30chochliki telewizyjne
Wolta
6:50film krótkometrażowy
Biuro szpiegów 4 (1)
7:05serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (2)
7:55serial szpiegowski
CBS Europa
Kuzyni
od 2:35komedia romantyczna
Zdrówko! 2 (1/22)
4:45serial komediowy
Zdrówko! 2 (2/22)
5:20serial komediowy
Spotkanie rodzinne
5:55dramat obyczajowy
Hans Christian Andersen (1/2)
7:45film biograficzny
HBO
J. Edgar
od 1:55dramat biograficzny
Chicago
6:00musical
Iniemamocni 2
7:50film animowany
HBO 2
Opowieść
od 2:20dramat obyczajowy
Testament mamy
4:15dramat obyczajowy
Bajeczki Maszy
6:00serial animowany
Bajeczki Maszy
6:30serial animowany
Podróż powrotna
7:25dramat wojenny
HBO 3
Castle Rock (10-ost.)
od 3:20serial grozy
Pamiętniki z Oslo
4:15film dokumentalny
Wyspa
6:00thriller SF
Kino Polska
Łuk Erosa
od 3:05dramat obyczajowy
Monidło
5:25komedia
Siekierezada
6:00dramat obyczajowy
Kino TV
Tajna agentka
5:40komedia sensacyjna
TV okazje
7:10magazyn reklamowy
Polsat Film
W rytmie serca (27)
od 3:15serial obyczajowy
W rytmie serca (28)
4:15serial obyczajowy
Malanowski i partnerzy (764)
5:15serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (46)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (47)
6:30serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (48)
7:00serial dokumentalny
Przyjaciółki (133)
7:30serial obyczajowy
TNT
Szkoła wyrzutków
od 3:25dramat sensacyjny
Toast za Nowy Jork
6:00film biograficzny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+
od 3:10magazyn ligi polskiej
O co biega?
4:25magazyn sportowy
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
5:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Korona Kielce
5:30serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
6:15mecz: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
nSport+
Sport News+
7:35magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga+
7:45magazyn ligi polskiej
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn
6:00mecz towarzyski: Gortat Team - Reprezentacja Wojska Polskiego
Polsat Sport News
Trans World Sport
6:00magazyn sportowy
Sport flesz
7:00program informacyjny
TVP Sport
Boks: Gala w Las Vegas
od 3:00waga półśrednia: Siergiej Lipinets - John Molina Jr.
Boks: Gala w Las Vegas
4:30waga półśrednia: Yordenis Ugas - Omar Figueroa Jr.
Boks: Walka o pas WBA Super World
5:30waga półśrednia: Keith Thurman - Manny Pacquiao
Sportowy wieczór
7:05program informacyjny
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
7:40mecz: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!