Program TV

POPULARNE

TVP 1
Klan (3493)
5:15telenowela
Klan (3494)
5:35telenowela
Klan (3495)
6:00telenowela
Sprawa dla reportera
6:25magazyn interwencyjny
TVP 2
Koło fortuny (337)
5:20teleturniej
Barwy szczęścia (2067)
5:55serial obyczajowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2068)
6:25serial obyczajowy
M jak miłość (1446)
7:00serial obyczajowy
Polsat
zdjęcieDisco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
zdjęcieNowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
5:20magazyn reporterów
zdjęcieMango
5:45telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Auto Fun
od 3:10magazyn motoryzacyjny
Na osi (227)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
101 dalmatyńczyków (7)
6:00serial animowany
101 dalmatyńczyków (8)
6:35serial animowany
101 dalmatyńczyków (9)
7:05serial animowany
101 dalmatyńczyków (10)
7:35serial animowany
101 dalmatyńczyków (11)
7:55serial animowany
TV 6
Disco Polo Life
od 3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Detektyw Monk (8)
7:00serial kryminalny
Detektyw Monk (9)
7:55serial kryminalny
TV Puls
Taki jest świat 4 (20)
4:05program informacyjny
Dyżur 2 (25)
5:00serial dokumentalny
Z archiwum policji (11)
5:25serial dokumentalny
Czynne całą dobę 2 (1)
5:50serial komediowy
Czynne całą dobę 2 (2)
6:25serial komediowy
Taki jest świat 4 (21)
7:00program informacyjny
TVN 7
Moc magii
od 3:25interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda (581)
5:50serial paradokumentalny
Mango
6:50telezakupy
TVP Polonia
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Halo Polonia
4:20magazyn
Sierocki na sobotę (16)
5:00program rozrywkowy
Barwy szczęścia (1976)
6:10serial obyczajowy
Barwy szczęścia (1977)
6:40serial obyczajowy
Barwy szczęścia (1978)
7:05serial obyczajowy
Barwy szczęścia (1979)
7:30serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Basen
od 3:35film krótkometrażowy
Rollercoaster
4:20film krótkometrażowy
Belfer (1/10)
5:05serial kryminalny
AXN
zdjęcieZagadki z przeszłości 3 (17)
6:10serial przygodowy
Zagadki z przeszłości 3 (18)
7:10serial przygodowy
CANAL+
Prawo ojca
od 3:10dramat sensacyjny
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Szklany zamek
6:10dramat biograficzny
CANAL+ 1
Pomiędzy słowami
od 2:45dramat obyczajowy
Prawo ojca
4:10dramat sensacyjny
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Szklany zamek
7:10dramat biograficzny
CANAL+ Family
Odprawa
od 3:55film krótkometrażowy
Angelus
4:15komedia obyczajowa
Nowa Tonacja
6:00magazyn muzyczny
Najfutbolniejsi
6:30komedia
CANAL+ Film
Syndrom berliński
od 2:25dramat obyczajowy
Słodko-gorzki
4:20dramat obyczajowy
Materiał nieemisyjny (3)
6:05film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny (4)
6:20film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
Aktualności filmowe+
5:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
7:15magazyn filmowy
Próba niewinności (3)
7:45serial kryminalny
CBS Europa
Halt and Catch Fire 2 (9/10)
od 3:15serial obyczajowy
Halt and Catch Fire 2 (10-ost.)
4:10serial obyczajowy
Zdrówko (3/22)
5:05serial komediowy
Zdrówko (4/22)
5:35serial komediowy
Raj
6:00komediodramat
HBO
W głowie się nie mieści
6:00film animowany
Break
7:35komedia
HBO 2
Sześć dni, siedem nocy
od 2:30komedia przygodowa
Proza życia
4:15komedia
Alfie
7:40komediodramat
HBO 3
Nie czas na łzy
4:00dramat obyczajowy
Warm Springs
6:00dramat biograficzny
Kino Polska
Anna i wampir
od 2:35film kryminalny
Słońce, siano i truskawki
4:30komedia obyczajowa
Urodzona gwiazda (11)
6:05serial obyczajowy
Sprawiedliwi: Mury (5)
7:50serial wojenny
Polsat Film
Ślad (1)
4:00serial kryminalny
Malanowski i partnerzy (713)
5:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (714)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (70)
6:15serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (41)
6:45serial dokumentalny
Przyjaciółki (141)
7:15serial obyczajowy
TNT
Wulkan w Nowym Jorku
od 2:45film katastroficzny
Święty w Londynie
4:20film kryminalny
Anonimowy kochanek
6:00dramat obyczajowy
Malezyjska przygoda
7:35film przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 3:00mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
Witaj w klubie: Piast Gliwice
5:10serial dokumentalny
Basket+
5:45newsy sportowe
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
6:00mecz: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
4:0013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
Tenis: Turniej ATP w Genewie
5:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
6:3013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
Tenis: Turniej ATP w Genewie
7:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej ATP w Genewie
4:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:0013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
Tenis: Turniej ATP w Genewie
6:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:3013. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
6:00mecz półfinałowy fazy play-off: Anwil Włocławek - Arka Gdynia
Polsat Sport News
Pro Bull Riding
6:00magazyn sportowy
Sport flesz
7:00program informacyjny
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Hokej: Mistrzostwa Świata w Słowacji
6:05mecz ćwierćfinałowy: Finlandia - Szwecja

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!