Bodyguard Zawodowiec

Bodyguard Zawodowiec

7.2/10 6.9/10

(The Hitman's Bodyguard)

KOMEDIA SENSACYJNA Hongkong/Bułgaria/Holandia/USA 2017   od 16 lat
Występują:Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Gary Oldman, Salma Hayek
Reżyseria:Patrick Hughes
W skrócie:Ochroniarz Michael Bryce ma zadbać o bezpieczeństwo zawodowego zabójcy, który może obciążyć zeznaniami zbrodniarza wojennego. Tropem mężczyzn podążają agenci, płatni mordercy oraz łowcy nagród.
Agent specjalny ma szansę odzyskania reputacji, jeśli uda mu się bez uszczerbku przewieźć ściganego przez wszystkich płatnego zabójcę z Manchesteru do Hagi.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Michael Bryce (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Przynajmniej do czasu, aż jeden z jego klientów, Takashi Kurosawa, zostaje zastrzelony. Mijają dwa lata. Policji udaje się aresztować najbardziej skutecznego mordercę na zlecenie, Dariusa Kincaida (Samuel L. Jackson). Do więzienia trafia też żona przestępcy, Sonia (Salma Hayek). Aby postawione jej zarzuty zostały oddalone, Darius musi stanąć przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości i złożyć zeznania przeciwko dawnemu zleceniodawcy. To Vladislav Dukhovich (Gary Oldman), białoruski dyktator, który ma na sumieniu tysiące ofiar. Odtąd Kincaid staje się celem podobnych sobie morderców, wysłanych nie tylko przez bezwzględnego przywódcę, ale też innych byłych szefów. Kiedy policyjny konwój wiozący świadka do Trybunału zostaje zaatakowany, agentka Amelia Roussel (Élodie Yung), chcąc uniknąć kolejnego wycieku informacji, prosi o pomoc byłego partnera. Okazuje się nim okryty złą sławą ochroniarz, Michael Bryce.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)