Program TV

POPULARNE

TVP 1
Sprawa dla reportera
od 3:40magazyn interwencyjny
Jaka to melodia?
5:40teleturniej muzyczny
zdjęciePrzysięga (94)
6:20telenowela
Elif (651)
7:05serial obyczajowy
Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
zdjęcieNowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
4:50magazyn reporterów
zdjęcieMango
5:15telezakupy
Doradca smaku (23)
7:20magazyn kulinarny
Dzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Niesamowite tajemnice
od 3:50serial grozy
Na osi (263)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
Muzyczny relaks
5:50program muzyczny
Mój przyjaciel niedźwiedź
7:45film przygodowy
TV 6
Disco Polo Life
od 3:40program muzyczny
zdjęcieDisco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
MacGyver (20)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
NOC Magii
od 2:35interaktywny program rozrywkowy
Szkoła (162)
5:10serial paradokumentalny
zdjęcieMango
6:10telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (341)
7:30serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Racja stanu (179)
5:25program publicystyczny
Focus on Poland (266)
5:55program informacyjny
Leśniczówka (82)
6:10telenowela
Czy wiesz, że... (20)
7:05program edukacyjny
WP
Modus (2)
4:00serial kryminalny
Premiera: WP Raport (204)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (166)
6:20program publicystyczny
Kocham, ale kłamię (8)
7:05serial fabularno-dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
zdjęcieNielegalni (1/10)
4:05serial sensacyjny
Nielegalni (2)
5:05serial sensacyjny
AXN
Agenci NCIS 12 (22)
od 3:40serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (23)
4:30serial sensacyjny
Komisarz Rex (11)
6:00serial kryminalny
Komisarz Rex (12)
7:00serial kryminalny
CANAL+
Okna, okna
4:05komedia
Dzikie Karaiby
5:05film dokumentalny
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Hindenburg
6:20dramat sensacyjny
CANAL+ 1
Dług
od 3:25dramat sensacyjny
Okna, okna
5:05komedia
Dzikie Karaiby
6:05film dokumentalny
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Hindenburg
7:20dramat sensacyjny
CANAL+ Family
Cisza
od 3:50dramat obyczajowy
Rykoszety
5:20film krótkometrażowy
Dzielny Lew Eryk 2 (7)
6:40serial animowany
Dzielny Lew Eryk 2 (8)
6:45serial animowany
Dzielny Lew Eryk 2 (9)
6:50serial animowany
Dzielny Lew Eryk 2 (10)
6:54serial animowany
Pan Tadeusz
7:30film kostiumowy
CANAL+ Film
Polana pośród brzeziny
od 3:50dramat obyczajowy
Mały Grand Hotel (2)
5:40serial komediowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Hollywood Buzz
6:40magazyn filmowy
CANAL+ Seriale
Egzekutor
od 2:30film sensacyjny
Ukojenie
4:20film krótkometrażowy
Strefa nagości
4:35dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Gra pozorów (5)
6:30serial kryminalny
Gra pozorów (6)
7:30serial kryminalny
CBS Europa
Dziewczyńskie porachunki
od 3:40dramat obyczajowy
Doktor Becker 2 (3/24)
5:30serial komediowy
Ciepła czapka
6:00dramat obyczajowy
Świece na Bay Street
7:50dramat obyczajowy
HBO
Troja
od 1:35dramat historyczny
Dowód
4:15dramat obyczajowy
Break
6:00komedia
HBO 2
Żony ze Stepford
od 3:00komedia SF
Daphne i Velma
6:00komedia sensacyjna
Pearl Harbor
7:20dramat wojenny
HBO 3
Słowo na L: Generacja Q (3/8)
od 3:25serial obyczajowy
Escape room
4:20horror
Rycerz króla Artura
6:00film przygodowy
Kino Polska
Yesterday
od 2:35film obyczajowy
zdjęcieKoty to dranie
4:30film obyczajowy
Fotoplastykon
5:45film dokumentalny
Człowiek z żelaza
7:45dramat społeczny
Kino TV
Wkłucie
od 3:20dramat obyczajowy
Czy naprawdę wierzysz?
5:20dramat obyczajowy
Aussie i Ted
7:15film familijny
Polsat Film
Ultraviolet (3)
od 3:35serial kryminalny
Ultraviolet (4)
4:30serial kryminalny
Malanowski i partnerzy (802)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Nasz nowy dom (153)
6:30reality show
Przyjaciółki (88)
7:25serial obyczajowy
Stopklatka
MiłośćKropka.pl: Neapolitańczyk (3)
od 3:50serial paradokumentalny
TV okazje
4:50magazyn reklamowy
MiłośćKropka.pl: Metafizyka (10)
5:05serial paradokumentalny
Złotopolscy (289)
6:40telenowela
Złotopolscy (290)
7:05telenowela
Plebania (203)
7:35serial obyczajowy
TNT
Epidemia
od 3:10film sensacyjny
Młodzi filadelfijczycy
6:00dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 1:55mecz: Arka Gdynia - Legia Warszawa
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
5:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Korona Kielce
5:30serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
6:15serial dokumentalny
Witaj w klubie: Lech Poznań
6:50serial dokumentalny
Magazyn Ligi Mistrzyń CEV
7:25magazyn siatkarski
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: Athletic Bilbao - Celta Vigo
Polsat Sport Extra
Magazyn snowboardowy
6:00magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
6:30mecz: Zenit Sankt Petersburg - Olympiakos Pireus
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
6:00mecz: KFC Gwardia Wrocław - LUK Politechnika Lublin
Sport flesz
7:00program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
7:07mecz: KFC Gwardia Wrocław - LUK Politechnika Lublin
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
6:05mecz 1/16 finału: CD Mirandes - Celta Vigo

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!